Nasze fobie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nasze fobie

Postprzez NAJUMNIK w 17 Mar 2010, 23:58

Witam, z racji tego że jest to mój pierwszy post to stawiam wszystkim po :wódka: :D
A wracając do tematu, to mam fobię taką jak większość tu napisała czyli arachnofobię ( po prostu nie lubię pająków i tyle ) i jeszcze nie lubię dentystów-sadystów.
Więcej grzechów nie pamiętam bo ich nie mam. :E
"gra jest słaba, najgorsza gra w jaką grałem, bo w ogóle... no przez ten dubling, w ogóle grafika też słaba, gra słaba" Klocuch12 o S.T.A.L.K.E.Rze
NAJUMNIK = Rammcio z 1st Polish Armoured Division (World of Tanks)
NAJUMNIK
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 02 Mar 2010, 22:03
Ostatnio był: 18 Mar 2023, 13:34
Miejscowość: Wielichowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Nasze fobie

Postprzez dorian w 19 Mar 2010, 16:49

"A, to ja to siem wypowiem", że moją fobią to ostatnio stało się to, że.. znowu mi się zachce grać w Stalkera. :mad:
A ja kurfa, nie chcę go już, nie zagram w żadnego, nie bawię się tak, niech spada, wypad, idź precz i nie wracaj.. Nie chcę już mutantów, pijawki, snorki i całą tą swołocz olewam, wrony na niebie niech już mi więcej nie kraczą i nie latają, nie chcę "burz z pierunami", wódki "Kozak", konserw, chlebka, czy artefaktów też nie, detektory niech się zepsują, giwery zardzewieją, a handlarze niech mnie nie lubią i nic mi nie sprzedadzą, kolesiów stalkerów, bandytów, żołnierzy, ani tego całego ruskiego gadania.. :E
Gram nara od nowa w Fallouta 3-go i jest cacy, a cała ta moja nowa fobia polega właśnie na tym, że obawiam się, że jutro znowu może mi się nagle zachcieć bezwzględnie po raz 100-ny grać w Stalkera. :facepalm:
To właśnie jest taka gra..
:wink:
Ostatnio edytowany przez dorian, 21 Mar 2010, 00:05, edytowano w sumie 1 raz

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Nasze fobie

Postprzez DajKamienia w 20 Mar 2010, 21:47

dorian - fobia, to coś, czego się boimy...

BTW, ja mam jak większość, arachnofobię, oraz lęk wysokości, ale tylko na niestabilnych rzeczach i bez zabezpieczenia :P Miałem też lęk przed pijawami (:D), ale po 3cim spotkaniu, nie zwiałem, będąc w stanie przedzawałowym, tylko tylko pogłaskałem ją 30ma nabojami przez łeb. I to tyle z tej fobii :)

Ale się rozpisałem :D
Bartek AKA sting
Cłonek
B-COMPANY
First To Fight!
Airsoft Clan
Awatar użytkownika
DajKamienia
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 09 Lut 2010, 22:10
Ostatnio był: 10 Lut 2011, 19:00
Miejscowość: Piła
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 1

Re: Nasze fobie

Postprzez WheeljackSPW w 20 Mar 2010, 21:58

Ja się boje wszystkich mutantów w stalkerze, ale uwaga tylko jeśli mnie zaatakują z zaskoczenia. Jeśli widzę pijawkę gdzieś hen hen w polach to lecę jej nastukać i po strachu, ale jeżeli mnie zaskoczy to wrrrr. :E
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Nasze fobie

Postprzez Greyeeh w 20 Mar 2010, 22:38

Ja zaś nie boję się żadnego mutanta w stalkerze, jeśli mnie zaskoczą zdarza mi się rzucić jedno nieprzyzwoite słowo... no może dwa. Z początku nie lubiłem starć z burerami, pochłaniały dużo ammo i wyrzucały bronie.
W końcu przeczytałem że lepiej je zadźgać nożem, poszło szybciej i już nie unikałem starć z karzełkami.
Fobii raczej żadnej nie mam, mam fioła. Pająków zaś się nie boje, jedynie strasznie denerwuję się kiedy wpadam w pajęczynę... niemiłe uczucie.
Co do fioła to mam na punkcie dziewczyn, i oczywiście lasu, perkusji itd.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Nasze fobie

Postprzez Argemen w 03 Kwi 2010, 13:47

Do lutego myślałem, że przestraszę się tylko rzeczy typu człowiek z bronią w ręce. Ale ostatnio mam naprawdę ogromną fobię. A mianowicie zostać samemu w nocy w miejscu, którego nie znam. Ja z rodziną pojechaliśmy gdzieś na mazury na ferie. Było też tam 2 moich kumpli. Pewnego razu w nocy postanowiliśmy, że wybierzemy się w nocy do jednego z lasów. No to wzieliśmy latarki i kije, coby się podpierać w wędrówce.No to idziemy, idziemy, aż w końcu postanowiliśmy zejść ze ścieżki w głąb lasu. Szedłem z przodu, a za mną ci moi koledzy. Idziemy, idziemy, aż w końcu mnie zastanawia, czemu jest tak cicho. Odwróciłem się i przeszył mnie strach. Byłem sam w lesie, gdzie są dziki i bóg wie jeszcze coś, z latarką i kijem. ale jakoś udało mi się zachować spokój. Serce mi biło jak cholera, ale powoli szedłem z powrotem. Ostatecznie udało mi się wrócić do ośrodka w którym mieszkaliśmy, a moi koledzy se siedzieli w swoich domkach. Jak się wkur... to głowa mała. Następnego dnia dowiedziałem się od nich, że nie chciało się już im iść i że postanowili wrócić. Oczywiście nic mi nie mówiąc... Ale odpłaciłem się im. Tak ich natarłem, że im się nawet policzki odmroziły. I dobrze tak, dowcipnisiom :(.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Nasze fobie

Postprzez Nyguz w 03 Kwi 2010, 14:59

A ja zawsze mam fobię gdy wchodzę do podziemii agropromu w soc, i ta pijawa pierwsza :D to mam w gaciach 3 kilo :P . A wiedzieliście, że obok (tam na początku jak się bandytów niszczy) jest elektryczna anomalia, a za nią przejście i można uniknąć tej pijawy :wink: ?

Pająki?? To ja się nimi interesuje :E Czy duży czy mały czy WIELKI jak krowa... Lubię te zwierzaki :E .

Moją fobią jest raczej wysokość i pijawki w stalkerze :P Lęk wysokości mam po tacie :mad: Ale całe szczęście, ze po mamuśce nie mam klaustrofobii :wódka:
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Nasze fobie

Postprzez Pawlowicz w 03 Kwi 2010, 15:06

Moją fobią nie są pająki ( hoduje) moją fobią jest strach przed odgłosami.np. (płacz dziecka w jakimś budynku)
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Nasze fobie

Postprzez Elementary w 03 Kwi 2010, 17:45

Heh... ja mam agorafobię, Czyli lęk przed otwartą przestrzenią. Następna jest jakaś lekka fobia, nachodząca mnie od czasu do czasu dotycząca symetrii ułożenia przedmiotów. Na przykład, gdy zapalniczka nie leży na osi symetrii paczki papierosów, albo ołówek nie leżący równolegle, lub tworzący kąta prostego względem krawędzi stołu/książki/kartki/paczki fajek. Ujawnia się tylko gdy jestem mocno zmęczona lub w strasie.
Można jeszcze dorzucić lęk przed ostrym światłem słonecznym. Też występuje tylko w stresie lub zmęczeniu.
i Kasia
Awatar użytkownika
Elementary
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 01 Cze 2009, 01:26
Ostatnio była: 24 Cze 2012, 22:04
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 9

Re: Nasze fobie

Postprzez Shadow Freedom w 06 Cze 2010, 01:30

Hmm... Tak jak większość osób mam arachnofobię i (pomniejszy) lęk przed głębią. A oprócz tego... Boję się że w ciemnym pomieszczeniu spotkam Kontrolera, i to nie jest żart. Takie już życie Stalkera. :wódka: dla każdego!
Awatar użytkownika
Shadow Freedom
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 05 Cze 2010, 22:24
Ostatnio był: 17 Sie 2010, 20:44
Miejscowość: Nie pojął byś tego...
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez Tayker w 06 Cze 2010, 02:41

Tak fobie... ja to jestem ostro "Strychnięty". Mnie człowiek powinien się pytać czego się Nie boję.
1-ciemności. Zawsze czuję się nieswojo, czuję się, że zaraz mnie szlag trafi jak usłyszę choćby moją lodówkę.
2-STALKERA... dokładnie... boję się większości mutantów a i tak jak idiota biorę na kark 10 pijawek i wciskam im lufę w odbyt dla odprężenia
3-Pająków ale w niskim stopniu. Nieważne jaki pająk mały duży, mutant... może nie to 3 ale gdy pająk koło mnie przechodzi i mnie ignoruje jest spokojnie, lecz kiedy odwraca się do mnie i krzyczy whats up!!! to podskakuję z piskiem dziewczynki i dźgam/zgniatam/szczuję psem/uciekam ... najczęściej to 4 chyba, że jest u mnie w domu taki pająk to go miotłą biję jak stara babcia złodzieja.
4-nasz czyli mój finalista...Dziewczynka z "egzorcysty" jak siadam na sedesie po 2 rano.... patrze się w lustro to tylko czekam aż mi ta wydziewiczona twarz wyskoczy przed oczy a ja zejdę na zawał...
Przeznaczeniem każdego człowieka jest śmierć. Moim przeznaczeniem jest cierpienie.
S.T.A.K.E.R. Project - viewtopic.php?f=85&t=9204&p=97138#p97138

Tayker
Wygnany z Zony

Posty: 9
Dołączenie: 03 Cze 2010, 13:33
Ostatnio był: 10 Lut 2012, 13:20
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez noro monolit w 06 Cze 2010, 10:30

Witam Ja tam sie nie boje niczego żadnej smierci.I tak wszyscy kiedyś umrzemy.Pająków zwykłe zwierzeta.Lek wysokosci.Jestem w siłach powietrzno desantowych. Wrecz uwielbiam skakac na spadochronie :E . A najbardziej to sie nie boje horrorow co w tym strasznego. Aczkolwieg jak bylem mlody 10-11 lat chcialem pojsc juz do wojska ale sie balem pajakow.A wujek mi opowiadał ze w wojsku jak nie ma sie co jesc to jedli weże pająki (wujek byl tez wojskowym) . Wiec ktoregos dnia poszedłem na strych szukać pająków znalazlem wielkiego wlochatego.I co ?! wziąłem go po prostu na reke... Potrzymałem go torche i puściłem i od tamtej pory sie nie boje pająków
Dopóki walczysz jestes zwycięzcą ...
Awatar użytkownika
noro monolit
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2010, 21:52
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 14:35
Miejscowość: prypeć , sarkofag , czerwony las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości