Mały portalik kulturalny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Mały portalik kulturalny

Postprzez 19milo93 w 03 Lip 2010, 15:39

Zacznę może od tego, że nie wiedziałem gdzie takowy temat założyć więc przepraszam moderatorów za ewentualne problemy ;).
Zdecydowałem się napisać na tym forum, bo goszczę tu już od jakiegoś czasu i liczę, że znajdę rozsądnych ludzi, chętnych do współpracy ;).
Dokładnie 1 lipca b.r. ok. godziny 9-tej doznałem wielkiego olśnienia. Albowiem obudziłem się z misją stworzenia portalu kulturalnego traktującego o fantastyce (z naciskiem na fantasy jednak jako stalkerzy nie zwracajcie na to uwagi ;)). Postanowiłem zrobić coś nowego, co sprowadzi fantastykę na nowe tory, ponieważ komercyjne podejście do tematu jakie wyznaje serwis Gildia.pl zbudziło zwątpienie w oczach wielu miłośników gatunku :(. Chciałem zrobić miejsce, gdzie właśnie ci ludzie będą mogli swobodnie pogawędzić o tym co nas kręci i mieć wpływ na charakter tego miejsca. Innymi słowy ma to być elastyczna strona tworzona przez czytelników i dla czytelników.
Z tego miejsca zapraszam wszystkich zagorzałych miłośników szeroko pojętego fantasy i fantastyki do pomocy we współtworzeniu portalu. Poszukuję dziennikarzy, dla których nie straszne jest pisanie newsów i artykułów oraz moderatorów, którzy są w stanie zapanować nad tym internetowym bałaganem ;). Wszelkie wasze sugestie, uwagi i propozycje będą dla mnie na wagę złota i już teraz z góry za wszystkie dziękuję. Jako, że nasze wspólne stalkerowskie zainteresowania mają wiele wspólnego ze szeroko pojętą fantastyką to zostaje mi mieć nadzieję na Wasz głośny odzew ;).
Oczywiście wdrożyłem już część planu i stworzyłem prowizoryczną wersję strony, jednak ostrzegam, że jest to bardzo, bardzo wczesna wersja alfa ;) i pod żadnym pozorem nie należy traktować tego jako produkt końcowy.

http://fantasy.npx.pl/news.php

Serdecznie Was pozdrawiam i niech Zona Wam mroczną będzie ;)
Z mgieł wynurzyła się postać. Czarny płaszcz i brązowe spodnie... stalker z powołania i zawodu. Zwą go Thorvald-Cichy strzelec, bo nigdy nie wiesz jak długo pożyjesz na tym patole. Dzień w dzień przemierza lasy, łąki- w poszukiwaniu tajemnicy tej mrocznej krainy... Dla zabawy? Szczęścia? Bogactwa? Nikt tego nie wie, a tylko niewielu smiałków go widziało. Kordon, wysypisko, jantar, Prypeć... Wszędzie gdzie się pojawi niesie śmierć, bo przecież... On tylko bierze zlecenia. Nie interesują go artefakty, to zajęcie zostawia kotom i frajerom z wioski. On sam trzyma się od nich z daleka i poluje niczym na dziki. Codziennie czai się w krzakach, przykłada policzek do zmarzniętej kolby, celuje i... Strielok? To było tylko jedno z jego zadań... Następny będziesz ty!!!
Awatar użytkownika
19milo93
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 02 Lut 2009, 17:12
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 18:22
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości