Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez Mataczo w 13 Cze 2011, 17:54

Ja tak:
- Burza - groza na kulki z kałacha. Łatwo zdobyć amunicję nawet ulepszoną czasem można znaleźć. Dobrze strzela ,granatnik wbudowany, wada to zasłaniający widoki zamontowany celownik przez co nie używam go. Można podczepić tłumik co jest kolejnym +
- Lawina - tłumik wbudowany, po ulepszeniu + celownik wg mnie najlepsza broń. Można po cichu dość szybko uskromnić nawet pijawki choć z burerami już może być problem (je rozwalam granatami)
- GP 37 - zawsze i wszędzie jedna z najlepszych broni. Bardzo dobra szturmowa broń , szybko powala przeciwnika i tyle na ten temat.
Awatar użytkownika
Mataczo
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Mar 2011, 14:59
Ostatnio był: 13 Sty 2017, 23:02
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez Sucharus w 22 Cze 2011, 17:09

Oczywiście SGI(w szczególności ten należący wcześniej do Strieloka) - za celność, siłę ognia i design.

Sucharus
Wygnany z Zony

Posty: 7
Dołączenie: 22 Cze 2011, 16:55
Ostatnio był: 22 Cze 2011, 18:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez Bubciu w 30 Cze 2011, 15:05

Standardzik - AKS 74, po ulepszeniu celny i niezawodny, możliwość zamontowania celownika oraz granatnika, amunicja którą można znaleźć praktycznie wszędzie, no i dlatego, że mam replikę kałacha w domu :D

Bubciu
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 01 Lip 2008, 20:29
Ostatnio był: 29 Sie 2013, 21:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez LeCzarny w 06 Lip 2011, 00:42

GP 37 - po zminimalizowanym odrzucie to cacko... ahh niech trupy mówią same za siebie :D (aczkolwiek jestem bardzo zawiedziony niemożnością zainstalowania tłumika, tudzież granatnika :( :( :( ) - alternatywa dla lubiących (no ja też lubię) multi-toole: broń Striełoka.
Jako snajperka - Drugonov (czy jak się to tam pisze, sorry)
No i przy sobie zawsze noszę dodatkowo strzelbę - Chaser 13

Tak więc nie licząc pistoletu, noszę (a przynajmniej staram się) 4 bronie + granaty. Wolno mi, no nie?
Dobrze mi się wydaje, że właśnie to czytasz?
LeCzarny
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 27 Lip 2009, 11:23
Ostatnio był: 26 Cze 2012, 17:56
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez dienonych w 14 Lip 2011, 20:46

Ja to lubię thundera
wszystko mi się w nim podoba, szybka obsługa, fajny wygląd, duża siła pocisku itd.

Uwagi moderatora:

Przestań nabijać posty, bo dostaniesz kolejne, trzecie ostrzeżenie. - Wheeljack
w lewo i w dół
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 02:25
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez szczypiorofix w 14 Lip 2011, 21:25

Przechodząc Cień Czarnobyla najfajniej strzelało mi się z GP 37 (za wygląd) oraz Vintara BC (szybkostrzelna, cicha snajperka - miód malina) . Poza tym lubię szybkostrzelny AKm z celownikiem i granatnikiem z racji na ogrom amunicji dostępnej do tego modelu (szczególnie na początku i w środku rozgrywki).
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez robo_pl w 14 Lip 2011, 22:02

Moimi ulubionymi broniami są:
1. SWDm2 - Bardzo lubię "cięższe" karabiny snajperskie.
2. Big Ben - Ta broń po prostu wymiata. Siłą i wyglądem (Tak samo jak Black Kite).
3. GP 37 - Broń bardzo silna i celna. Dobra na duże odległości.
Awatar użytkownika
robo_pl
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 14 Lip 2011, 15:03
Ostatnio był: 16 Maj 2016, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez Turson w 15 Lip 2011, 14:42

"Burza", zdecydowanie. Duża szybkostrzelność, celność w pełni zadowalająca, wbudowany granatnik, możliwość przykręcenia tłumika i przyczepienia celownika optycznego wykrywającego wrogów. Dla mnie dużo lepszy niż inne karabiny szturmowe.
Turson
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 25 Sie 2010, 17:00
Ostatnio był: 24 Lip 2011, 12:55
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: -1

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez clearskystalker w 15 Lip 2011, 20:17

Ja AKM 74/2. Po 1: Jest niezawodny (jeszcze ani razu przy regularnym naprawianiu mi się nie zacięła) po 2: Lubię sobie stawiać poprzeczkę wyżej i mniej celną bronią serie słać po 3: Dzięki niezawodności najbardziej ufam rosyjskiemu uzbrojeniu.
clearskystalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 06 Lip 2011, 03:12
Ostatnio był: 04 Wrz 2013, 11:20
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez Cysiu w 15 Lip 2011, 22:34

Moja ulubiona broń? Ciężko mi jest wybrać, ale powiedzmy, że to będą 3 bronie.

Makarov
Kaliber niewielki, moc znikoma, magazynek nieduży, ale to cholerstwo po ulepszeniu praktycznie "nie waży". Niewielka broń, którą można zawsze ukryć i trzymać przy sobie, w sytuacjach awaryjnych jak znalazł.

Snajperskaja Vintowka Dragunova (SVD)
Zwykła, samopowtarzalna snajperka, ale za to cholernie niezawodna, i skuteczna. Waży sporo, mocno ogranicza ruchy, ale kiedy trzeba zdjąć przeciwników z większej odległości (niestety, w stalkerze "większa odległość" to jakieś 300 metrów...) to jest idealna. Szkoda tylko, że naboje są tak rzadkie (a to dziwne, bo w Zonie na ok. 10 żołnierzy chociaż jeden powinien mieć SVD).

Colt M1911A1
No a jakżeby inaczej. Colt, jak to Colt, celny, silny i cholernie niezawodny. Stara, dobra czterdziestka piątka jest częstym znaleziskiem w ekwipunku weteranów. Po prostu amerykański odpowiednik Makarova.

Za ten post Cysiu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive shoter.
Awatar użytkownika
Cysiu
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 07 Maj 2009, 19:46
Ostatnio był: 20 Kwi 2023, 23:35
Miejscowość: Szczecin
Kozaki: 84

Re: Ulubiona broń/bronie

Postprzez Ayaz w 16 Lip 2011, 00:56

A moje ulubione pukawki? Coś celnego, ale i potrafiącego załatwić nibypsa na góra jeden strzał:
Drapieżca:
Kocham tę broń. Mogę nią pijawki położyć na dwa strzały na poziomie trudności mistrz. Również w miarę celna. Wady? Źle zrobiony Iron Sight, przez co trudno nią celować, lub ograniczyć się do celowniczka.

Karabinier: Nim dostanę Drapieżcę, druga ulubiona strzelba. Głównie za jej celność, w sam do polowania na zombiaki. Wada to małe obrażenia.

SWU:
Cenię ją za możliwość doczepienia tłumika, dość pojemny magazynek i zadowalającą szybkostrzelność. Wady? Na dłuższe dystanse przegrywa z SWD w sprawie celności.

I to by było na tyle.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez cep_bojowy w 18 Lip 2011, 16:03

Większość gry przechodziłem szybkostrzelnym AK/74, którego znajdowaliśmy w kryjówce Striełoka. W raz z granatnikiem i celownikiem optycznym jest dla mnie bronią idealną :D. Uwielbiam także SWDm2 za siłę ognia.
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości