Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Czy wierzysz w UFO?

Tak , widziałem je
27
18%
Tak, wierzę, ale nie widziałem ich
46
30%
Może tak, może nie
35
23%
Ja nie uwierzę , zanim nie będzie ich widział
25
16%
Nie, wszystkie filmy i zdjęcia z UFO jest fake!
19
13%
 
Razem głosów : 152

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 16:33

scigacz1975 napisał(a):Ja też myślę że możemy być którąś z kolei cywilizacją na ziemi, która dochodzi pomału do swojego kresu.

Co dokładnie masz na myśli?

Terminus
Jak określasz inteligencję Polaków po jakichś tam suchych testach IQ co niewiele mają wspólnego z realiami to powodzenia życzę. Oderwij się od książek i wyjdź do ludzi.
Zresztą przytoczyłeś Francję, Norwegię, Kanadę..
Heh To ciekawe czemu tam da się żyć na poziomie i jest jakiś porządek w kraju, a u nas taki burdel, pewnie dzięki "entelegencji" naszych rodaków :E
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 17 Gru 2014, 18:16

To wypad do żabojadów jak Ci tu nie pasuje. I skończ już pluć na swoich rodaków - Panie Yntelygencie.

A w temacie - pojawiają się co jakiś czas, niepotwierdzane naukowo przez archeologów, informacje o odkryciach różnych artefaktów które nie pasują do przyjętego sposobu myślenia, czy też raczej odstające w swych rewelacjach od myśli prawilnych archeologów. Jak choćby atomowe wojny bogów o których wcześniej kiedyś pisałem, opisane w przytoczonych przez Terminusa staroindyjskich poematach. Te są akurat datowane nie tak strasznie dawno. Ale są też artefakty które datuje się na parędziesiąt tysięcy lat wstecz, czy nawet wskazujące na życie człowieka w epoce dinozaurów. Patrząc przez analogię na to co się dzieje teraz i na przekazy jakie niosą ze sobą starożytne pisma, dochodzę do wniosku że ludzkość mogła już parę razy osiągnąć wyżyny rozwoju, po czym zwyczajnie się sama wykończyć. Ale to jest moja teoria.

Poza tym - Einstein potwierdził niejako że możliwe są podróże w czasie. Może to co jest dla nas zagadkami w historii, pozostawili po sobie nasi praprawnukowie, którzy uzyskali zdolność podróży czasoprzestrzennej i akurat tam się wybrali? Ani tego nie możemy potwierdzić, ani, jak na razie, zaprzeczyć.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 18:30

Ta, Einstein mówił że czwarta wojna światowa będzie na maczugi i kamienie :)

Z innej beczki:
Skoro Ty możesz obrażać Francuzów to ja mogę "polaczków", czyż nie?
Ostatnio edytowany przez Nieznajomy X, 17 Gru 2014, 19:07, edytowano w sumie 1 raz
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tormentor w 17 Gru 2014, 18:37

Żabojady to Francuzi, nie makaroniarze.


ścigacz@ Słyszałeś/Czytałeś może o miniaturowych zwojach wolframowych, które znaleziono na Uralu, liczące bodajże kilkanaście tysięcy lat?

Więcej info tutaj;
http://infra.org.pl/historia-/paleoastr ... znaleziska
To według mnie jedna z najciekawszych podwalin teorii o obcych cywilizacjach.
Ostatnio edytowany przez Tormentor, 17 Gru 2014, 18:42, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tajemniczy w 17 Gru 2014, 18:39

Człowiek który nazywa się inteligentnym nikogo nie obraża. Są inne i lepsze metody rozwiązywania konfliktów niż wyzywanie od polaczków, cebulaków, zacofanych katolów i innych terminów rodem z onetu czy interii.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 17 Gru 2014, 19:24

@Tormentor - o tym akurat nie słyszałem, ale podobnych znalezisk jest naprawdę dużo. Zadziwiające jest jak bardzo jednak dokłada się starań żeby te rzeczy uznać za blamaż. No cóż - dobrze że płaskowyżu NAZCA blamażem nazwać się nie da ;)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 19:30

Po innych to można cisnąć, a polaczki to święte krowy. Typowe polaczkowate myślenie.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Mito.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Rumcajs w 17 Gru 2014, 19:39

Ty to naprawdę jesteś ograniczony.. zdajesz sobie sprawę, że obrażasz sam siebie ? :facepalm:

Dopóki nie zobaczę dowodów na istnienie życia poza ziemią, to nie uwierzę - nie przekona mnie nikt do tego, niestety taki już jestem. Wiem że kosmos jest olbrzymi i pewnie nigdy go nie zbadamy, ale z drugiej strony powstanie życia na ziemi jest niesamowitym zbiegiem okoliczności, niby znaleziono parę planet podobnych do ziemi, ale jak na razie nie ma dowodów,że istnieje tam jakaś cywilizacja :)
Rumcajs
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 21 Mar 2014, 23:34
Ostatnio był: 23 Lut 2024, 22:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Mito w 17 Gru 2014, 19:47

@Nieznajomy: Jak określasz inteligencję Polaków po jakichś tam znajomych ze szkoły, którzy niewiele mają wspólnego z realiami to powodzenia życzę. Oderwij się od gimbusów i wyjdź do ludzi.
I też poczytaj literaturę. Pisana przez ludzi o wiele inteligentniejszych od nas (ode mnie na pewno, a sądząc po Twoich wypowiedziach, od Ciebie tym bardziej), traktująca właśnie o cywilizacjach pozaziemskich, bądź innych zagadnieniach znajdujących się w dość szerokim zakresie zagadnień nt. powodu naszej obecności, miejsca i czasu obecności Innych bądź podobnych, czy powodzie istnienia Wszechświata i do czego on dąży - taka literatura jest BARDZO pobudzająca wyobraźnię, kształcąca umysłowo itp. Polecam, Mito z stalker.pl.
Heh To ciekawe czemu tam da się żyć na poziomie i jest jakiś porządek w kraju, a u nas taki burdel, pewnie dzięki "entelegencji" naszych rodaków :E

Ty ku*wa gnoju :tm: , że tak powiem.
Dlatego, że u nich nie ma Tuska/PiS/PO/PSL/SLD/lewicowych rządzących/złodziei liczących łup w miliardach/rzeczywistego podatku wynoszącego ponad 83% czy też innych rzeczy charakteryzujących nasz polski socjalizm. A ja bym powodu zaistnienia takowego nie zwalał na "durnych polaczków", bo akurat nasze państwo siedzi w bardzo niekorzystnym miejscu, dzięki czemu mieliśmy za średniowiecza tu całe mnóstwo wojen, przy których jednak daliśmy radę (chyba) każdemu przeciwnikowi tak ot, przy okazji skopać tyłki. No a potem wszyscy nas nielubiący się wzięli i nas podbili. Osadzili na naszych ziemiach swoich ludzi i bach! Masz oto czynnik genetyczny zbijający nasze ogólne IQ w dół. :suchar:
A tak poważnie, to akurat burdel w państwie jest wynikiem skutecznego oszukania ludzi przez rządy socjaldemokratów, którzy bardzo chętnie wykorzystali różne napięcia w społeczeństwie. A teraz generalnie nasyłają obywateli na siebie nawzajem, żeby były "wolne wybory" (oczywiście tylko wielkie, rozreklamowane na każdym kanale telewizyjnym, radiowym, na każdym plakacie, ścianie, samochodzie, przechodniu popularne partie polityczne, skutecznie w ten sposób ograniczając zakres wyboru, bo nierozreklamowanych nikt nie zauważa), dzięki czemu ludzie się ze sobą drą a tamci tylko zmieniają stołki i napełniają kieszenie, mając w głębokim poważaniu dobro ludzi. Dziel i rządź!
A dlaczego nikt nie obala? Bo inteligencja jednostki w niczym się ma do inteligencji narodu. No chyba że miałbyś weń tylko samych filozofów i ludzi bardzo prawowitych i nadprzeciętnie inteligentnych - a to chyba się nie zdarzyło jeszcze w historii... Co demokracja bardzo ładnie wykorzystuje, równając przez pewne działania inteligencję narodu do zera, mimo tego, że jednak wiele jednostek mądrych jest.

@Terminus dzięki Tobie "odkryłem" na Wikipedii dział pt. Paradoks Fermiego. Bardzo ładne podsumowanie, dużo ładnie streszczonych teorii. Miodzio.

@Ścigacz obiła mi się kiedyś o uszy teoria, że istnieje np. Noosfera ogólna i powiedzmy "lokalna". I że ta druga należy tylko do np. Ziemi, a pierwsza ogólnie do całego Wszechświata, "zawierająca" w sobie prawa fizyki. I że "Ziemska" noosfera (tu chyba coś w rodzaju ogólnej świadomości i cech psychicznych charakterystycznych dla ludzi) już poza Ziemią po prostu nie obowiązuje, a jej miejsce zajmuje ta ogólna... Skoro więc siła tego oddziaływania słabnie z odległością, to może siła obowiązywania praw fizyki słabnie wraz z odległością od np. centrum Wszechświata?

Mnie dość zaciekawiła pewna teoria stworzona przez Lema. Kto czytał jego Dzienniki Gwiazdowe na pewno pamięta ;). Teoria, że Wszechświat jest pewnym zwyrodnieniem w jednolitej pustce, tak jak we Wszechświecie mezony (Takie cząsteczki, które nie całkiem poważnie traktują prawa fizyki.)

@Nieznajomy (znowu :/ )
Ta, Einstein mówił że czwarta wojna światowa będzie na maczugi i kamienie :)

Czy to sarkazm?
Nie żeby ten, ale Einstein raczej ma rację.
Z innej beczki:
Skoro Ty możesz obrażać Włochów to ja mogę "polaczków", czyż nie?

Aha. A skoro Ty możesz obrażać swoich rodaków, to ja mogę Ciebie, czyż nie? Chłopaczku. Głuptasku.

"Polaczku".

Tak, tak. Innych to tak sobie nazywasz, a skoro
Złośliwie "polaczkiem" nazywa się osobę z mniej bystrego grona Polaków.

To chyba z tego wynika, że nazywasz uczestników dyskusji - ładnie mówiąc - mniej bystrymi. Jak dyplomatycznie, aż mi ślepa kiszka zdrętwiała. A mówił ktoś do ciebie lekceważąco "chłoptasiu"? To tak samo jakby znajomy zza granicy powiedział do Ciebie "głupi polaczku". Po prostu popisujesz się brakiem kultury i brakiem jaj, żeby przyznać się do błędu.
I jak już ktoś jest tu "polaczkiem", to Ty.

Po innych to można cisnąć, a polaczki to święte krowy. Typowe polaczkowate myślenie.

No nieeeee. Po prostu apokalipsa. Czyżbyś chciał za wszelką cenę osiągnąć poziom kozaków jak u IGNISa? Bo powoli pełźniesz w tym kierunku. Radzę Ci, nie udzielaj się w ten sposób. Obrażasz ludzi. Obrażasz naród. Obrażasz ojczyznę.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 17 Gru 2014, 19:54

Proponował bym wiadomego usera i jego żenua wypowiedzi zlać ciepłym moczem i wrócić do sedna tematu.

Prawdopodobnie ile umysłów zastanawiających się na teoriami kosmitów tyleż samych teorii. Ale tak jak wszechświat jest wielki tak odwrotnie proporcjonalnie - ograniczona nasza wiedza o nim.

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, Szagart,
Negative Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Grzesiu10 w 17 Gru 2014, 20:04

Odnośnie podróży w czasie taka ciekawostka. Nazistowscy inżynierowie podobno bardzo interesowali się tym zagadnieniem. Mało tego, jeden z elementów domniemanego wehikułu czasu zwanego die Glocke znajduje się w Polsce na dolnym śląsku.
Ogólnie polecam serial starożytni kosmici, niektóre teorie są naciągane. ale ogólnie całkiem fajnie się to ogląda.
Grzesiu10
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 05 Wrz 2010, 15:39
Ostatnio był: 16 Sie 2019, 20:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tajemniczy w 17 Gru 2014, 20:26

Gdzieś pamiętam miałem na dysku nawet projekt tego nazistowskiego "UFO". Podobno Himmler pod koniec wojny mocno się tym interesował, nosił nawet przy sobie tłumaczenie jakiejś sanskryckiej książki gdzie było opisany ten obiekt.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości