Melanż na wesoło

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Melanż na wesoło

Postprzez KOSHI w 09 Lut 2012, 19:31

Zapewne większość z Was od czasu do czasu konsumuję wódkę albo inne alkohole - jezu, jak to brzmi :facepalm: (a niektórzy zdecydowanie częściej niż od czasu do czasu :E ). Kupić flaszkę czy pomieszać nalewkę z mineralną i opić się jest najprościej. Można jednak mieć trochę więcej frajdy z melanżowania. Ja np. ostatnio bawiłem się przy takim gadżecie:

:

Image


Zasada była prosta, rzucasz kulkę i pijesz co wypadnie (50 gram), kieliszki zawsze pełne bo dolewaliśmy co rzut. Na początku trafiłem: 2 x wiśniówka, spiryt, whishy, koniak, potem jakieś wściekłe wpadły chyba ze 3 pod rząd itd. . Ogólnie wszyscy się zgięli ostro, ale zabawa była niezła. Inny razem grałem w alkochińczyka, ale w myśl hasła z filmu "Gry wojenne" - w tej grze nie ma wygranych, wszyscy są przegrani, wszyscy się uje*ali i nikt nie dotarł do mety. Alkochińczyk wygląda tak:

:

Image


Jak macie jakieś inne sposoby, żeby nie chlać pod ogóra, albo nie ubić na szybko byle czym, a dobrze się jeszcze przy tym pobawić, to piszcie.

PS. Jeśli temat nie wyląduje w koszu, to prosiłbym o nie łączenie tematu z tematami typu co pijecie, dobry alkohol itp.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuballa44.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Melanż na wesoło

Postprzez Kuballa44 w 09 Lut 2012, 19:56

Bierzemy butelkę z piwem, wchodzimy do wody, zanurzamy się, i pijemy pod wodą. Fajne uczucie. :)

Po zdobyciu holenderskiego lekarstwa, bierzemy 3 osoby, i ponton. Wychodzimy na jezioro, nakrywajac się pontonem, tak by powstała bańka powietrzna. Zażywamy lekarstwo, i przy odrobinie szczęścia, jeśli nam się uda wdrapać na ponton, co moze być ciężkie z uwagi na stężenie lekarstwa w powietrzu, dryfujemy sobie po jeziorze niczym zrelaksowane zwłoki. :)

To samo, tyle że z kulą wodną. Ale najlepiej zeby była przyczepiona dłuuugą liną do brzegu, i ktoś nas asekurował. ;) uwaga, powietrza starcza na jakieś ~40 minut.

Polecam też wyjście do lasu nocą, nawet teraz, wypicie alkoholu, i posiedzenie przy ognisku, a potem spacer. Niesamowity klimat.
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Melanż na wesoło

Postprzez El Diablo w 10 Lut 2012, 00:43

Kuballa44 napisał(a):dryfujemy sobie po jeziorze niczym zrelaksowane zwłoki. :)

No i tu zryczałem się ze śmiechu :E Dawno nie słyszałem tak pięknego określenia jak "zrelaksowane zwłoki" :E

A tak poza tym to po "spożyciu", preferuję kalambury pokazywane! Odpowiednie towarzystwo, dobry alkohol w nieco większej ilości i stężeniu niż czerwone wino do obiadu :wink: i jest beka murowana! Po tym jak ostatnio jedna moja kumpela dostała do pokazania hasło - Tytuł: "Tarzan" już nic w moim życiu nie będzie takie samo, po prostu wszyscy leżeli i kwiczeli :E Polecam! :D
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Melanż na wesoło

Postprzez Isza w 10 Lut 2012, 00:46

Znajomy kupił kiedyś w sklepie ze śmiesznymi rzeczami ruletkę, która minimalnie poraża prądem. Dotyka się palcem wybranego pola i czeka. Osoba lub osoby w zależności jak się ustawi ruletkę, które zostaną porażone piją kolejkę.

Wykrywacz kłamstw – to zabawa na dłuższe posiedzenie ze znajomymi. Jest niby wykrywacz kłamstw, zestaw pytań, losowanie i osoba która kłamie pije. :E

Jeszcze była jakaś z kartami, że ustawiało się piramidę … miało się kilka kart w ręku … I niestety nie pamiętam co było dalej ale osoba , która wygrała rozdanie wskazywała osobę pijąca.
" Nie wiem czemu żołnierz idzie do ataku ... ale idzie"
Awatar użytkownika
Isza
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 17 Wrz 2011, 01:53
Ostatnio była: 06 Maj 2015, 12:42
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 35

Re: Melanż na wesoło

Postprzez djcycu w 10 Lut 2012, 01:06

Widzę że tu jest raczej pełno zabaw w trakcie picia albo jak rozpijać dane trunki :P My za to z kolegami kiedyś wpadliśmy na pomysł by przeprowadzić konkurs kto ile wypije... Oczywiście orżnąć się to nie problem więc by zabawa miała sens to daliśmy jako "miernik upicia" rower oraz kołki zabite przy polnej drodze :P Zabawa polegała na tym by dojechać jak najdalej po wyznaczonej ścieżce. Dzięki takiemu zabiegowi od razu wyszło kto ile da rady tak naprawdę wypić :P

Inną zabawą na wesoło jest picie ze szklanki ale to już hardcore który szybciutko się kończy... Po paru kolejkach padają zgony...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Melanż na wesoło

Postprzez KOSHI w 17 Lut 2012, 21:43

Kolejna zabawa. Przebijasz puszkę z browarem kluczem do domu lub czymś innym, przystawiasz do ust i otwierasz puszkę. Ponoć dobry sposób szybko się zgrzmocić. Widok piany lecący z ryja jak coś nie wyjdzie ponoć bezcenny, trzeba spróbować. Film instruktażowy :E .

http://www.metacafe.com/watch/321471/how_to_shotgun_a_beer
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kontroler.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Melanż na wesoło

Postprzez Lucjusz w 17 Lut 2012, 21:52

Patent dobry a co do filmiku to kolo pije małe piwo 0,33 i to pewnie jakiś sikacz 3% niech trzaśnie tak nasze 0,5 i to jakieś Karpackie Super Mocne 9% to będzie kozak :D
-------------
:arrowd: Jak ktoś jest sadystą i kogoś nie lubi to mu po prostu je*nie :wink:
Ostatnio edytowany przez Lucjusz, 17 Lut 2012, 22:24, edytowano w sumie 1 raz
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...

Za ten post Lucjusz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Melanż na wesoło

Postprzez Kuballa44 w 17 Lut 2012, 22:20

He! To znów ja, wraz z kolejnym genialnym pomysłem.
Jesteś sadystą? Masz nielubianego kumpla? Mój sposób pomoże Ci sprawić uśmiech na twarzy!
Potrzebujemy:
-szklanej lufki
-mocnego papierosa
-plastikowej butelki
wykonujemy to http://www.haszysz.com/faje/wiadro333.jpg tylko że zamiast lekarstwa z Holandii, do lufki nabijamy tytoń. :) Najlepiej wsadzić pół fajki w lufke, więcej dymu wejdzie. Gdy kumpel (najlepiej w stanie nietrzeźwym) podejmie się zadania, chwilę po tym możemy zaobserwować szczątki jego obiadu lub kolacji, frunące malowniczym strumieniem na odległośc minimum metra. :D
Na pewno będzie wesoło każdemu który to zaobserwuje. :) (oprócz osoby wykonującej)
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Melanż na wesoło

Postprzez CONAN w 17 Lut 2012, 22:27

To ja ze swojej strony proponuje takiego oto drinka


Ktoś ma ochote ? :D
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Melanż na wesoło

Postprzez Szpagin w 17 Lut 2012, 22:36

Sputnik: potrzebna jest wódka i Sprite (lub coś w tym stylu).
Przepis: napełniamy pół kieliszka wódką i pół Sprite'em. Wypijamy połowę. Dolewamy wódki. Wypijamy połowę. Powtarzać do usłyszenia sygnałów z kosmosu.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości