Brzydka grafika, problem z roslinnoscia

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Brzydka grafika, problem z roslinnoscia

Postprzez dejv w 04 Lip 2010, 17:36

Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze grafika w CoP jest brzydsza niz w CS? Nie chodzi mi o plynnosc tylko o jakosc.
Gram na takim samym sprzecie, ale jakos nie widze tego co budzilo moj zachwyt w CS... CoP wydaje sie byc duzo brzydzsa i to nawet w max ustawieniach.

A do tego mam bardzo denerwujacy problem z wyswietlaniem roslinnosci. Gdy biegne to roslinnosc pojawia sie kilka metrow przed postacia. Wyglada to do bani i nie uprzyjemnia rozgrywki. Probowalem zmniejszyc jakosc grafiki sadzac, ze zwyczajnie moj sprzet (X3 2.7GHz, 4GB RAM, hd4890 1GB, Win7 64bit, DX10.1/DX10) dostaje zadyszki, ale okazuje sie, ze w niczym to nie pomaga. Niezaleznie od ustawien problem wystepuje caly czas. Gra orginalna, spaczowana. Pirackie sa jedynie polskie napisy (coz, mieszkajac za granica nie mam gdzie kupic polskiej wersji gry). Dla pewnosci przeinstalowalem gre - problem nie ustapil.

Czy ktos jeszcze ma taki problem?

Uwagi moderatora:

To wszystko normalka w tej części... - caleb59
dejv
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Sie 2008, 00:12
Ostatnio był: 04 Lip 2010, 17:54
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Brzydka grafika, problem z roslinnoscia

Postprzez platix w 04 Lip 2010, 21:50

Ja tak mialem na początku ale za którymś razem gdy gierke właczylem to już sie unormowalo. Pamietam tez ze chyba stalo sie to po tym jak sie przespalem na skadowsku.

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Brzydka grafika, problem z roslinnoscia

Postprzez Bambosz107 w 04 Lip 2010, 22:03

Wgraj moda typu AtmosFear i od razu odczujesz różnicę.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Brzydka grafika, problem z roslinnoscia

Postprzez impulse_101 w 04 Lip 2010, 23:55

W mojej opini AtmosFear jest bez wyczucia smaku. HDRu dowalili tyle ze drogi aż świeca a zwykły obrzyn wyglada jakby był pokryty chromem.
Uwazam ze znacznie ciekawsz bedzie "Complete mod" do CoP'a. Wersje dla CS i SoC był moim zdaniem bardzo udany, co wazniejsze twórcy wiedzieli kiedy powiedzieć stop i nie przegiąć. A i ta nieszczesna trawa w complete doczytuje sie w mniej irytujacy sposob poniewaz kępy trawy nie pojawiaja sie nagle tylko tak jakby wysuwają się z ziemi co daja o wiele lepszy efekt.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Brzydka grafika, problem z roslinnoscia

Postprzez platix w 05 Lip 2010, 12:01

pograj jakiś czas to może mapka Ci się załaduje do końca , mój kumpel miał coś podobnego i już gra normalnie.

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości