Mundurki Szkolne

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Quinn w 16 Gru 2007, 08:56

No cóż, mi pół roku. ;]
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez Dwight w 16 Gru 2007, 12:32

Ehhh te mundurki... Z jednej strony to calkiem fajna rzecz, bo nie zniszczysz podczas szkolnych "szarpaczek" ciuchów ;) ( ja miałem ciągle cos poniszczone :D ) a z drugiej... jak to ma wyglądać jak wygląda czyli bubel a'la P.P.H.U "szmatex" to chyba lepiej było by darować je sobie dla obopólnego spokoju pedagogów i młodzieży szkolnej. Cóż... uczeń w badziewnym mundurku i szkoła w tym momencie sama wystawia o sobie świadectwo bo jakie mundurki, taka szkoła... hehe swoją drogą może taki argument by przemówił?
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Postprzez Atomoffka w 16 Gru 2007, 13:40

U nas to jest na porządku dziennym, że "kłujemy" nasze emblematy agrafkami, bo nie chcieli dać nam normalnych identyfikatorów ;P
A na dodatek loga są "dziergane", czyli robione z włóczki czy czegośtam. Jesli też tak macie, to szczerze współczuję.
Dwight napisał(a):Cóż... uczeń w badziewnym mundurku i szkoła w tym momencie sama wystawia o sobie świadectwo bo jakie mundurki, taka szkoła... hehe swoją drogą może taki argument by przemówił?

Wiesz, moze i by przemówił, ale szkoła pewnie znowu zwaliłaby winę na nas, na uczniów, że "jaki mundurek - taki uczeń" :P
U nas dyrka otwarcie uznała, że możemy się zmówić i psać pismo (ewentualnie petycję) do ministrów. Tak właściwie to szkoła nas nie katuje, ona tylko się dostosuwuje do poleceń wyższych zarządów...


BTW czemu tekst przed cytatami jest inaczej sformatowany niż normalnie?
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez Dwight w 16 Gru 2007, 15:29

Mundurki to obowiązkowe są w podstawówce i chyba w gimnazjum. W szkole średniej od dyrektora zależy czy będą czy też nie, tak że tutaj można powalczyć.

Aha i jeszcze jedno. Może nadejdzie "wyzwolenie"... :P

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4610900.html
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Postprzez Infernal w 16 Gru 2007, 16:22

Dwight już było o tym mówione :P Tylko u nas nie ma tak kolorowo, bo mamy cały zestawik, więc jak zdejmę "kamizelkę" to i tak głupia koszulka na mnie zostanie. Widzieć, już się je widziało i przerażały, ale i tak widziałem gorsze, więc z nami jeszcze nie jest tak źle :wink:
No ciekawe jak to będzie wyglądać, jak wszyscy będą w tym samym chodzić. Jak na razie to pół roku było normalnie :) Ale mają je dać jeszcze przed świętami :| Te mundurki co dawali do przymiarki miały już emblematy, więc pewnie takie będą. A to jedna bluzka i dwie bluzy na wierzch: jedna z krótkimi rękawami, a jedna z długimi chociaż już sam się pogubiłem :P Były granatowo, błękitne, więc jeszcze da się żyć...
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Mundurki

Postprzez ManiekCs w 04 Mar 2008, 17:18

Poprostu porażka!!! Po jakiego hooya nam mundurki! To wszystko są wymysly Giertycha którego już nawet nie ma w rządzie...
Sam musze nosic jakieś bordowe kamizelki zrobione z materiału (nawet nie wiem z jakiego, wogóle czy to można nazwać materiałem? Mi to przypomina papier ścierny) :D +
herb szkoły zrobiony z gąbki (oh_my_gosh)...
Możliwe że nie są gorsze od waszych...Acha i jeszcze cena za mundurek :) (80ziko)... :mad:
Image
Awatar użytkownika
ManiekCs
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 23 Lut 2008, 18:17
Ostatnio był: 27 Maj 2013, 01:41
Miejscowość: _DolinaPomarańczy_
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: -2

Postprzez SaS TrooP w 04 Mar 2008, 18:08

My mamy tylko koszulki polo. I przez nie omal moja dziewczyna mnie nie rzuciła, bo jej dowaliłem, że wygląda w tym jak wór na kartofle...
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Postprzez Missile w 04 Mar 2008, 18:37

Ehh ja za moje ścierwo płaciłem 35zł a mam wrażenie, że sam bym lepszy uszył. Materiał jest cholernie szorstki i dupowaty. Chociaż idealnie nadaje się do wycierania mokrych nogawek spodni w zimie, czy czyszczenia nosa. Niestety ma jeszcze jedną wadę - schnie 15 minut, o czym wiedzą nauczyciele i jak przyjdziesz bez niego do budy to nie wykręcisz się, że go prałeś :D
A czy u was też religia się do średniej wlicza teraz? Bo u mnie teraz tak (również dzięki Gierkowi) i musiałem się przyłożyć :E

Dziecko, Ty wiesz kto to Gierek? :o - МЦ -

Tak się u nas na Giertycha mówi... Ale tak, wiem kto to Gierek.
Ostatnio edytowany przez Missile, 07 Mar 2008, 20:58, edytowano w sumie 1 raz

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez fjk w 04 Mar 2008, 19:00

więc tak... powiem że sam pomysł nie jest zły... ale jednak jak się ma nosic "świetlistą ceratę" albo nosić sięjak "nastoletnie bohaterki hentai" (dziewczyny głównie) to to trochę mija się z celem, ja mam polo(2 na osobę) i kamizlekę sztruksową... no ale... jeśli faktycznie to jest żeby zakryć "różnice w ubiorze" to jest to pomysłżałosny przecież żyjemy w dobrobycie! Każdy ma pieniądze! No... więc wiecie jakie jest moje zdanie... a na dodatek te hasła:
"nie ja tego gówna nie założę" (co druga laska w szkole mojej tak mówiła) a potem było "potrzebuje spodni do tego"... albo teraz każdy nosi a jak ja im powiedziąłem że jakby 500 osób nie przyszło w mundurkach to co? to by też dawali uwagi, ściągali zachowanie w dół... ale jeśli by zrobić tak przez tydzień? A może nawet 2 dni by się udało... może i by ich "nie zniesiono" ale by wiedzieli że się to wiąże z niechęcią ze strony uczniów... no ale, "po co działać jak to i tak nic nie da"... ale zachowanie typu: "anarchia!! GRUNT TO BUNT! PIJE PALE! ELO ELO" jest wszechobecne....
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Shortiacz w 07 Mar 2008, 19:30

Ale wy macie przesrane.
U mnie starczy uwiąd granatowa bluza czy coś i koszulka podobna do białej.
Wprawdzie już nikt tego nie nosi ale luz :]
L
Shortiacz
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 29 Lut 2008, 18:50
Ostatnio był: 22 Mar 2008, 16:54
Kozaki: 0

Postprzez swatu w 08 Mar 2008, 15:28

Te mundurki to coś pięknego... wystarczy lekko pociągnoc i się rwie. U nas w klasie prawie wszyscy chodzą w takich obdartych na pół. Seryjnie- przypadkowo ktoś Cię lekko pociągnie i cały rozerwany.
...the right man in the wrong place can make all the diffrence...
swatu
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 14 Sie 2007, 20:41
Ostatnio był: 04 Lip 2008, 21:24
Miejscowość: x12
Kozaki: 0

Postprzez MatiZ w 08 Mar 2008, 21:23

A u mnie w szkole (gimnazjum) od jakiegoś czasu mundurków nosić nie trzeba...
Image
Awatar użytkownika
MatiZ
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 26 Sty 2008, 19:15
Ostatnio był: 17 Paź 2009, 12:49
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości