Najtrudniejsza sytuacja w grze

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Pangia w 06 Cze 2012, 21:31

seniorfred napisał(a):Sytuacja w CS. Przejście z Pchlego Targu do Szarej Doliny. Bandyci na czerwono, jedni mnie gonią, drudzy bronią podejścia do teleportu. Udanie czyszczę dojście, ale czasu miałem tylko na szybki zapis. Po przeskoku ląduję pomiędzy bandytami a placówką Wolności. Bandyci na czerwono, jest ich 6., dowódca Wolności woła do spokojnego podejścia bez broni. Bandyci otwierają ogień, ze mnie trup i wydawało się, że sytuacja bez wyjścia. Wystrzelać ich nie można.
Gdy strzelam, strzela do mnie i Wolność.

Przy kolejnej nerwowej próbie, przypadkowo nacisnąłem nie te klawisze co chciałem. Przesunąłem się trochę w bok i do tyłu. Brak reakcji bandytów. Zaczyna się wojną z Wolnością. Wolność wygrywa, ale dowódca nie chce ze mną rozmawiać.
Powtarzam przeskok, skok w bok, biegiem do placówki,bandyci walą jak w kaczy kuper, życie na włosku, apteczka, skuteczna seria do bandyty. Koniec walki, dowódca rozmawia. Można grać dalej.


??? Ja nigdy nie miałem bandytów w Dolinie Mroku.

Uwagi moderatora:

No i? Pisz na temat albo wcale.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Scorn w 07 Cze 2012, 23:06

Najtrudniejsza sytuacja w grze powiadacie?
Czyste Niebo
Przedzieranie się przez rudy las.
Resztki amunicji, jedyne ammo to do podniesionego Makarova.
Wokół anomalie.
Dwa bandaże.
Wokół anomalie.
Biegnąca na mnie pijawka.
Najtrudniejszą rzeczą nie było ubicie jej, to mi się nie udało, najtrudniejszą rzeczą był slalom między anomaliami, kiedy przed nią spieprzałem. Udało mi się dotrzeć do chaty pana pustelnika. Najśmieszniejsze jest to, że chwilę po quicksave władowałem się w anomalię. Nie przeżyłem.
Image

Za ten post Scorn otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Generał Golonka.

Scorn
Wygnany z Zony

Posty: 39
Dołączenie: 15 Kwi 2012, 18:20
Ostatnio był: 25 Lip 2012, 16:40
Miejscowość: Czeluście Mroku
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez kondotierfred w 09 Cze 2012, 16:03

Pangia napisał(a):Ja nigdy nie miałem bandytów w Dolinie Mroku

Będąc w kordonie, przyłącz się do stalkerów za nasypem. Wtedy wszystkich bandytów masz na czerwono. I jest do kogo postrzelać. Ale i mieć się przed nimi na baczności. Nie przechodzą obojętnie.
Sytuacja z Doliną mroku miała miejsce, tylko wtedy, gdy nie byłem luzakiem. To jest chyba przyczyną pojawienia się bandytów na pierwszym posterunku doliny.
Grałem na mistrzu.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Pangia w 09 Cze 2012, 19:53

Nawet wtedy zawsze tam była Wolność (tam i przy przejściu na Wysypisku).
Do trudnych sytuacji mogę jeszcze dodać pierwsze zejście do podziemi Agropromu. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że te czerwone latające kulki (ogniowe poltergeisty?), co są na końcu można skutecznie zniszczyć :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Sieryj5 w 10 Cze 2012, 13:39

droga do sarkofagu
Zabicie Sidorowicza :E

Uwagi moderatora:

Zaprzestań nabijania postów. - Soviet
Awatar użytkownika
Sieryj5
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 10 Cze 2012, 12:49
Ostatnio był: 16 Sie 2012, 13:00
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -12

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez kondotierfred w 10 Cze 2012, 20:07

Pangia napisał(a):Nawet wtedy zawsze tam była Wolność

Ostrych bandytów miałem, grając na wersji 1.5.01 z Topselera ( taka mi się instaluje ). Też można było zarobić dużo więcej kasy w Kordonie. I blisko do Sidorowicza. Na wysypisku "wysyp" artefaktów.
Łata do wersji 1.5.10 całkowicie zmienia grę ( psując ją ). Jeśli grasz na niej, na wysypisku rządzi Wolność.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Szweminek999 w 11 Cze 2012, 13:56

Trudne jest też przejście Czerwonego Lasu i Ucieczka z lab X10. :soviet:
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Pangia w 11 Cze 2012, 16:51

seniorfred napisał(a):
Pangia napisał(a):Nawet wtedy zawsze tam była Wolność

Ostrych bandytów miałem, grając na wersji 1.5.01 z Topselera ( taka mi się instaluje ). Też można było zarobić dużo więcej kasy w Kordonie. I blisko do Sidorowicza. Na wysypisku "wysyp" artefaktów.
Łata do wersji 1.5.10 całkowicie zmienia grę ( psując ją ). Jeśli grasz na niej, na wysypisku rządzi Wolność.

No to wszystko jasne, ja gram na ostatnim patchu, żeby mieć SRP wrzuconego (ale może zrezygnuję kiedyś).

Trudna sytuacja - zabicie gościa na PKM-ie w szpitalu w Limańsku (helikopter dużo łatwiejszy)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Aragaj w 05 Lip 2012, 20:43

CS: 1. W magazynach wojskowych przespałem się w ciężarówce, a rano obudziła mnie walka, a dokładniej chimera vs oddział ''Wolności''....... Współczuć tym biedakom. A trudna dlatego że chimera jednym czy dwoma ciosami potrafiła zabić. Grałem na weteranie i miałem chyba 2-3 apteczki.

2. Misja od Wujka Jara: Miałem przynieść PDA z trupa jego kumpla, zszedłem na dół z tego zbiornika, biegłem sprintem w stronę bramy, goniła mnie pijawka, trzy zombiaki (z moda) i najprawdopodobniej chimera, na dodatek głośno warczała. Myślałem że się zesram, bo jeszcze mi się w połowie skończyła stamina. Chimera z prawej, zombiaki z lewej, a pijawka z tyłu.....
''Służba Zonie i korzystanie z jej dobrodziejstw to nagroda sama w sobie.'' -Aragaj
Awatar użytkownika
Aragaj
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 30 Cze 2012, 19:32
Ostatnio był: 01 Gru 2013, 20:47
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -2

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Notek w 10 Lip 2012, 09:51

Cień Czarnobyla: Droga do sarkofagu z pistoletem do którego mam 120 naboi + 2 karabiny a do nich po 20 ammo.
Czyste Niebo: Podziemia Aprogromu szczególnie walka z kontrolerem.
Choć na wódę nie zaszkodzi ci.Tylko pomoże.

:

A jednak? To kto stawia?
Awatar użytkownika
Notek
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 25 Cze 2012, 10:44
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 16:42
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez Eff3ctiv3 w 10 Lip 2012, 10:01

Dla mnie najtrudniejszymi sytuacjami w grze są walki z kontrolerami na krótkim dystansie, jak się nie ma dobrej obrony przed działaniem psionicznym oraz walki z nibyolbrzymami.
Eff3ctiv3
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 30 Cze 2012, 15:20
Ostatnio był: 17 Cze 2013, 18:49
Miejscowość: Варшаве
Kozaki: 0

Re: Najtrudniejsza sytuacja w grze

Postprzez weteran XD w 10 Lip 2012, 10:10

Najtrudniejszą sytłacje w grze miałem w zewie prypeci jak emisja mnie zaskoszyła a w pobliżu nie było schronu nie miałem antobiotyków ( pozwala przeżyć emisje ) i miałem na sobie jeszcze nie ulepszyony egzoszkielet.

Za ten post weteran XD otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dienonych.
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości