Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Legalizacja narkotyków

Postprzez STA1KERpl w 25 Paź 2009, 01:52

Witajcie! Zapewne wielu z was zna moje zdanie na temat tych dwóch rzeczy w tytule, ale ja sam z wieloma wami się nie zgadzam. A inni może się wypowiedzą. Temat po to, aby dla "rastauf" pokazać co dobre w tym jest, a co złe. A ci prawdziwi rasta nie muszą tu wbijać, oni wiedzą dobrze co to jest :) . No, to wielu z was jest bardz przeciwna baczce, ale czemu? Co was nakłoniło do nielubienia trawy- przecież to był normalny środek używany przez tysiąc lecia i nagle uznany za narkotyk. Piszcie co w tym złego, jeśli macie na to dowody, bo wam nie wierze.

Ps.: Oprócz tego mogę podyskutować z innymi o tym... I klawiszu- jak masz zamiar zamknąć temat to poczekaj dzień, jeśli nikt już nie będzie tu wbijał- możesz mi ten temat w odbyt bucketheada w moim avku wsadzić. Bless!
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: THC i Marihuana.

Postprzez KoweK w 25 Paź 2009, 02:11

STA1KERpl napisał(a):Temat po to, aby dla "rastauf" pokazać co dobre w tym jest, a co złe. A ci prawdziwi rasta nie muszą tu wbijać, oni wiedzą dobrze co to jest :)


o.-

Co do tematu - jestem przeciwny legalizacji. Sorry, ale nie chcę żyć w jeszcze bardziej zje*anym kraju ze schizofrenikami. Rozumiem - ich wola, ale nie chcę płacić za nich podatków w przyszłości, aby szpitale psychiatryczne mogły ich utrzymać.

STA1KERpl napisał(a):przecież to był normalny środek używany przez tysiąc lecia i nagle uznany za narkotyk.

On zawsze był narkotykiem... a to, że kiedyś mało THC zawierał to nie znaczy, że teraz tak jest.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1472

Re: THC i Marihuana.

Postprzez STA1KERpl w 25 Paź 2009, 02:13

xKoweKx napisał(a):
STA1KERpl napisał(a):
przecież to był normalny środek używany przez tysiąc lecia i nagle uznany za narkotyk.

On zawsze był narkotykiem... a to, że kiedyś mało THC zawierał to nie znaczy, że teraz tak jest.



Tak się składa że nie... To znaczy mniej THC miało, ale wtedy jarali po 2 metry na łeb, teraz po pół. A "nowi" po 1/4 a nawet 1/6 (a moje początki to 1/8, teraz jakoś 1/3).
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: THC i Marihuana.

Postprzez KoweK w 25 Paź 2009, 02:16

STA1KERpl napisał(a): (a moje początki to 1/8, teraz jakoś 1/3).

Chwal się dalej, że w wieku 15 lat jarasz. Napisz komcia dla mamy na NK.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1472

Re: THC i Marihuana.

Postprzez STA1KERpl w 25 Paź 2009, 02:17

xKoweKx napisał(a):
STA1KERpl napisał(a): (a moje początki to 1/8, teraz jakoś 1/3).

Chwal się dalej, że w wieku 15 lat jarasz. Napisz komcia dla mamy na NK.



To było jedynie zdanie które miało ciągnąć rozmowę dalej... ale nic...
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: THC i Marihuana.

Postprzez Strzelec w 25 Paź 2009, 03:29

Nie wiem, co chcesz pokazać tym, że jarasz w wieku piętnastu lat. Jest to dla mnie zupełnie nie zrozumiałe jakie Ci to przynosi korzyści. W niczyich oczach nie zyskasz, sobie też nic nie przyniesiesz, chyba, że uzależnienie. Dla przyjemności jakoś mi się nie zdaje, dla przyjemności to się można piwa napić, coś dobrego zjeść a nie się najarać.

A co do nazwy tematu, Delta-9-Tetrahydrokanabinol (THC) jest substancją psychoaktywną zawartą w marihuanie, więc to tak jakby temat nazwać "Rosół i bulion"

Legalizacja - czemu nie? Byleby jakieś limity w tym były.

Poza tym ruch Rastafari jest dla mnie czymś niezrozumiałym, nawołują do pokoju nic ku temu nie robiąc. Przytoczę tu słowa Tytusa Liwiusza - "Si vis pacem, para bellum." Takie jest moje zdanie i tyle.
Image
Awatar użytkownika
Strzelec
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lis 2008, 22:26
Ostatnio była: 21 Lip 2018, 21:22
Miejscowość: Kinsela
Frakcja: Wojsko
Kozaki: 1

Re: THC i Marihuana.

Postprzez MatrixSTR w 25 Paź 2009, 03:40

ja osobiście jestem za tym żeby to było legalne. Sam już nie pale od jakiegoś czasu ponieważ to co jest obecnie na rynku to są tak zwane upier*alacze. Cieżko trafić na taki prawdziwy temat teraz. A teraz moje argumenty przemawiające za legalizacją:
1. jak ktoś będzie chciał zapalić to i tak zapali a tak to kupi w sklepie i dzięki temu
2. będzie to opodatkowane przez co rząd będzie przynosić zyski
3. ludzie będą pewni co będą palić i mniej będzie wypadków spowodowanych tym że ktoś sie zatruje bo jakiś debil czegoś dorzuci do trawy
4. zmniejszy sie liczba osób palących bo powiedzmy sobie szczerze, w ch*j osób pali tylko dlatego że to jest nielegalne i potem się tylko chwalą (tak samo jest z piwem i alkoholem, jak są niepełnoletni to piją i palą a potem po 18 już jest mniejsza liczba palących i pijących)
Teraz tak: czysta i naturalna marihuana posiada więcej składników leczniczych niż psujących zdrowie i uzależnia o 20 razy słabiej niż papierosy, tylko problem w tym że znalezienie takiej graniczy dzisiaj z cudem (chyba że sie mieszka na jamajce) i to by było na tyle

Jedna miłość jeden cel jedno przeznaczenie
muzyka Reggae jest miłością
JAH Rastafaraj!!!

Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 12:26
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: THC i Marihuana.

Postprzez Terminus w 25 Paź 2009, 08:13

Cytując wypowiedź pewnego Pana z Monaru:
"Większość naszych pacjentów zaczynało od Marysi".

Jest taki żałosny kraj jak Holandia, w którym trzeba wykonywać bardzo wysokie balustrady, bo ludzie korzystający z legalnych narkotyków masowo spadali z balkonów, wpadali do kanałów itp.

Jak się można domyśleć moja opinia o legalizacji jest negatywna. Nigdy w życiu nie odczuwałem potrzeby korzystania z prochów i trawek. Moja wyobraźnia nie potrzebuje dopalenia, potrafię znaleźć bezpieczniejsze sposoby na uspokojenie czy relaks. O "pokój" mogę walczyć "na trzeźwo" -skuteczniej.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: THC i Marihuana.

Postprzez KoweK w 25 Paź 2009, 12:23

matrix_strefa14 napisał(a):2. będzie to opodatkowane przez co rząd będzie przynosić zyski

To teraz pomyśl, ile państwo będzie musiało wydać na leczenie chorych psychicznie osób zniszczonych przez Mary. No i niby Mary nie zabija... ale "faza" już potrafi - Terminus o tym wspomniał.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1472

Re: THC i Marihuana.

Postprzez STA1KERpl w 25 Paź 2009, 12:44

I nie faza po Marihuanie a po Chaszu- wiem co jest pod wpływem trawy a co pod wpływem tego gó*na, a ludzie często mylą te 2 rzeczy ze sobą.

Szczelec- ja przyjemności w piciu browara nie widzę (jedynie w Redds'ie i Gingersie, bo mają jakiś smak, a nie te gorycz). A po trawie mam relaks w głowie i śmieje się tyle co łącznie w 2 czy 3 dni (i odczuwam dużą satysfakcję). Nie mów że nie ma w tym przyjemności skoro nie próbowałeś, bo skąd możesz wiedzieć? To zerowy argument...
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: THC i Marihuana.

Postprzez Darth ReX w 25 Paź 2009, 13:02

STA1KERpl napisał(a):I nie faza po Marihuanie a po Chaszu- wiem co jest pod wpływem trawy a co pod wpływem tego gó*na, a ludzie często mylą te 2 rzeczy ze sobą.
Haszu.
STA1KERpl napisał(a):Szczelec- ja przyjemności w piciu browara nie widzę (jedynie w Redds'ie i Gingersie, bo mają jakiś smak, a nie te gorycz). A po trawie mam relaks w głowie i śmieje się tyle co łącznie w 2 czy 3 dni (i odczuwam dużą satysfakcję). Nie mów że nie ma w tym przyjemności skoro nie próbowałeś, bo skąd możesz wiedzieć? To zerowy argument...

A nie próbowałeś śmiać się z czegoś BEZ dopalacza?
Tak, jak Terminus mówił - moja wyobraźnia nie potrzebuje się tak "doładowywać", poza tym każda substancja oddziałująca na umysł powoduje zmiany i uszkodzenia w mózgu. Ty palisz, więc nigdy nie przemówi do Ciebie fakt, że tak jest i że kiedyś Cię to wykończy - może wpadniesz w coś mocniejszego, albo jeszcze gorzej.
I dołączam się do Kowka - nie zamierzam płacić za leczenie takich ludzi.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 22 Cze 2024, 17:46
Kozaki: 224

Re: THC i Marihuana.

Postprzez STA1KERpl w 25 Paź 2009, 13:09

Darth ReX napisał(a):
STA1KERpl napisał(a):A nie próbowałeś śmiać się z czegoś BEZ dopalacza?
Tak, jak Terminus mówił - moja wyobraźnia nie potrzebuje się tak "doładowywać", poza tym każda substancja oddziałująca na umysł powoduje zmiany i uszkodzenia w mózgu. Ty palisz, więc nigdy nie przemówi do Ciebie fakt, że tak jest i że kiedyś Cię to wykończy - może wpadniesz w coś mocniejszego, albo jeszcze gorzej.
I dołączam się do Kowka - nie zamierzam płacić za leczenie takich ludzi.



Abym miał jakikolwiek defekt mózgu bym musiał fajczyć non stop... A jaram w weekendy i czasem w tygodniu (mniejsze dawki) więc nie mów że będe kończyć bóg wie gdzie i diabeł wie jak.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości