Groza,dziwne bugi

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Groza,dziwne bugi

Postprzez Mlekovy w 07 Lip 2010, 08:27

Witam jako nowy na forum.

mam kilka pytań odnośnie rzeczy podanych w temacie

1.Był chyba karabin taki sam jak S 14 ale nie Burza Żwawego tylko taki na inna amunicje niż 9x39 i to chyba była Groza jeśli jest taki i mnie pamięć nie myli to gdzie mogę taki znaleźć
2.Mam dziwny problem z celownikami SUSAT założyłem kiedyś SUSAT Noc na TRs 301 i tak został po kilku dniach w grze biorę go znowu ale...celownik Noc zmienił mi się na normalnego "niebieskiego" SUSATa,przez to muszę od nowa go kupować.
3.Mam problem z anomaliami w Jupiterze grę przechodzę drugi raz, za pierwszym nie miałem takiego problemu.Otóż gdy zrobiłem zadanie dla naukowców żeby rozstawić czujniki przy anomaliach, przespałem się parę dni żeby pozbierać artefakty.Moim pierwszym celem była anomalia Bitumin włączam mapkę i wyskakuję mi na Bituminie"Czujnik wykrył artefakty:" i koniec idę tam i nie znalazłem żadnego artefaktu mimo że u naukowców Hermann mówi że są tam artefakty i tak z każdą inną anomalią w Jupiterze,szukałem też w okolicach anomalii bo być może gdzieś wyfrunęły poza macierzyste pole.


Pozdrawiam
Mlekovy
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 07 Lip 2010, 08:08
Ostatnio był: 01 Maj 2011, 16:11
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Groza,dziwne bugi

Postprzez Stalker666pl w 07 Lip 2010, 08:36

1. Grozę można znaleźć w schowkach, u powinnościowców, u handlarzy [ale rzadko].
2. Dziwne rzeczy dzieją się w zonie :D
3. Ten błąd jest bardzo często nie zważaj na niego.

Z tym celownikiem to jakaś czarna magia nigdy nie kupowałem używam tylko niebieskich. A i nigdy nie używaj SUSAT Mera bo przybliża do nieskończoności poza mapę aż do australii :E
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Groza,dziwne bugi

Postprzez Greyeeh w 07 Lip 2010, 10:42

Jeśli chodzi o artefakty, to albo jest to bug (osobiście nie miałem), mod, lub masz za słaby detektor.
Groza jest w za drzwiami wymagającej karty klienta najemników w Prypeci - Laboratorium.
A z celownikiem to zapewne jakiś bug, sam się z czymś takim nigdy nie spotkałem. Grasz na jakimś modzie?
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Groza,dziwne bugi

Postprzez Mlekovy w 07 Lip 2010, 10:53

Nie mam żadnego moda,detektor mam Swaroga bo ja już skończyłem grę teraz freeplay.I mógłbyś sprecyzować o co chodzi z tą grozą bo niezbyt rozumiem.

PS.mam najnowszego patcha
Mlekovy
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 07 Lip 2010, 08:08
Ostatnio był: 01 Maj 2011, 16:11
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości