Nasze fobie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nasze fobie

Postprzez Пор.Харгроvе w 24 Lis 2009, 15:19

Buu,nie przepadam za wysokością.Nie boję się,tylko nie przepadam.A moją największą fobią jest...wywiadówka.Uczę się dobrze,ale zawsze mam taki lęk przed powrotem matki.Po za tym jestem zdrowy.
STOP SPAMOWANIU I STOP BEZMYŚLNOŚCI NA FORACH.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Awatar użytkownika
Пор.Харгроvе
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 08 Lis 2009, 20:11
Ostatnio był: 16 Lut 2010, 15:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Nasze fobie

Postprzez xxKoMiSxx w 24 Lis 2009, 16:26

A ja mam Heksakosjoiheksekontaheksafobię! :D
...


Ogólnie mówiąc ja niczego się nie boję. Aczkolwiek czasami idąc pustą ulicą nocą odczuwam taki malutki, wewnętrzny strach ;) No i może jeszcze burzy z mocnymi grzmotami, ale to chyba każdego chowa pod stół? ;>
xxKoMiSxx
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 17 Mar 2009, 21:11
Ostatnio był: 07 Lut 2017, 17:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Nasze fobie

Postprzez Tawarish Kozłow w 24 Lis 2009, 16:46

Gdy w chodze do opuszczonej wioski w nocy nie daleko Henrykowa (Kovex coś kojaży chyba)
Kojaży mi się z wioską pijawek :)
Chce OICW w wersji ASG AEG!

Jeśli też chesz taką replike wklej to do podpisu a może nasze modły zostaną wysłuchane!
Tawarish Kozłow
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 28 Paź 2009, 15:05
Ostatnio był: 30 Kwi 2012, 16:51
Miejscowość: Prypiat
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: Nasze fobie

Postprzez G36 w 25 Sty 2010, 23:03

Ja mam takie coś, że gdy jest noc i pomyśle sobie o duchu/kosmicie to wydaje mi się, że stoi za mną i się tego ducha/kosmitę boję. Nie wiem czemu tak mam, przy pisaniu też coś takiego miałem.
-Nienormalny!
-A co ta znaczy być 'Normalnym'?!

G36
Wygnany z Zony

Posty: 97
Dołączenie: 13 Sty 2010, 22:25
Ostatnio był: 09 Wrz 2011, 18:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez mimi215 w 26 Sty 2010, 02:11

Ja lek wysokości i trochę obawiam sie tirów ale nie ze sie boje tylko tak o jakos obawiam :) Bo jak byłem mały to prawie mnie tir przejechał był ciut od mojej głowy i teraz troszke sie boje :)
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez The Witcher w 26 Sty 2010, 11:54

Arachnofobia i lęk wysokości. Boję się nawet wyjść na własny balkon. :F

:arrowd: Nie. :P
Ostatnio edytowany przez The Witcher, 26 Sty 2010, 14:37, edytowano w sumie 1 raz
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 10:39
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Nasze fobie

Postprzez Terminus w 26 Sty 2010, 13:00

The Witcher napisał(a):Arachnofobia i lęk wysokości. Boję się nawet wyjść na własny balkon. :F

A końca stycznia się nie boisz?
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Nasze fobie

Postprzez Markus Grizzly w 26 Sty 2010, 15:46

Boję się, że się zerzygam. :D Jak miałem 7 lat to się czymś strułem. Przez tydzień codziennie rzygałem po kilka razy :facepalm: Od tego czasu wolę nie myśleć o takich rzeczach. Poza tym boję się owadów latających typu: pszczoła ( pomagam ojcu przy jego ukochanym hobby - 2 ulach :mad: ), osa, szerszeń - to chyba wynika z przewagi jaką mają unosząc się w powietrzu. Lęk wysokości mam tylko wtedy, gdy będąc już na wysokości ok. 5 metrów patrzę w góre zadzierając głowę. Czasami troszeczkę boję się bardzo niskich, zamkniętych pomieszczeń.
Zdecydowanie najbardziej lękam się sił nadprzyrodzonych.

A pająki nie robią na mnie większego wrażenia. :)
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: Nasze fobie

Postprzez STA1KERpl w 26 Sty 2010, 16:48

Tawarish Kozłow napisał(a):Gdy w chodze do opuszczonej wioski w nocy nie daleko Henrykowa (Kovex coś kojaży chyba)
Kojaży mi się z wioską pijawek :)


Mam takie coś w starym, opuszczonym szpitalu na obrzeżach Nowogardu.

G36 napisał(a):Ja mam takie coś, że gdy jest noc i pomyśle sobie o duchu/kosmicie to wydaje mi się, że stoi za mną i się tego ducha/kosmitę boję. Nie wiem czemu tak mam, przy pisaniu też coś takiego miałem.


To jak ja. Najgorsze schizy miałem po "rec" i "paranormal activity". A poza tym nie boję się niczego. Na serio, absolutnie niczego. Żadnych pierunów, pająków (te to uwielbiam wręcz), kotów czy placków.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Nasze fobie

Postprzez Kimiko w 26 Sty 2010, 20:12

Też kiedyś myślałam, że mało się boję, ale po zagraniu w Silent Hill, F.E.A.R.'a i Project Zero 2 wywnioskowałam, że najbardziej boję się opętanych pielęgniarek (Silent Hill), alternatywnego szpitala (znowu Silent Hill), małych, czarnowłosych dziewczynek (F.E.A.R.), duchów z przekrzywionymi głowami (Project Zero 2) i "frozen manów" (Project Zero 2)...
Ale opiszę Wam historię, która na prawdę mnie przeraziła i do tej pory mam fazy i schizy.
Kiedyś urządziłam sobie z tatą wieczór grozy. Mieliśmy wybrać horror, który ma wiele części i oglądnąć je wszystkie bez chowania się pod kołdrę xD i takich tam. Wybraliśmy Klątwę. Oboje uwielbiamy japońskie kino grozy - jak dla mnie najlepsze strachy. Klątwa posiada jak na razie trzy części, a po trzeciej będzie na pewno czwarta :D. Więc tak... popcorn, chipsy, cola(z tatą mówimy zawsze nuka-cola) i paluszki były na miejscu. Załączyliśmy pierwszą część. Obaj podskoczyliśmy przy pierwszym ,,strasznym'' momencie, ale nie poddaliśmy się. I tak skończyła się 1 część. Do kibla baliśmy się iść więc zapaliliśmy światła i pierwsza ja poszłam, potem tata. Po załatwieniu tych spraw wróciliśmy do filmu. Druga część miała więcej momentów przyprawiających o dreszcze. Po drugiej przyszła trzecia. Po trzeciej mieliśmy wrażenie, że po prostu słyszymy panią Kayako(tak ma na imię ta co straszy, a słyszymy, bo ona wydaje dźwięk, jakby skrzypiącej podłogi, jak oglądaliście to zajarzycie). Z trudem poszliśmy spać. Skończyliśmy oglądać o 2 w nocy. O trzeciej zachciało mi się iść do toalety. Bałam się na maxa, ale nie mogłam trzymać. Wyszłam powoli z pokoju. Wzięłam latarkę i oświetliłam każdy kąt w domu. Kiedy już złapałam za klamkę od kibla usłyszałam szelest worka foliowego. Zdygałam się, ale nie uciekłam. Stałam. Po chwili przypomniałam sobie, że przecież Kayako została zabita w worku i nawiedzała dom właśnie w nim. Wparowałam do kibla i zrobiłam co trzeba. Wychodząc, oświetliłam latarką przedpokój i... ona tam stała. Czarne włosy zakrywały jej twarz. Zakrwawiony worek foliowy i odgłos skrzypiącej podłogi. Normalnie przywarłam do podłogi. Chciałam uciec do pokoju, ale nie mogłam. Zamknęłam oczy i po chwili je otworzyłam. Nie było jej. To były tylko moje zwidy. Nie myśląc wbiegłam do pokoju i wskoczyłam do łóżka. Zasnęłam szybko. Dobrze, że nie miałam żadnych koszmarów.

Ale i tak do teraz zdarza mi się wrócić do horrorów i oglądam je nałogowo :D.

@Down:
Też boję się śmierci. Czasami myślę sobie co to będzie jak moi rodzice umrą, albo jak ja umrę. Oczywiście wierzę w reinkarnacje, więc pewnie odrodzę się w innym ciele. Oby tylko nie w ciele barbie :P
Ostatnio edytowany przez Kimiko, 28 Sty 2010, 15:50, edytowano w sumie 1 raz
"Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania"
Awatar użytkownika
Kimiko
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 23 Gru 2009, 13:12
Ostatnio była: 19 Mar 2010, 15:32
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Nasze fobie

Postprzez JONYK w 27 Sty 2010, 19:50

Będę oryginalny, boję się śmierci - w ogóle ( że trzeba kiedyś umrzeć ) i szczególe - że zejdę tragicznie przedwcześnie .
Normalnie nie wpływa to na mnie ( jeżdżę samochodem , wychodzę z domu - norma ) , tylko mam czasem taki ogólny lęk że nie zdołam tylu rzeczy spróbować przed śmiercią . I chyba stąd się to bierze . A poza tym 100 % opanowania i spokoju !
------
A F.E.A.R. jest do niczego - nie ma się czego tam bać ( dlatego nawet 2 dodatku do pierwszej części nie kupiłem bo nie warto !)
DOOM 3 to jest klasa !
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Nasze fobie

Postprzez Viper w 27 Sty 2010, 21:38

Jak umarła moja prababcia to bałem się wejść do jej pokoju, bo mi mama naopowiadała, że "jej duch jest z nami" :P Nawet do dzisiaj mam lekki dreszcz jak tam wchodzę.Oprócz tego ciemne pomieszczenia...

A tak to jestem :wódka: xD
Viper
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 08:50
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 16:12
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 25 gości