Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez SkullDagger w 06 Paź 2013, 18:31

Zapach palonego żużlu (byłem na GP Polski). Zakochałem się w tym sporcie.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 09:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 08 Paź 2013, 19:41

A mnie cieszy, że prace blacharskie przy moim "miśku" dobiegają końca :D Przednia belka wymieniona i cały przód został złożony. Zostało mi tylko zaspawać dwie dziurki w bagażniku i samochód gotowy do jazdy. Męczę się z tym złomkiem już od dwóch tygodni (z powodu ograniczonego czasu) i wreszcie za max dwa dni będę mógł spokojnie dojeżdżać do roboty ;)
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez Terminus w 13 Paź 2013, 21:26

Byłem dzisiaj wieczorem na krakowskim Rynku przypadkowym słuchaczem koncertu fortepianowego Arne Schmitt - niemieckiego wirtuoza fortepianu, który od 16 lat podróżuje wraz ze swoim instrumentem (fortepian ma specjalne podwozie na kółkach ułatwiające transport) po całej Europie, zatrzymując się w kolejnych miastach na kilka tygodnie, grając wieczorne koncerty.

Do pełni szczęścia wcześniej byłem na koncercie krakowskich jazzmanów Bohater i Styla.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wunderwaffe w 14 Paź 2013, 13:42

Cieszy mnie, że Woland ma znowu kozaki na plusie.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 14 Paź 2013, 14:02

:arrowu: http://nooooooooooooooo.com/

362 godziny bez warna.
Przyszło prawe lusterko do Mazdy 323F, co to je zamówiłem w piątek czy sobotę. W sumie okazja, 49 złotych + 23 złote za przesyłkę to mimo wszystko dobra cena jak na kompletne i nieuszkodzone lusterko. I pomyśleć, że wyhaczyłem je na Alledrogo :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 20 Paź 2013, 22:02

Cieszą mnie trzy dni wolnego, na które czekałem z utęsknieniem :D Będę mógł zająć się w spokoju swoimi sprawami. No i wreszcie zlałem do butelek wino z wiśni, własnej produkcji :E Wyszło całkiem, całkiem, ale dałem ciut za dużo cukru. Trochę poleży w piwnicy, to nabierze mocy i będzie w sam raz do obiadziku (oczywiście odrobinę na trawienie), lub na jakąś okazję :E
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez T-man w 27 Paź 2013, 16:19

Piękna pogoda i to, że udało się wyleczyć mojego psiaka, mimo iż weterynarz proponował już uśpienie.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 31 Paź 2013, 13:44

Udana próba zainstalowania nowego starego WIndowsa XP Pro 64bit. Co prawda trzeba było do niego tonę dodatkowych łatek (.NET Framework 4.0, Windows Imaging Component, Service Pack 2), żeby w ogóle coś chciało się na nim zainstalować (począwszy od sterowników do grafiki na Avaście i Flash Playerze skończywszy), ale ważne, że działa, wygląda i sprawuje się dobrze. No i nie drze zasobów na ch♥j nie wie co w porównaniu do tych śmiesznych „nowożytnych” Windowsów - w sumie w Menadżerze mam 28 procesów, wliczając w to Steama, Firefoxa i kilka zbędnych procesów od sterowników. Dla porównania czysty Win 7 po wyczyszczeniu ze zbędnych usług miał 30-35 procesów. Nawet nie wiedziałem, na co idzie mój RAM!
Promocja na Steamie - sprawiłem sobie wszystkie 5 F.E.A.R.-ów, Max Payne'a 1 i 2 oraz Fallouta 3 za 100 złotych. Jak dla mnie interes udany.
Zwolnienie na dzisiejszy dzień ze względu na to, że byłem dzisiaj oddać krew. Niestety, nie udało mi się - żyła mi się za głęboko schowała. Sprawię sobie chyba jakieś ciężarki i spróbuję za tydzień w piątek albo za 2 tyg. w środę, to też nieco będę mógł weekend przedłużyć, no i zawsze to będę miał nieco więcej niż 450 ml wpisane w książeczkę dawcy :)
Ach, no i 770 godzin bez warna.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gizbarus w 31 Paź 2013, 13:50

A właśnie chciałem cię spytać która to już godzina bez warna...:E

Co do Win7 - ja mam od pół roku i ilość procesów nie przekracza 12-14, więc nie mam pojęcia co masz za zrytego kompa.

A co do tematu - cieszy mnie wczorajszy przypływ weny, dzięki czemu wysmarowałem kolejny rozdział. Do tego chyba lepszy od poprzedniego...
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Universal w 31 Paź 2013, 16:26

Mam 24 procesy na siódemce, wliczając w to sterowniki i Firefoksa. Kupiłeś Pangia po prostu złą wersję na TPB :realcaleb:

Cholernie mnie cieszy, że nie dostałem wczoraj słoikiem gówna, jakim rzuciła tolerancyjna lewica w nietolerancyjnych, zbierających się u wejścia do lokalu sympatyków Ruchu Narodowego. Było czuć przez dobrą godzinę, jaki ból dupy wywołuje myśl narodowa u jej przeciwników. Samo spotkanie z Bosakiem i Winnickim (+ Józwiak z UPR i dwóch kolesi z Poznania) było ok, gadali do rzeczy, nikt nie hajlował, nikt nie robił gnoju, za wyjątkiem tych kilkunastu debili w kominiarkach ze słoikiem. Poszedłem z ciekawości, nie spodziewałem się nie wiadomo czego, zawiedziony nie jestem, tylko spóźniłem się na mój autobus powrotny i 1,76 zł poszło w piździet :(

Jeden koleś miał mniej szczęścia i wylądował w szpitalu.

----
@edit - okazało się, że to były zgniłe jaja. Jak się okazuje - teraz Rozbrat nie ma jaj. http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Ostatnio edytowany przez Universal, 01 Lis 2013, 19:27, edytowano w sumie 1 raz
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Co was cieszy?

Postprzez Kamandir w 31 Paź 2013, 16:55

Wypłata :D

Ostatnio doszły mi też 3 kolekcjonerki (Bioshock Infinite, Batman AO i Black Flag), które zawierają świetne figurki.

No i pogoda rzeczywiście świetna. Oby jak najdłużej taka była.
"Bo w Zonie nigdy, oj nigdy nie wie się, czy się ustrzeli mutasa, czy może on ciebie zje"
Awatar użytkownika
Kamandir
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 20 Paź 2013, 20:43
Ostatnio był: 24 Sie 2020, 12:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 6

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gwizdek w 04 Lis 2013, 18:35

Dzisiejsze kolokwium, całkiem udane, 3 powinno być :suchar:

No i fakt, że namierzyłem tego drania Universala co to się ukrywał na wydziale :caleb:
Błękitni Orneta, tudutudududu!

Za ten post Gwizdek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 14 Sie 2024, 01:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości