Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez meweq w 03 Lip 2010, 17:05

Zastanawiam się czy to temat o Falloucie czy stalkerze... Spawny tych mutantów czasami są wnerwiające, nie ma to jak ujrzeć pijawkę, która wychodzi z krzaków metr od ciebie na jakiejś polanie czy wzgórzu. Pijawki to w piwnicach i ciasnych pomieszczeniach, bo inaczej to nie straszą prawie. Trochę poza tematem "wspaniała" jest misja w Jupiterze "Polowanie na pijawki", gdzie każdy mutant jest zaznaczony na kompasie. :facepalm: Co do Fallouta 3 to spaliłem sobie rozgrywkę. Znam kody z Obliviona, a Fallout to ten sam endżin, więc wszystko działa tak samo. Pierwszy raz kiedy grałem, to na kodach. Nakrywam się nogami i klnę na siebie cały czas :mad:
METAL UP YOUR ASS!!!

OAZA
:

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=85&t=17331&p=209245#p209245
Awatar użytkownika
meweq
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 03 Lip 2010, 16:15
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 13:29
Miejscowość: Przelazłem przez płot.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez platix w 03 Lip 2010, 17:55

Dzieki za :wódka: ale probowalem zrobic print screena i nie wyszlo :| nie chce mi sie zapisac a pokazal bym wam ze 4 burery biegaly wokół zombie i rzucaly we mnie wszystkim co się da.Zrobilem to z tunelem w janowie gdzie byly te dwa burery i na samą mysl o nich normalnie mam ochote im cos zrobic bo wg. mnie te mutanty to porażka tylko trują dupe !


PS.: Zabijam Powinność bo ich nie lubie :D A pomagam Wolności jak tylko moge bo są fajni , nie ma sensu niszczyć Zony.

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Bambosz107 w 03 Lip 2010, 21:29

Printscreen robisz bodajże klawiszem F12, on działa.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez KOSHI w 10 Lis 2010, 22:09

Mnie rozwala jak Krab (gościu co zawsze leży w Skadowsku na koju u Wstrząsa) idzie bokiem po schodach a potem lewituje na łóżko. Nie zawsze tak jest ale często. Albo jest już w pozycji leżącej i sunie do wyra jak wejdę do pomieszczenia.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Wilk w 12 Wrz 2011, 22:39

Co do respów...
Wolał byś bezustanq przeprowadzać rzeź Mięsaczy Psów i Dzików,
czy co dziennie zabić chimerę,kilkanaście snorków,trochę burków(burerów) i w qrvę zombi?

Uwagi moderatora:

Aha, mam dla Ciebie nagrodę. - Wheeljack
Jesteśmy Stalkerzy.Jesteśmy Legionem.Nie przebaczamy.Nie zapominamy.Oczekujcie nas

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek kopiowanie przekładanie na języki również mechaniczny,wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy I właściciela praw autorskich.

Gdy na horyzoncie pojawiły się grzyby atomowe, wiedzieliśmy, że to się dobrze nie skończy.
Awatar użytkownika
Wilk
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 27 Sie 2007, 13:30
Ostatnio był: 16 Lut 2013, 20:07
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości