Sny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Sny

Postprzez Realkriss w 16 Lip 2012, 16:12

Quake, Quake i jeszcze raz Quake! Ciągle śni mi się, że walczę ze Stroggami, chociaż jak gram normalnie, to zawsze nimi, a nie ludźmi. Taki dziwny proces zachodzi w moim uśpionym mózgu, że wolę walczyć Stroggiem, a wciąż śnię o walce z nimi.
Dziwne.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Reklamy Google

Re: Sny

Postprzez Gro3a w 17 Lip 2012, 00:15

Kilka lat temu miałem dziwny sen:

Leżałem na swoim łóżku i usłyszałem dziwny hałas w kuchni. Wstałem i poszedłem sprawdzć co się stało. Zobaczyłem jakieś pororzżucane kawałki mebli i kamieni. Gdy wracałem, zobaczyłem martwych rodziców i pobiegłem zobaczyć co z siostrą. Też leżała w zakrwawionym łóżku. Jak gdyby nic wróciłem do pokoju i nakryłem się kołdrą, którą po chwili zdjeły gołe szkielety.

Gdy się obudziłem na podłodze leżała kołdra tak jak w moim śnie. Od razu przeszły mi ciarki po plecach i byłem cały spocony. Byłem tak przestraszony, że wyszedłem sprawdzić, czy to aby sen. Bałem się zasnąć do czasu kiedy ojciec zbierał się do roboty.Zawsze, kiedy śnią mi się koszmary, budzę się o 3:15. Nie wiem czy to prawda, co mówią "legendy" o tej godzinie, ale mam przeczucie, że coś jest ze mną nie tak :facepalm:

Dugi sen był krótki:

W mojej miejscowości trwała wojna. Wszystko w okół było zniszczone, a pył po walących się budynkach powoli opadał na ziemię. Oddział Zołnierzy maszerował główną ulicą i gdy przeszli, na przeciwko mnie zobaczyłem długowłosą dziewczynę w obdartej błękitnej sukni grającą na skrzypcach. Siedziała na jakimś stołku i popłakiwała, grając smutną piosenkę. Podszedłem do niej i... sen się skończył. Do dziś próbuję rozszyfrować jego "przesłanie". :/
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bodziniak.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Sny

Postprzez Wunderwaffe w 17 Lip 2012, 18:39

Nie wiem, czy to ciekawe, ale dzisiaj śniło mi się, iż byłem w Kordonie, niedaleko wioski kotów. Poszedłem kawałek na bagna. Znajdował się tam wagon. Podchodzę i okazuje się, że jest pełen kontrolerów :E. Wchodzę na jakiś kamień i wskakuję na dach wagonu, by się przed nimi szybko ukryć. A na dachu był kolejny kontroler. Sam nie wiem skąd wiedziałem, że to ich szef, który w dodatku jest dużo silniejszy :).
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Sny

Postprzez Gavdylenko w 18 Lip 2012, 22:59

Ja miałem dość głupi w niedziele jak sobie zrobiłem drzemkę po południu zaraz po grze w stalkera.Otóż byłem wojskowym i mój oddział eskortował naukowców do kordonu.Coś tam gadałem z tym przywódcą o sensie życia czy coś w tym stylu nie pamiętam :E .Gdy doszliśmy pojawiły się Navi z avatara :E i się obudziłem :E.

To była masakra jak się obudziłem to myślałem że zaraz mi tu Dżejk wyskoczy z Avatara :E
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!

Za ten post Gavdylenko otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GhostRider44.
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Sny

Postprzez Bodziniak w 19 Lip 2012, 20:06

Ostatnio miałem sen katastroficzny..
Zaczęło się od tego że autobus miał zawieźć mnie i grupkę moich przyjaciół do jakiegoś miasta (nie wiem jakiego). Wszystko było w porządku postanowiłem wejść na dach autobusu, nawet nie wiem jak to zrobiłem :) . Ale gdy już siedziałem na dachu weszliśmy w ostry zakręt i autobus wywrócił się uderzając w inne auta. Jako iż siedziałem na dachu kiedy autobus upadł mnie odrzuciło na jakieś 20 metrów. Pamiętam że leżałem nieprzytomny chwilę a potem się ocknąłem. Autobus stał w płomieniach a uciekający z niego moi przyjaciele krzyczeli i płonęli. Chciałem wejść do środka aby sprawdzić czy ktoś jeszcze żyje, dostałem się przez drzwi od góry (autobus był przewrócony na bok). Kiedy byłem wewnątrz pojazdu widziałem pełno zwłok i krwi... Słyszałem jęki i wzywanie o pomoc oraz płacz. Nagle coś wybuchło obok mnie lub autobus wybuchnął całkiem. Widziałem ciemność i przebudziłem się po paru sekundach. Wokół mnie było pełno odłamków i żelastwa. Nadal słyszałem jęki i widziałem ciała. Nagle zorientowałem się że nie mam nogi. Zobaczyłem ją na drugim końcu autobusu i czołgałem się po nią. Gdy chciałem po nią sięgnąć zauważyłem że nie mam rąk. Z moich ramion ściekała krew. Upadłem twarzą na podłogę i w tym samym momencie się obudziłem. Nie wiem co o tym myśleć ale na razie nie zaprzątam tym sobie głowy.
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: Sny

Postprzez Borak w 03 Sie 2012, 22:43

Ostatnio miałem sen, który dosyć mnie rozbawił. Wstaję z wyrka. Wychodzę na zewnątrz po koty :E . I dowiaduję się, że są moje urodziny. Pojawiają się kumple nie wiadomo skąd. Jeden kumpel podchodzi do mnie, składa życzenia i daje mi czekoladkę (Milka jogurtowa :D ). Nagle woła mnie jego brat. Przeprasza mnie i mówi słowa, nad którymi ciągle się zastanawiam. Powiedział "Kamil nie może dać ci prezentu bo przewrócili mu OPLA. :E :E :E
Nie mam zasranego pomysłu na ten zasrany podpis :)
Awatar użytkownika
Borak
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 13 Lip 2012, 01:58
Ostatnio był: 29 Gru 2014, 22:14
Miejscowość: Borasogród
Kozaki: 3

Re: Sny

Postprzez Szpagin w 28 Sie 2012, 10:38

Mi ostatnio śniło się, że znalazłem u dziadka na strychu (ciekawostka: dziadek nie ma strychu) radziecką rusznicę przeciwpancerną PTRS-41. Pamiętam, że bardzo chciałem postrzelać, ale nigdzie nie było amunicji...
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Sny

Postprzez Pijawol w 01 Wrz 2012, 06:28

Mi się śniło dzisiaj, że idę a tam jakieś 7-8 letnie dziecko siedzi na szczycie betonowego słupa energetycznego, tuż obok wiejskiej asfaltówki. Na dole jego matka krzyczy żeby zszedł, a ten... Skoczył i wylądował na asfalcie bez najmniejszych obrażeń.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 07:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Sny

Postprzez Ahmed1109 w 01 Wrz 2012, 08:56

Gro3a : 3:00 to godzina kiedy dochodzi do opętania ludzi przez szatana podobno

Ja żadnych takich porytych snów nie mam chodź to trochę dziwne, raz mi się śniły jakieś potwory, jeden przypominał mi Jockera z Batmana tylko że ten był straszny
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Sny

Postprzez vandr w 01 Wrz 2012, 09:03

Gro3a napisał(a):Zawsze, kiedy śnią mi się koszmary, budzę się o 3:15. Nie wiem czy to prawda, co mówią "legendy" o tej godzinie, ale mam przeczucie, że coś jest ze mną nie tak :facepalm:


Wszystko z Tobą jest w porządku. Ja niemalże codziennie budzę się punktualnie o 3:00 i niczego dziwnego nie doświadczam, poza tym, że lampa się buja, drzwi szafy się otwierają i zamykają a krzesła lewitują w powietrzu. Normalka.

Ahmed1109 napisał(a):3:00 to godzina kiedy dochodzi do opętania ludzi przez szatana podobno


Dzięki wam, o amerykańskie filmy o egzorcyzmach :)

Wg mnie, najgorsze sny to te w malignie/gorączce. Niepokojące, pełne symboli i straszne, choć zazwyczaj nie ma w nich nic, co mogłoby przestraszyć. Kilka lat temu, podczas choroby śnił mi się mały pokoik, w którego kącie stała niewielka szafka a na niej lampka. Wokół lampy latał sobie mały motyl, kiedy w pewnej chwili światło zgasło i zapanowały egipskie ciemności. W chwilę później znalazłem się w fabryce pełnej uruchomionych taśmociągów. Stałem i gapiłem się na te pasy transmisyjne, a w hali panował(wiadomo) huk. Po przebudzeniu- wręcz kołatanie serca, zimny pot i paraliżujący strach. Dosłownie przesrane ;)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: Sny

Postprzez Borak w 02 Wrz 2012, 20:45

Ostatnio śniła mi się taka oto akcja. Miałem puste pudełko od pizzy, nagle wyskoczył mi jakiś gangster z gnatem i zaczyna do mnie strzelać. Wtedy ja zasłaniam się tym pudełkiem, robię uniki i jednocześnie zbliżam się do niego.
I tak skończył się ten niesamowicie długi sen. :D
Nie mam zasranego pomysłu na ten zasrany podpis :)
Awatar użytkownika
Borak
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 13 Lip 2012, 01:58
Ostatnio był: 29 Gru 2014, 22:14
Miejscowość: Borasogród
Kozaki: 3

Re: Sny

Postprzez lukebuka w 02 Wrz 2012, 21:49

mnie się śniło, że zmęczony położyłem się spać- i wtedy się obudziłem.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości