Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 15 Sty 2009, 17:08

maciekt napisał(a):Już to, że nie można w ten sposób zapewnić gatunkowi przetrwania mówi, że coś jest z tym nie tak. Dla mnie wymysł taki sam, jak wegetarianizm ;)

Wegetarianizm to osobista sprawa każdego, i nikt do tego nikogo nie namawia :P
SaS Troop napisał(a):Lesbijki podniecają seksualnie jakieś 80% facetów i nie ma w tym nic dziwnego. Za to geje facetów obrzydzają (facetów hetero naturalnie). A, że działaczami anty-gejowskimi są w większości faceci (nie kojarzę kobiet drących japy etc.). A więc IMO logiczny jest wniosek, że pójdzie głównie na facetów. Poza tym, podobno każda kobietą jest chociaż w minimalnym stopniu lesbijką i może na to w pewnym sensie "zachorować", dlatego kobiety są bardziej otwarte na takie sprawy.

Równie dobrze można powiedzieć to samo o facetach, że mają coś z geja, bo dobrze wiem, że większość z "nas" myślała o "interakcji" ze swoją płcią. Czasami takie myśli nawet nie są kontrolowane. I co do tych ugrupowań anty-homoseksualnych to widać, jacy z nich hipokryci skoro nie mają nic przeciwko lesbijkom. Ale może to i lepiej.

By the way, polecam ten artykuł

KLIK
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Cze 2024, 23:29
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez szm w 15 Sty 2009, 17:13

SaS TrooP napisał(a):Darcie japy i palenie aut na ulicach to nie dobra droga. Nie macie poparcia, to jest sobie znajdźcie, ew. wywalczcie.


Tylko , że darcie japy , palenie samochodów na ulicach i demolowanie sklepów to domena innych środowisk (vide Francja , Grecja i Szwecja) .
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 30 Mar 2024, 14:42
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Homoseksualizm

Postprzez Czaro w 15 Sty 2009, 17:15

Image
Znowu robi się shit. Nie o tym miała być dyskusja :!:

A nie mówiłem, że tego typu wątki to jedno wielkie g*wno? -C17
Ostania szansa. Za kolejną głupotę warn i temat idzie w niepamieć.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Homoseksualizm

Postprzez SaS TrooP w 15 Sty 2009, 17:19

Tylko , że darcie japy , palenie samochodów na ulicach i demolowanie sklepów to domena innych środowisk (vide Francja , Grecja i Szwecja) .


Też fakt, choć raz nie Polacy nie są najgorsi.

Moderacjo/Administracjo - sugeruję zmienić nazwę wątku na Polityka etc.

Bullshit! -C17
A ja sugeruję nie offtopować :!:
Chyba marzysz o banie... - C16
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Re: Homoseksualizm

Postprzez Valentino w 15 Sty 2009, 19:06

TU zgadzam się z Przemkiem, SaS'em i Czarem - homoseksualizm powinno się po prostu tolerować i do "jako takiego" odnosić się z szacunkiem, a, cóż, teksty "Po co te parady?!" zbytnią oznaką szacunku nie jest.

"Nakłonić do zmiany orientacji"

Bzdura! Homoseksualiści to nie partia polityczna, żeby sobie szukała zdolnych do nich "dołączyć" i choć zdarzają się "natrętni", to takowi przejawiają się w każdej możliwej grupie społecznej/ideowej itp. itd. - To, że oficjalnym stanowiskiem homoseksualistów jest "Chcemy po prostu żyć w spokoju." nie znaczy, że jakiś matoł, który na fakt bycia gejem nic nie poradzi, zmieni swój dotychczasowy wredny charakter i nie będzie np. namawiał zaczepionych na ulicy facetów, by, za przeproszeniem, się z nim przespał. W każdej "wspólnocie", których łączy religia, pogląd polityczny czy choćby stosunek do życia, w każdej z nich zdarzy się tak zwane "zgniłe jabłko"; nie ma krystalicznie czystych 'ruchów'.
Ale żeby nie zbaczać zbytnio z tematu - parady, po co one? A po to, żeby pokazać ludziom, że coś takiego jak homoseksualizm w ogóle istnieje i należy się z tym pogodzić, "I koniec!". Przyjąć do wiadomości, że mężczyzna może kochać mężczyznę, a kobieta kobietę i to zaakceptować, bo, niestety, na prawdziwie tolerancyjnych trafić jest trudno - nawet wyzywając kogoś od "Pedała" mniej lub bardziej obrażamy całą wspólnotę homoseksualistów; coś na wzór "Ty downie!", mówimy też tym samym całemu światu, że bycie gejem jest według nas ("wyzywających") powodem do wstydu i zwyczajną obelgą.
A jeśli kogoś brzydzi taki widok (już nie mówię tu o całowaniu w miejscu publicznym, lecz np. parce, po której po prostu widać, że jest homoseksualna) to musi się z tym po prostu pogodzić, tak, wiem, dla wielu może brzmieć to niezbyt dobrze, ale kilkadziesiąt lat temu tak samo rasiści mówili o czarnych - "Nie chcę czarnucha na ulicy!", "Brzydzi mnie widok czarnego jak smoła czarnucha!" - I, choć rasizm wśród wielu wciąż panuje, to czarni są jednak "na ogół" tolerowani, to samo czeka homoseksualistów - teraz cały świat przeżywa ich "nagłe objawienie" niczym epidemię ptasiej grypy, świat po pewnym czasie, kiedy zaciętym homofobom znudzi się tępienie homoseksualizmu, świat się do nich po prostu przyzwyczai.
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Re: Homoseksualizm

Postprzez Raven422 w 15 Sty 2009, 19:26

Ja powiem krótko-mi homoseksualiści sa totalnie obojętni. Może i to skrajan opinia, ale mnie to nie obchodzi co robią, byle by mi nie włazili z transparentami na ulicę. Małżenstwa homoseksulane? Bullshit! Po co im małżeństwa skoro Katolicyzm nie toleruje gejów (albo geji? Nie wiem jak się pisze.) Adopcja dzieci to też porażka, szczególnie dla owych dzieci. Enty już chyba raz powtarzany problem z prześladowaniem w szkole daje do myślenia homoseksualistom, niech oni postawią się na miejscu tych dzieci. Druga sprawa: "miziane się" w miejsach publicznych. Większość ludzi obrzydza całowanie się dwóch facetów , podobnie mnie. Ja, jak już pisałem, że do nich nic nie mam, ale na Boga...skoro nie są ogólnie tolerowani to na zdrowy rozsądek powinni jakoś to hmmmm...może nie ukrywać, ale też nie obnosić się z tym. Sprawa rozróżniania lesbijek i gejów: rzeczywiście, praktycznie nie ma kobiet które "walczą" z homoseksualistami, więc możliwym jest, że atakowania TYLKO gejów jest powodowane wysokim procentem fanów zakładki "Lesbian" na RedTube...:). Kończąc i podsumowując: homoseksualiści są mi całkowice obojętni, niech sobie będą, byle nie przeszkadzali innym (BTW oni żadają tego, my nie przeszkadzamy im, oni nie przeszkadzają nam :))

Ciekawostka: Aktor grajacy Troya Boltona z High School Musical jest gejem, i to nie przeszkadza tysiącom dziewczyn na całym świecie wzdychać do niego :).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: Homoseksualizm

Postprzez maciekt w 15 Sty 2009, 20:44

.
Ostatnio edytowany przez maciekt 14 Lip 2019, 22:20, edytowano w sumie 5 razy
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 13 Mar 2024, 19:42
Kozaki: 1

Re: Homoseksualizm

Postprzez Raven422 w 15 Sty 2009, 21:09

Aaaaaa :D. A cywilny to jak najbardziej. Sorki, mój błąd, po prostu nie przeczytałem całego tematu :).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 15 Sty 2009, 21:17

maciekt napisał(a):
Raven422 napisał(a):Drugi raz piszę, tu chodzi o ślub cywilny. Czy katolicyzm, ogólnie - Kościół Katolicki - to jakaś wyrocznia w tych sprawach? Bo mi się wydaje, że nie. No ale nie rozpoczynajmy flejma :)

Kościół Katolicki jest wyrocznią dla Katolików. Oczywiście mam na myśli oficjalną naukę Kościoła, a nie wymysły, de facto, schizmatyków* pokroju Rydzyka.
Dla innych, oczywiście nie. Aczkolwiek jeżeli ktoś odrzuca naukę KK to nie rozumiem jego pretensji wobec Kościoła Katolickiego "za konserwatyzm". Nie żyjemy w państwie teokratycznym. Nie wierzysz to żyj jak chcesz... Twoje prawo.
Małżeństwo? -powtarzam się- dlaczego to ma być "małżeństwo" skoro związek homo nim nie jest? Tak jak mówiłem nie widzę powodów aby nie przyznać praw spadkowych i innych praw cywilnych np. możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego partnera skoro i tak powszechnie takie prawa przyznaje się w Europie konkubinatom hetero. Uważam co prawda, że małżeństwa powinny być bardziej wspierane przez państwo niż związki "partnerskie", także hetero ponieważ są korzystniejsze z punktu widzenia społeczeństwa i państwa. Ale tu już się niestety otwiera pole dyskusji ideologicznych.
Adopcja -tu nie chodzi o to co inne dzieci będą mówić w szkole, bo to można załatwić świecką indoktrynacją. Chodzi o coś innego. Psycholodzy zgodnie twierdzą, że do właściwego rozwoju dziecka jest potrzebna zdrowa rodzina: ojciec i matka. Dzieci z rodzin rozbitych lub rodzin hetero o różnym stopniu patologii mają problemy z osobowością, umiejętnością tworzenia własnych związków itp. Temat rzeka... Co czeka dzieci w rodzinach homogenicznych zwyczajnie nie wiemy. Jest to eksperyment na dzieciach, co budzi mój sprzeciw.

*wg śp. ks.Tisznera nauka RM jest bliższa schizmie Bractwa Piusa X niż nauce KK.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Homoseksualizm

Postprzez maciekt w 15 Sty 2009, 22:09

.
Ostatnio edytowany przez maciekt 14 Lip 2019, 22:20, edytowano w sumie 6 razy
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 13 Mar 2024, 19:42
Kozaki: 1

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 19 Sty 2009, 12:51

Terminus napisał(a):Małżeństwo? -powtarzam się- dlaczego to ma być "małżeństwo" skoro związek homo nim nie jest? Tak jak mówiłem nie widzę powodów aby nie przyznać praw spadkowych i innych praw cywilnych np. możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego partnera skoro i tak powszechnie takie prawa przyznaje się w Europie konkubinatom hetero.

My tego jako kraj po prostu nie unikniemy. Dyskusja o tych prawach spadkowych itp. będzie się podnosić co jakiś czas aż w końcu jacyś mądrzejsi politycy po prostu doprowadzą do uchwalenia tychże, nie oglądając się na wściekłe syczenie prawaków. Moim zdaniem jest to niezbędne.
Co czeka dzieci w rodzinach homogenicznych zwyczajnie nie wiemy. Jest to eksperyment na dzieciach, co budzi mój sprzeciw.

W końcu mądre słowo i to z ust katolika - tak, my nie wiemy jak byłyby wychowywane dzieci w jednopłciowych związkach. Przytaczane przez prawaków cytaty i wyniki "obiektywnych badań" z róznych "psychologów" są raczej bezwartościowe, bo dotyczą jednostek. Równie dobrze można mówić, że "homoseksualizm jest w pełni uleczlny bo jakiś tam gej z Radomia odmienił się nagle na hetero".
Natomiast strachem mnie przejmują wypowiedzi co niektórych "jaśnie oświeconych" - co należałoby z gejami zrobić. Chocby nie tak dawno znany gdzieniegdzie ks. Rafał Trytek (co prawda sedewakantysta, ale zawsze.....) powiedział, że "kiedyś tacy ludzie płonęli na stosach i miło by było gdyby znów płonąć zaczęli".
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Homoseksualizm

Postprzez Adam w 05 Mar 2009, 20:25

Rodzice wychowali mnie na tradycjonalistę, więc nie toleruję "gejowskich zjawisk. Panie to zawsze się przytulają, całują na przywitanie, ale to też kaszana. Ludzie w Ameryce się nudzą, więc wymyślają takie rzeczy. Dobrze, że w stalkerze nie dochodzi do gejowskich orgii. Takie jest moje zdanie.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości