Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Dark Dante w 08 Maj 2013, 20:48

Mnie denerwuje Burera i Kontroler, o ile Burera sama w sobie jest denerwująca o tyle Kontroler denerwuje mnie tylko tymi falami psionicznymi przez co nie mogę w niego wycelować.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Za ten post Dark Dante otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Wojak w 09 Maj 2013, 21:38

Dark Dante napisał(a):Mnie denerwuje Burera i Kontroler, o ile Burera sama w sobie jest denerwująca

A może panna Burera napije się herbatki?

Wiele mutantów mi się nie podoba. Początki przygody ze S.T.A.L.K.E.R.'em zapowiadały się bardzo fajnie, głównie przez psy, dziki, zmutowane świnie. To było ciekawe przeżycie, póki nie zaczęły pojawiać się niewidzialne Pijawki, albo Kontrolerzy, strzelający w nas psionicznymi falami. Pomysły były dobre, ale "magia" wielu mutantów wkroczyła w granice absurdu.
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Tajemniczy w 09 Maj 2013, 22:19

Tyle że w czystej wersji takich mutantów jest zazwyczaj mało ale jak masz jakiegoś moda (np TFW) gdzie walczysz z takimi mutantami co każde przejście do innej lokacji to to trochę się staje wkurzające :/ .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Majster Pijawa w 16 Maj 2013, 15:06

Gdy gra sie na modach ( np TFW ) chimera jest najgorsza. Od razu zabija, i trudno w nią trafić :facepalm:
Image Ty ku*wo czytasz opis? [*]

Majster Pijawa
Wygnany z Zony

Posty: 52
Dołączenie: 14 Sie 2012, 10:02
Ostatnio był: 26 Maj 2013, 11:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 2

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Świrus w 24 Maj 2013, 17:09

Nienawidzę pijawek, nigdy nie wiesz gdzie taka się czai, jest niewidzialna przez co można się nieźle wystraszyć, oprócz tego całkiem nieźle ciśnie, jeżeli nie masz apteczek czy bandaży to już po tobie :/
Image
Naszą Powinnością jest strzeżenie Monolitu!
http://www.youtube.com/watch?v=iODZDLIF ... 0w&index=1
Awatar użytkownika
Świrus
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 24 Maj 2013, 10:03
Ostatnio był: 04 Cze 2013, 08:57
Miejscowość: Mózgozwęglacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Najgorszy mutant

Postprzez darksmordor w 10 Cze 2013, 14:42

Najgorsze są pijawki, ale tylko na otwartej przestrzeni i w większej grupie. Zachodzą od tyłu co bardzo wkurza.
No i nibyolbrzym ponieważ ma przesadzony pancerz.
Awatar użytkownika
darksmordor
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Lut 2013, 17:44
Ostatnio był: 25 Gru 2013, 11:04
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Strelok_90 w 10 Cze 2013, 15:22

darksmordor napisał(a):No i nibyolbrzym ponieważ ma przesadzony pancerz.

To zależy w której części. Jeśli masz na myśli napakowanego nibyolbrzyma w Zewie Prypeci, na którego trzeba około 500 zwykłych nabojów do kałacha, to zgadzam się z tobą, trochę przesadzony. Ale jak dla mnie w ShoC i CS był za słaby. Wystarczyło 5 pocisków śrutowych z obrzyna żeby padł. No ale to zależy od poziomu trudności. Różnie to z tymi nibyolbrzymami bywa ;). Mnie najbardziej denerwują nibypsy. Takie szybkie, skaczące, gryzące coś. Szybsze nawet od snorka. Pojedynczo jeszcze może być, ale nawet dwóch sprawia, że mam ochotę pierdyknąć młotkiem w monitor.

Strelok_90
Wygnany z Zony

Posty: 55
Dołączenie: 08 Sie 2012, 19:03
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 22:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 17

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Szczur w 26 Cze 2013, 10:22

Moim zdaniem najgorszym mutantem jest Chimera, wkurza tym ciągłym skakaniem (o ile masz czas w tym strachu się denerwować - szczególnie jak spotkacie się wieczorową porą :E ), trudno ją trafić. Cały czas musisz być w ruchu i wybierać jak najlepszy moment na oddanie strzału. Nie możesz popełnić żadnego błędu, bo będzie po tobie. Uwierz - nie uciekniesz.

Na drugim miejscu podskakuje Snork. Jeżeli jesteś na otwartym terenie i masz strzelbę - to spokojnie dasz radę. Natomiast, gdy natrafisz na te przepiękne "Zajączki Zony" w ciemnym, mrocznym laboratorium, gdzie amunicja zaczyna się kończyć i nie ma miejsca w korytarzu żeby się uchylić, to może być ciężko. Szczególnie jeśli jest ich więcej. Zauważyliście, że zawsze w laboratoriach lub kanałach (tymi nad Jantarowym) sprytnie się chowają? Później robi ci niespodziankę - kica sobie w pełni swego zakrytego słonikiem majestatu, z uśmiechem i rykiem na "bliższe" spotkanie.

Trzecie miejsce ex aequo dla Burera i Kontrolera. Ten pierwszy, miły i zakapturzony pan, rzuca w ciebie czym popadnie (oczywiście po swoim okrzyku). Potrafi powstrzymać ołów, wylatujący z twojej broni. Chętnie sobie ją pożyczy, jeśli mu się spodoba. Natomiast kontroler za umiejętności psioniczne i za swój ryk (przez który o mało nie narobiłem w gacie zwiedzając pierwsze podziemia w Cieniu Czarnobyla). :D
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Ostatnio był: 12 Cze 2017, 23:33
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Pilot w 26 Cze 2013, 11:06

Jak widać dokładnie to nie jest ranking najgorszego mutanta ale najtrudniejszego, z którym gracz nie może sobie poradzić dlatego jest najgorszy.

Ja będę kierował się czym innym.

Najbardziej nierealnym mutantem okazuje się Poltergeist, niewidzialny, telekineza, odczuwa wahania w polu magnetycznym.

Jednak jest klimatyczny i sprawia tą przyjemną trudność że nie atakuje bezpośrednio a rzuca w nas przedmiotami, tą bezradność w stosunku do niego odczuwa się najbardziej w laboratorium w Prypeci gdy zwiedzamy je w Zewie.

Nie wiesz gdzie on jest a jednak wiadra lecą w twoją stronę, w cieniu był o wiele groźniejszym mutantem i do tego ten śmiech w podziemiach Agropromu.

Najgorzej wykonanym jest chyba burer z tym swoim polem siłowym i skopiowaną umiejętnością poltergeista.

Po a także w trakcie SHoC również pijawka została skopana. Na początku gry byliśmy przygotowywani do pijawek jako mutanta w zamkniętych pomieszczeniach a najczęściej w podziemiach ale już w późniejszych częściach gry dostajemy zadanie do Sida aby zabić pijawkę której nie przeszkadzają otwarte przestrzenie czym straciła ona dużą część swojego klimatu.

Jednoznacznie raczej nie da się określić najgorszego mutanta, raczej żaden aż tak bardzo nie jest skopany.

( Post :arrowd: jest przykładem tego co na początku napisałem. Mowa o najgorszym mutancie a tu taki wchodzi i wpisuje: Mnie denelwuje chimela bo niscy pancez i bulela bo wyzuca blon)
Ostatnio edytowany przez Pilot, 27 Cze 2013, 12:27, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Pilot otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive cep_bojowy.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Najgorszy mutant

Postprzez DiegtiariowTM w 27 Cze 2013, 06:50

Mnie denerwują Burery i chimery. Gdy walczy się z burerem to często wywala nam broń z łap i pozostaje walka na noże, a chimera hmmm bardzo skacze i trudno w nią trafić i bardzo szybko niszczy nam pancerz.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Iwaszka w 27 Cze 2013, 12:46

Burer i połamaniec - straszne to jest. Mało dopracowane i nie do końca pasujące do idei stalka.
O wiele lepiej było by gdyby było kilka modeli tego samego mutka różniących się od siebie. Przy takim niby psie atak klonów nie razie, ale mutanty humanoidalne rażą tym, że każdy jest kalką poprzedniego... Gdyby nie to było by o wiele lepiej.
DO tego przydała by się rozbudowana encyklopedia dająca nam jakiś punkt zaczepny co do powstawania takich dziwnych karłów itp.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Najgorszy mutant

Postprzez StalkerCell w 28 Cze 2013, 22:45

Iwanassassin napisał(a): połamaniec - straszne to jest.


Zgodzę się, ale tylko dlatego, że na modzie SMRTER pomimo swojej szczupłości, wytrzymalszy był od Zombi, czy Stalker-Zombi. Jednak kreatura, jaka doprowadza mnie do stanu qurvicy to Chimera - nie dość, że skacze jak po amfie, to żeby ją skutecznie utłuc, trza strzelać RPG-7. W dodatku zbiera tyle z paska życia, że się w pale nie mieści.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości