NWO- Tak, czy Nie?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Kto stoi waszym zdaniem za NWO?

Masoni lub Żydzi
3
14%
Iluminaci
0
Brak głosów
Reptilianie
1
5%
Sataniści z Lucyferem na czele
3
14%
Nikt, teorie spiskowe to bzdura...
15
68%
 
Razem głosów : 22

NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Alchemik w 04 Lip 2011, 01:21

W związku z paranoją, jaka moim zdaniem ogarnia internet, chciałem zapytać, co sądzicie o teorii spiskowej na temat Nowego Porządku Świata. Dla mnie, to osobiście bzdura, gdyż niemożliwe jest, by nawet bogata grupka ludzi mogła i chciała zawładnąć światem. Kiedyś wierzyłem w teorie spiskowe, ale gdy ktoś zaczął wrabiać w bajkę o tym, Lucyfera, Apokalipsę św. Jana i takie tam, to stwierdziłem, że to nie dla mnie (jestem ateistą, i nie wierzę po prostu w byty nadprzyrodzone). Jednak niektóre brzmią całkiem serio, co doprowadza mnie na skraj ostrej paranoi... Zanim napiszecie coś w tym temacie, to wygooglujcie sobie takie hasła jak: Bill Cooper, Al Bialek, Phil Scheinder, Zeitgeist. Mimo, że staram się zachować sceptycyzm, to ich historie przerażają.
Szukając prawdy, możecie zginąć, lub zapukają do Was smutni panowie w garniakach, chcący was przekupić. Strzeżcie sie!
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Reklamy Google

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez meJKu w 04 Lip 2011, 01:37

Największym błędem spiskowców NWO jest to, że panuje wśród nich przekonanie, że to oni "poprawnie odczytali Bilbie", bo tam tak jest zapisane to tak musi być. Skoro my możemy przeczytać Biblie i wszystko co z nią związane to co stoi na przeszkodzie by ci "stojący za NWO" także to zrobili i dopasowali różne elementy pod swoje praktyki? Moja siorka BARDZO interesuje się tym tematem i czasem jedyne co mogę zrobić to ją wyśmiać : )

Za ten post meJKu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 29 Cze 2024, 08:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Terminus w 04 Lip 2011, 13:19

Każde stulecie musi mieć swoje "Protokoły mędrców Syjonu"...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Szpagin w 04 Lip 2011, 13:28

Zawsze wydawało mi się, że wielki spisek trudno jest utrzymać w tajemnicy. I rzeczywiście, wszyscy wiedzą o NWO, sfałszowanym lądowaniu na Księżycu, zniszczeniu WTC przez Amerykanów czy rosyjskim zamachu na prezydenta Kaczyńskiego (znanym jako "katastrofa smoleńska"). Gdyby cokolwiek z tego było prawdą, nic byśmy o tym nie wiedzieli.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez kapucha w 04 Lip 2011, 17:50

Szczerze?

Uważam, że nie ma jakiegoś wielkiego spisku, ogarniającego cały świat i trzymanego w ukryciu od dziesiątek lat. Bez różnicy jaki miałby być cel, bez różnicy kim mieli by być spiskowcy, bez różnicy jakimi środkami dążyli by do celu zadajcie sobie jedno pytanko:

:

By się Im ku*wa chciało?
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Alchemik w 04 Lip 2011, 18:06

A co sądzicie, o nazwiskach, które napisałem w pierwszym poście? Tak sobie myślę, że np. Bill Cooper sam się prosił o zastrzelenie, zabijając dwóch policjantów i robiąc ''wielką ucieczkę'', przed glinami. A dlaczego chcieli go zatrzymać :E ? Powód jest wielce infantylny...Nie płacił podatków...
A co do władzy na świecie, to GDYBY znalazła się rozsądna grupa, chcąca naprawdę zmienić świat na lepsze, to nie miałbym nic przeciwko ''władzy elity'', ale takich rozsądnych polityków, niestety ze świecą szukać :(.

By się Im ku*wa chciało?

No Reptilianie podobno lubią wysysać nasze negatywne emocje i po to są na Ziemi... :E Przeciw teorii o wielkich jaszczurkach z Andromedy, przemawia fakt, że w latach 70 powstał film sf o takiej tematyce, co pewnie uderzyło do głowy co wrażliwszych kinomanów.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Woland w 05 Lip 2011, 14:07

SZATANIŚCI Z LUCYFEREM NA CZELE ZAGŁOSOWAŁEM!!
Dlaczego?
Zobaczcie, ten pan wszystko jasno wyjaśnia- ZA WSZYSTKIM STOI SZATAN! (zapewne również za Smoleńskiem i cięciami w S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla):


Dobra, o ile na serio zagłosowałem na tego satana (dla jaj) o tyle całe to NWO to zapewne jedna wielka BZDURA w którą trzeba być świrem by uwierzyć.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Terminus w 05 Lip 2011, 15:09

Woland: dla katolika to nie jest aż takie śmieszne...
Ten nawiedzony księżyna przedstawia parę prawd o opętaniach [oczywiście z punktu widzenia wierzącego/chrześcijanina], tyle że w absolutnie koszmarnej formie.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Darth ReX w 05 Lip 2011, 15:13

NWO, jak cały powyższy temat, to ściema. Tak naprawdę wszystko uzależnione jest od polityki i zależności wysoko postawionych osób w rządach.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: Wczoraj, 08:22
Kozaki: 224

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Adam w 05 Lip 2011, 18:29

Teorie spiskowe... znając historie z amerykańskich filmów, byliby to:
- Neonaziści na czele z byłym SS-manem,
- Komuniści na czele z rosyjskim generałem,
- Bogaci bilionerzy na czele z jakimś magnatem prasowym,
- Murzyni na czele z dyktatorem jakiegoś małego państewka w Afryce,
- Skorumpowani policjanci na czele z byłym SB-kiem.

Tyle..
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez Polow Konkwista w 05 Lip 2011, 20:04

"Te całe NWO".

Bardziej ogólnikowo nie da się.
NWO nawet wśród spiskowców przeszło całkowitą transformację, gdzie wszystkie swe myśli kumulują w jednym tytułowym pojemniku. Podejrzewam, że większość to sezonowi napaleńcy, którzy po pewnym czasie wygasają dając jednak początek super nowym napaleńcom na kolejny sezon. Ciężko jest cokolwiek przeanalizować w natłoku powiązanych przez spiskowców wątków. Przez przeszło trzy lata przypatrywałem się sprawom New World Order (i nie mieszajcie tego z New Age, a już to zrobiono w tym temacie). Hasło New World Order wielokrotnie padało z ust osób wysoko postawionych w naszym świecie. Ktoś przypomni nam "podział" świata na czerwony wschód i demokratyczny zachód bezwzględnie wyznaczają podziały jakie były i są aż za Atlantyk, a drugi również zgodnie z prawdą przypomni wypowiedzi Busha(nie, nie tego, pokolenie wcześniej) tak i Gorbaczowa -New World Order. Kolejny krzyknie -przypadek, a następny przypomni o słowach Bilderberg Group, które padały często i intensywnie afiszując postawę członków w tym Busha, przed wybuchem teorii. Gdzie zaczyna się teoria, a kończy fakt? Nie można dopuszczać do sytuacji, w której pozwalamy sobie na przedstawianie "faktów". Tak Nas nauczono - prasa, radio, telewizja -Dziś informacje z pierwszej ręki, przedstawi je nam pan Polow Konkwista! Ja podziękuję. Ale pan Polow będzie dudnił -Irak, Afganistan. Libia. Zamieszki, powstanie, źli ludzie, źli. Nie powie natomiast o interesie ropodajnych dziwek, a raczej ich alfonsów. Czy dziwką ktoś stał się z wyboru lub przymusu, również nieistotne. Terror! Przepraszam za tak prostacko przedstawioną sztukę, ale również można sobie zadać pytanie: Czy akurat tutaj jest miejsce na zachwyt, czy też prowadzenie do refleksji.

Głupiutkimi owieczkami wśród nas ludzi, okazują się Ci którzy bezwzględnie przytakują lub zamykają oczy murując się przed informacją. Czasami nie mamy na to wpływu, jesteśmy po prostu oszukiwani. Jakie ma znaczenie, czy NWO jest prawdą? Skoro "te całe NWO" to zbiór teorii i faktów wymieszanych w jednym tytułowym pojemniku jak wcześniej wspomniałem. Siłą rzeczy i niezaprzeczalnie pewnym działaniem na emocjach ludzkich coś potrafi się ukryć, a coś świecić nam w oczy. Ale kto kręci?
"Wygooglowanie sobie" hasła NWO kolejny raz wzniesie falę oburzeń i zachwytów. Czysty katharsis i zauważyłbym tu nawet winę tragiczną bohaterów. Wygoogluj sobie i poczuj swój tragizm kolego, gdy zachwycisz się lub wzgardzisz informacją o spisku NWO nie dociekając na własną rękę.
Jakie ma znaczenie czy jestem wierzący, czy jestem murzynem, czy lubię płatki śniadaniowe? W obliczu tego co nazywamy rzeczywistością i zdarzeniami jakie miały miejsce/mają miejsce nie ma to żadnego znaczenia. Wczoraj byłem katolikiem, zacząłem analizować zdarzenia Davida Rockefeller'a ze Zbigniewem Brzezińskim po przez istnienie Komisji Trójstronnej(poświęciłem na to jakieś sześć godzin wraz z poruszeniem innych rzeczy z tym związanych). Jutro znajdę informacje o członkostwie. O! NBP. O! Cit(y)bank! Ooo! OLECHOWSKI! No nieźle, ale dlaczego? To teraz pytanie, co oni tam robią? Poczytam, zobaczę.. na własną rękę. Przedwczoraj przefarbowałem skórę na żółty kolor, znalazłem rodzinę w Tokio i rozpocząłem analizę działalności Grupy Bilderberg tego samego Rockefellera. Miesiąc temu przeszedłem na judaizm i wiecie co znalazłem? Że Kwaśniewski był na spotkaniu Bilderberg. Dlaczego? Po co? Nie wiem, ale sprawdzę. O! A tu co? A ciekawe.
Nieee! Za dużo czytania! Możemy zostawić to prasie, radiu i telewizji, oni wiedzą lepiej i nie muszę szukać. Po co mi wniosek, że ten czy tamten jest kosmopolityczną prostytutką, a wczoraj na Polosracie pokazywali, że no przecież walczy dla Nas! Zajmę się zmianą skinów do modeli, a o 20 obejrzę "fakty" które pozwolą mi zrozumieć dlaczego i na co komu był ten wspaniały traktat lizboński!
Sami powielamy i tworzymy teorie po to by wymiotować nimi lub połykać łapczywie w spazmach umysłowego orgazmu. Druga grupa ludzi nie chce mieć z tym nic wspólnego(Niektórzy lubią sami krzywdzić się, odrywając od rzeczywistości by żyć w swojej, tej "normalnej") Natomiast mało kto próbuje coś sam znaleźć i utrzeć nos spiskowcom, a także szturchnąć idiotów na ławce nie mających pojęcia o rzeczywistości po za horyzont jego bloków czy krzaków. Teoria spiskowa NWO pozostanie w kategorii spisku i będzie nadal teorią mniej czy więcej bzdurną, a Nowy Porządek Świata jak był tak jest promowany na arenie politycznej i w żadnym wypadku nie jest teorią, tylko planem. Politycy zwyczajnie o tym mówią. Można nadal sączyć teorie, że Biblia mówi to a tamto i urozmaicać szał karuzeli własnymi serpentynami.
Wolę zeskoczyć i zobaczyć dlaczego tak się dzieje. Zauważcie, że ona naprawdę się kręci. Ten temat jest tego dowodem(sam w sobie zauważa paranoję, o której na wstępie mówi autor). Wolę pozostać sceptyczny, ale nie bierny.

Ale po co komuś coś szukać? Pieprzyć jakieś brednie, przecież ja nic nie zmienię. Jutro mam do roboty, muszę zająć się żoną i opłacić rachunki. O! I wybory, ten jest spoko gościu i widać że coś mówi. Ostatnio miał zaje*isty reportaż z rodziną. Ahh! I wczoraj reklamowali w Cit(y)bank, że mają tanie raty, to wpadnę tam.

Wpadnę..

Moja siorka BARDZO interesuje się tym tematem i czasem jedyne co mogę zrobić to ją wyśmiać : )

meJKu, ostatnimi czasy własne dążenia i wytrwałość do poznania prawdy stały się BARDZO śmieszne. : ) Przyznam Ci rację. Sam się śmieje z siebie, gdy coś czytam. Przecież o 20 są "fakty"! : )

Pozdrawiam! : )
Polow Konkwista
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Lip 2011, 17:34
Ostatnio był: 12 Lip 2011, 19:49
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: NWO- Tak, czy Nie?

Postprzez xionc w 05 Lip 2011, 22:12

No i widzisz jaki fajny jesteś? Taki alternatywny i w ogóle, przejrzałeś wszystko i wszystkich, czy to może jakiś kopypasta?
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości