Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez wizu w 18 Lis 2012, 09:44

Moją ulubioną bronią w Grze S.T.A.L.K.E.R jest Tunder S14 :) :wódka: :)
Awatar użytkownika
wizu
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 17 Lis 2012, 15:19
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:17
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez StefanStrielok w 18 Lis 2012, 10:28

Moja ulubiona broń to Karabin Szturmowy VLA ponieważ moim zdaniem niema na niego mocnych. Ma wielkie obrażenia .To koniec jeżeli chodzi o karabinn szturmowy teraz tak moim ulubionym karabinem snajperskim jest Vintar BC ponieważ dla mnie był on no i jest niezawodnym karabinem snajperskim.

Za ten post StefanStrielok otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative ElBanana.
Awatar użytkownika
StefanStrielok
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 31 Mar 2012, 18:22
Ostatnio był: 21 Lis 2021, 00:29
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Piotras112 w 05 Gru 2012, 16:09

MIEŃCZAKI!!! Ja nawet nibyolbrzym rozwalam norzem (szkda tylko że nie moża do niego podłączyć granatnika :facepalm: )
Idzie Puchatek przez las
nagle patrzy w gówno wlazł!
Więc bierze nogę
i wyciera o podłogę.
Kupa była Krzysia
i przykleiła się do misia.
Puchatek po długim zmaganiu,
usiadł zrezygnowany
cały w gównie umazany.
Zawołał Prosiaczka
małego smarkaczka.
Ten gdy go zobaczył
tak się wystraszył,
że aby uciec na czas
pierdnął misiowi w twarz.
Puchatek śmierdząc jak dupa
zaczął udawać trupa.
I aby nie robić obciachu
zakopał nogę w piachu.

Za ten post Piotras112 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Generał Golonka, Tajemniczy, Realkriss, Gray Fox, majorek22.
Awatar użytkownika
Piotras112
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 18 Lis 2012, 18:29
Ostatnio był: 17 Paź 2023, 23:46
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -14

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Tajemniczy w 05 Gru 2012, 16:48

:arrowu:
A szkoda że tobie nie można podłączyć słownika ortograficznego :ati:... U mnie natomiast z broniami jest tak
Soc:
-TRS 301
-Groza na naboje 5.45
-Fora tego dowódcy palcówki wojskowej pod mostem w Kordonie
-Big Ben
-Viper 5
CS:
-Groza(wszystkie ulepszenia oprócz zmiany kalibru)- po prostu maszynka do rozwalania Wolności i mutantów
-Kora(jw)- celna i zadaje w miarę wysokie obrażenia
-AK 74 zrobiony na celność z celownikiem PSO
-SWD- nie muszę chyba pisać czemu ;)
W CoP-a nie grałem więc się nie wypowiem.

Za ten post Tajemniczy otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative megashooter.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Pangia w 04 Sty 2013, 22:27

Mówiłem już raz o Czystym Niebie, pora na inne części.
SoC:
Jedyną słuszną bronią jest LR-300. Najlżejszy, najbardziej funkcjonalny (przyjmuje wszystkie dodatki), a celność ma nawet minimalnie lepszą od G36! Poza tym nie zbankrutujesz przy kupowaniu go, a jeśli trochę popracujesz nad najemnikami w Dziczy, to będziesz miał przynajmniej 2, 3 idealnie sprawne egzemplarze w zapasie w schowkach. A tryb 3-strzałowy pozwala nawet na anihilację żołnierzy Monolitu w egzoszkieletach.
Szybkostrzelny AKS też jest świetny, ale ma 1 minusa - po prostu... pojawia się za wcześnie w grze i zanim mógłbyś go użyć w poważniejszych walkach (np. walki z Monolitem w Czerwonym Lesie), będzie rozpieprzony do 50%.
Snajperski SG 550 też jest świetny - raz postrzelałem takim zjechanym do 70% i wciąż był celny na odl. 60 metrów i się nie zacinał.
Groza ma niewiarygodną moc i prawie wcale mi się nie zacinała. Z taką zabawką można artefakty kraść!
Marzę o położeniu łapek na Snajperskim AS Walu, ale jest tak ciężki do zdobycia, że nie wiem, czy się kiedyś zmuszę. To prawie Wintorez, ale lżejszy, ze wygodniejszą lunetą i większym magazynkiem.
No i Abakan. Wcale nie jest dobry, ale ma zaje*istą animację wyjmowania i ruchomą lufę. Jest jak nogi z perspektywy pierwszej osoby w L4D1 - w L4D2 tego nie ma i jedna grupa zastanawia się, dlaczego, a druga zastanawia się, nad czym ta pierwsza się zastanawia :P Ot, taki fajny smaczek w grze. CS i CoP były na nowszym silniku i tego nie mają i ch♥j jeden wie, czego. To samo z L4D2 - grając jako ocalaly czy zainfekowany, nie widzisz swoich nóg, jak się pochylisz. A w "jedynce" widziałeś, ze nie jesteś jedynie parą rąk zawieszonych w powietrzu. I po co to było wyrzucać? GSC jest jak Valve - gry wychodzą im świetnie, ale jak przyjdzie co do czego, to potrafią szczegóły konkretnie spier♥olić :/
CoP:
Po moich własnych poprawkach SG-550 jest niezaprzeczalnym faworytem. Celny, mocny, niezawodny. Dokładnie to, czego potrzeba w Zonie.
SWU wygrywa świetnymi ulepszeniami (luneta z regulowanym przybliżeniem, powiększony magazynek) i wagą (lżejszy o pół kilograma od SWD), a nie ma na tyle gorszej celności od większego "brata", żeby się nie opłacał. No i jest łatwiejszy w obsłudze (czyt. myszka nie muli, jak wyjmujesz SWU :))
Pokochałem PKM-a. Wchodzisz w konsolę, wpisujesz mouse_sens (i tu dajesz wartość 2 razy większą od aktualnej), zatwierdzasz i jednym kliknięciem zamieniasz się w Terminatora (zmiana czułości myszy na tak wysoką pozwala ominąć niską obsługę broni). Przykucasz i możesz tłuc do celów oddalonych nawet o 100 metrów od ciebie - i tak zginą. A po pełnym ulepszeniu PKM ma wręcz nieprzyzwoitą celność, porównywalną do najlepszych NATO-wskich karabinów. Raz pobawiłem się ulepszonym PKM-em z bandytami w Jupiterze - z 200 naboi w magazynku zostało mi 37, a na ziemi leżało 15 bandyckich ciał :P
Ach, no i Desert Eagle - na łapu-capu ustawiałem w nim moc i wyszło mi, że zadaje on identyczne obrażenia, co SWD :E Nareszcie nie tracę całego magazynka na jednego zapchlonego kundla - pada po góra 2 strzałach. A i stalkerzy wreszcie giną po 1 trafieniu w głowę. Udało mi się z niego zrobić odpowiednik z Cienia Czarnobyla, gdzie wszyscy go kochaliśmy za odrzut łamiący ręce, naboje łamiące czaszki i skuteczność łamiącą serca i ratującą dupę w wielu sytuacjach, a w CS i CoP legenda została wyrzucona na śmietnik i tam zdechła w męczarniach. Ale od czego ma się grubych nubów w okularach z nadmiarem czasu i brakiem zainteresowań :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Rider w 07 Sty 2013, 15:47

Na początku AK-74 , szybkie dozbieranie kasy i GP-37 a póżniej juz FT 2000M i tak w kazdej czesci gry opróćz CS bo nie grałem.
Awatar użytkownika
Rider
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 01 Lis 2012, 15:27
Ostatnio był: 17 Lut 2022, 20:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -11

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Pangia w 07 Sty 2013, 16:45

To zagraj - w CS F2000 dostajesz dopiero przed Limańskiem (a i tak musisz się wrócić do pierwszej lokacji w grze :D), a G36 możesz dostać albo za zniszczenie bazy stalkerów po dołączeniu do bandytów (czyli zazwyczaj musisz dać się okraść, zrobić chyba 3 dłuższe zadania poboczne i dopiero wtedy będziesz mógł dołączyć), albo za poboczne zadanie w magazynach wojskowych (ale wtedy to już trochę za późno na wymianę zabawek), więc Twoja taktyka spali na panewce :P
I do tematu: nie wiem dlaczego, ale kompletnie zapomniałem o pistolecie Beretta 92F - może i ma żałosną wytrzymałość (ale to już sam sobie w plikach reguluję), ale zerowy odrzut i duży magazynek potrafią to zrekompensować :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez tomek56791 w 07 Sty 2013, 16:59

Dla mnie AKM 74/2U. A to dlatego że jest łatwy do zdobycia, mozna go niedrogo zmodyfikować, nawet bez lunety jest celny (oczywiście po pewnych modyfikacjach) no i oczywiście duża siła ognia. Po powiększeniu magazynka do 45 pocisków jest praktycznie bronią idealną:D
Cóż, przynajmniej nie mamy żadnych psychicznych dziwaków, wyganiających złe duchy z wódki. Wyobraź sobie coś takiego: „O Panie, przegnaj złe duchy! Zostaw tylko czysty spirytus sanctus!”

tomek56791
Wygnany z Zony

Posty: 30
Dołączenie: 06 Sty 2013, 14:57
Ostatnio był: 08 Lut 2015, 16:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -3

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez MasterPlayer w 12 Sty 2013, 01:00

Jak Dla Mnie Pasi Zestaw TRs 301 (Ulepszony) + Granatnik + Celownik noktowizyjny + Tłumik I Do tego Kora 919 z tłumikiem. Dlatego że ja tam Lubie Atakować w nocy z bliskiej odległości
Awatar użytkownika
MasterPlayer
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 12 Sty 2013, 00:54
Ostatnio był: 04 Lut 2014, 13:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez ETE21 w 12 Sty 2013, 10:37

A ja AK-74 z granatnikiem i wszystkie ulepszenia oprócz zmiany kalibru. Mocny tani i z granatnikiem na większą zwierzynę.
Awatar użytkownika
ETE21
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 15 Sie 2012, 21:30
Ostatnio był: 05 Kwi 2016, 17:50
Miejscowość: Bartoszyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez MuchaMovies2 w 15 Sty 2013, 20:38

TRS 301, granatnik i lunetka. I rozwinięcie na 100% w stronę szybkostrzelności. Moja ulubiona giwera jak grałem w S.T.A.L.K.E.R CS
Do Zony, hej Stalkerze. Do Zony, bo tam cud! Artefakt w dole leży, by zbawić Cię od psów.
Wypędzi te pijawki, rozproszy Zony mrok! Doprowadzi do Prypeci, i zrobi z mózgu sok. : O
Awatar użytkownika
MuchaMovies2
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 02 Sty 2013, 22:43
Ostatnio był: 14 Paź 2013, 23:40
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości