Nasze fobie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nasze fobie

Postprzez Pangia w 18 Lis 2013, 15:14

To samo, co kolega z góry z tą różnicą, że ja boję się stanąć na parapecie będącym metr nad ziemią, bo boję się, że zlecę z niego. Owadów też nie cierpię, aż czasem jest mi wstyd przed samym sobą z tego powodu. Poza tym nie lubię dużych skupisk ludzi, głównie przez swoją, hmm… nieporęczność :P Ja muszę mieć miejsce naokoło siebie i kropka.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Nasze fobie

Postprzez majorek22 w 18 Lis 2013, 15:20

Owady nie są złe. Tak samo myszy. Ale przyznam, też nie lubię przebywać w tłumie. Nie chodzi o to, że czuję się niezręcznie, a o fakt, że większość ludzi mnie denerwuje, delikatnie mówiąc. I dlatego nienawidzę autobusów, pociągów, tramwai, czy wind. Ludzie pieprzą takie głupoty, że cieszy mnie fakt, iż nie posiadam broni...
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Nasze fobie

Postprzez Hoshka w 22 Lis 2013, 23:55

Ja tam myszy, szczury, węże i pająki mogę tulić <3 ale zostawcie mnie z Owczarkiem Niemieckim sam na sam...
Ta rasa mnie nie akceptuje, inne psy śmiało się ze mną bawią, podchodzą do mnie bo w sumie mam podejście do zwierząt, ale ON-ki zawsze na mnie warczą i niezbyt są zadowolone z mojej obecności, od pewnego czasu... z wzajemnością
Middle fingers up, if you don't give a fuck!

Za ten post Hoshka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive frosth.
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 18 Kwi 2023, 23:29
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Nasze fobie

Postprzez Farathriel w 23 Lis 2013, 00:01

To jak już Hoshka raczył odkopać ten temat to w sumie... czemu nie - dwie fobie w moim wykonaniu - jedna mniejsza drugia większa. Ta pierwsza - mrówki - gdy miałem 6 lat dupą siadłem w mrowisko i zostałem pogryziony poniżej pasa z przodu i z tyłu. Także skaza po pogryzionym tyłku i siusiaku została. I ta druga - większa - emetofobia - ot taki sobie paniczny strach przed wymiotami - dużo by o tym opowiadać także co by nie przedłużać powiem jedynie, że czasami utrudnia to życie i już.
Moja twórczość jaką tutaj zamieściłem:
Złoty Odwłok Cywilizacji - cyberpunk/postapokalipsa z nutą tragedii
S.T.A.L.K.E.R. - Hipotezy - artykuł wyjaśniający zagadnienia noosfery
Barwnoprogresja Szarobredni - psychologiczne opowiadanie w narzeczu filozoficznym
Dziadek - ciepły fabularnie short
Demiurg - opowieść filozoficzna/metafizyka
Awatar użytkownika
Farathriel
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 16 Mar 2013, 12:37
Ostatnio był: 16 Mar 2017, 21:02
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 63

Re: Nasze fobie

Postprzez kondoslaw w 02 Lut 2014, 23:31

Ja ostatnio uświadomiłem sobie, że boję się tego, co czeka nas w przyszłości.
Awatar użytkownika
kondoslaw
Stalker

Posty: 114
Dołączenie: 26 Lis 2009, 18:58
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 5

Re: Nasze fobie

Postprzez Szagart w 03 Lut 2014, 00:04

Obecnie to w sumie Kanar, bo już 3 dzień bez Urbancard jeżdżę oraz boję się mojej nauczycielki od Matmy, a i jeszcze dużych wysokości.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Nasze fobie

Postprzez Generał Golonka w 03 Lut 2014, 00:08

Ja się ogółem boję różnych choróbsk typu malaria, AH1N1, itp. A i jeszcze boję się łazić samemu w nocy po mieście. ._.
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Nasze fobie

Postprzez Taran w 03 Lut 2014, 14:20

Pająków się nie boję, bardziej mnie irytują tym, że biorą się znikąd w najmniej oczekiwanym momencie. Wszelkiego robactwa też nie toleruję (nie chodzi tu o mrówki, pszczoły,dżdżownice czy inne żuczki, a o larwy różnego rodzaju np. stonki lub inne czerwie) stosuje na nie w stu procentach skuteczną metodę, a mianowicie pocałunek podeszwy buta. Lęku wysokości nie mam, psów i myszy się nie boję. Jedyne przed czym mam lęk lub fobię to wybuch atomowy. Jestem wielkim fanem post-apokalipsy i życie przedstawione np. w Metrze 2033 i uniwersum nie budzi we mnie strachu. Natomiast sam wybuch(y) atomowe mnie przerażają. Kiedy zacząłem się interesować stalkerem i metrem, poznałem kilka sposobów na przeżycie takowego, ale strach pozostał. Zamieszczam filmik jak taki atak może wyglądać.

Awatar użytkownika
Taran
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 15 Lip 2013, 20:01
Ostatnio był: 25 Gru 2014, 18:03
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: Nasze fobie

Postprzez Krzyk19 w 03 Lut 2014, 17:02

Ja bardzo boję się dużych wysokości i tak jak ktoś wcześniej przyszłości. Nie mam nic przeciwko chodzeniu w nocy po mieście, a pająki kocham. Nawet jednego wychodowałem - prawdziwy olbrzym.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Nasze fobie

Postprzez smichal74 w 03 Lut 2014, 18:18

Ja akurat lubie pacnąć laczkiem pająka :E ale strasznie boje się os nawet nie wiem czemu nawet kiedy są w pobliżu szerokim łukiem je omijam może dlatego że jestem uczulony ? :D sam nie wiem,boje sie też burzy jak sam jestem w domu jak jest np jedna osoba to spk nawet sie nie boje.
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Re: Nasze fobie

Postprzez agata w 03 Lut 2014, 18:54

a mnie widok pająka paraliżuje. Kiedyś jak mi po ścianie się wspinał jeden, a nie miałam kogo zawołać na ratunek, to zaczęłam cisnąć w niego kasetami video. Głupie, nie? Efekt był taki, że do śmietnika trafiły trzy taśmy (reszta na szczęście cała), a pajęczak uciekł. Innym razem spotkałam takiego w brodziku, kiedy nocą wybrałam się do kibla. Wystraszył mnie jak cholera, ale jak się trochę uspokoiłam i poczułam władzę ( :E ) to chwyciłam za słuchawkę od prysznica i skierowałam na niego strumień wody. Pobawiłam się tak do momentu kiedy chlapnęłam zbyt blisko ściany brodzika i pająk o mało nie wyleciał na zewnątrz. Znów poczułam respekt i wróciłam do łóżka, a kiedy zasnęłam śniły mi się całe chmary latających pająków. :/
Boję się jeszcze gór. Znaczy otwartych przestrzeni na ich szczytach.
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image

Za ten post agata otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nati20.
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Nasze fobie

Postprzez nati20 w 03 Lut 2014, 19:54

Agata, mam to samo. Gdy są w wannie lubię im dokuczać za to że są obrzydliwe i się ich boję ale na tym kończy się moja odwaga. Gdy są na wolności np na ścianie wołam kogoś kto się go pozbędzie. Jak ucieknie cały czas obserwuje to miejsce, o rozluźnieniu nie ma mowy...
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 8 gości