[PYTANIE] Karabin ASG - SVD

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: [PYTANIE] Karabin ASG - SVD

Postprzez Gro3a w 13 Paź 2013, 15:44

Na Gunfire raczej już jej nie dostaniesz za tą cenie :/ Kiedyś czekałem na nową dostawę. Towar przyszedł po kilku dniach, ale cena niestety była już dużo wyższa :facepalm: No ale możesz poczekać na kolejną dostawę, bo co jakiś czas opróżniają magazyny, robiąc promocje. Można czasami trafić na dobrą okazję, więc warto czekać te kilka dni ;)
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Reklamy Google

Re: [PYTANIE] Karabin ASG - SVD

Postprzez Harad555 w 13 Paź 2013, 17:12

Znalazłem tylko Karabin snajperski ASG MB04A- BLACK (MB04A) ktury kosztuje 319 zł na Militaria.pl

Opis: Replika MB04A-BLACK wykonana została z wysokiej jakości tworzywa i metalu. Korpus, zespół chwytu i kolby oraz niektóre elementy mechaniczne zostały wykonane z tworzywa, zaś zamek, lufa, spust oraz szyna RIS zostały wykonane z metalu. Prędkość początkowa rzędu 460 FPS czyni z tej repliki doskonały wybór dla każdego rozpoczynającego przygodę ze strzelectwem wyborowym. W replice istnieje możliwość zwiększenia mocy, co jednocześnie przekłada się na zwiększenie prędkości wylotowej ( FPS ). Aby tego dokonać należy wykręcić reduktor znajdujący się na dyszy.

Dane techniczne:
Prędkość wylotowa: 460 fps
Napęd repliki: sprężynowy
Tryb ognia: pojedynczy
Wykonanie: ABS + metal
Długość repliki: 1180 mm
Długość lufy wewnętrznej: 509 mm
Waga: 3200 g
Magazynek: typu Low-Cap 17 szt.
Hop-Up: tak, regulowany
Gwarancja: 6 miesięcy
Producent:Well

Ja Też taki mam i sie na nim nie zawiodłem.
Oto link:http://www.militaria.pl/well/karabin_snajperski_asg_mb04a_-_black_(mb04a)_g_p10424.xml?cat=837 :E

Harad555
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 13 Paź 2013, 16:08
Ostatnio był: 06 Lis 2013, 12:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -17

Re: [PYTANIE] Karabin ASG - SVD

Postprzez Meesh w 13 Paź 2013, 18:04

Też będę Meeshem, takie życie.
Poprawna nazwa to albo AK (starsza wersja) albo AKM (nowsza wersja), AKMS (składana w dół kolba); to jeśli idzie o starsze konstrukcje na 7,62x39mm. Potem są AK-74 (i jego wersje rozwojowe S, M etc etc) i AK-1xx, czyli tzw. "setna seria". Nazwa AK-47 jest błędna, bo a) wtedy ZSRR nie stosował oznaczeń alfa-numerycznych, a tylko skrótowe od pierwszych liter, oraz b) automat Kałasznikowa wchodzi do produkcji w roku 1949, więc nie mógł być oznaczony jako dwa lata wcześniejszy od samego siebie. Zainteresowanych zapraszam za 30Hę albo na priv, dowolną drogą mogę poczęstować esejem Zajceva na ten temat. To tyle, każdy, kto poniżej będzie jeszcze polemizować, po prostu trolluje albo nie odrobił pracy domowej.
Co do poprawności nazewnictwa - tak, postarajmy się trzymać pisowni polskiej, tym bardziej że z racji pokrewieństwa językowego i historii znajomości z bronią Układu Warszawskiego to *nasza* wersja powinna być bardziej poprawna od transkrybowanej Pindostańskiej.

Czepiam się? Nie, po prostu taką mam pracę, że szanuję słowo i jego znaczenie.
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.

Za ten post Meesh otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe, Gość.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: [PYTANIE] Karabin ASG - SVD

Postprzez Hynek w 14 Paź 2013, 07:20

Harad555 - zwróć uwagę, że raz - zaczynać dopiero będzie, więc osiągami i sposobem gry jako "snajper" może się raczej zrazić. Bo ani nie trafi za bardzo, ani nie pogra (większość rozgrywki pewnie spędzi na respie). Większe jest też ryzyko, że coś mu padnie - a czasem koszt naprawy może być wysoki (do "snajperek" czasem mogą być zamienniki w cenie części tuningowych). Wg. mnie nie warto się w to bawić, nie będąc doświadczonym i nie mając przynajmniej 1000zł na części - taki urok wyborówek.

Stalkier_100 - Podstawa to ochrona oczu (np. Uvexy Ivo), replika (jak niedostępna, to poczekać na dostawę) i kulki (czymś musisz strzelać). Mundury kupisz w pierwszym lepszym demobilu/szmatksie/allegro - na początek możesz jak bandyta (w grze ;) ) latać w dresach nawet. Buty kupisz sobie też później - byle jakieś z usztywnioną kostką. Ochraniacze - z czasem się zaopatrzysz w nie (byle markowe - chińczyki potrafią się rozpaść czasem po tygodniu, a markowe używki są w podobnej cenie). Przepatrz sobie ofertę w GF (jak chcesz większość z jednego sklepu), reszta na allegro np. (Lipole, ładowarki, mundury itd.). Wujek google służy pomocą :E
Jak masz dwie lewe ręce,to i młotek zepsujesz.Nie umiesz grzebać w sprzęcie-nie ruszaj!

Za ten post Hynek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalkier_100.
Awatar użytkownika
Hynek
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 21:59
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 03:53
Miejscowość: Rzeszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: [PYTANIE] Karabin ASG - SVD

Postprzez Stalkier_100 w 14 Paź 2013, 13:32

Nie no taką pierdołą żeby nie umieć strzelać to nie jestem... ;) Faktycznie nie wiem czy by mi przypasowała taktyka snajpera. Mundurów i bojówek kupować nie muszę bo samych spodni mam 9 par a bluz z 3 więc mam w czym biegać. Buty też nie potrzebne - Wz.920P/MON i Wz.926/MON. Przydałoby się parę ładownic ale wiem gdzie szukać.
A co do kupowania części do repliki. Wolałbym bardziej kupić coś w jednym sklepie bo zapłacę dodatkowo za przesyłkę.
Jak po dostawie będzie kosztować więcej to przecież się nie pali i można poczekać aż stanieje.
Awatar użytkownika
Stalkier_100
Tropiciel

Posty: 290
Dołączenie: 02 Wrz 2010, 11:13
Ostatnio był: 11 Kwi 2017, 00:23
Miejscowość: Czarnobyl-Zdrój-Polkowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości