Komiksy i wszelka "tFurczoźć" własna

Postprzez Valentino w 23 Lis 2007, 14:06

Fakt, że karabin mógłby być poprawiony, ale ogólnie rysunek bardzo dobry :P
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Reklamy Google

Postprzez Naznaczony w 24 Lis 2007, 11:03

Image Moja NĘDZNA PRACA ... z poczatku robiona w paincie a jak dostałem photoshopa to tylko dodałem kolory

ocencie 0/10

Nie, nie będzie ocen X-12/10, ani X-12/6 ani X-12/X-12. To nie jest fotosik/eplus/inne_g*wno. - МЦ
Awatar użytkownika
Naznaczony
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 20 Lis 2007, 09:23
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 01:23
Miejscowość: Malbork
Kozaki: 0

Postprzez nagyatsu w 24 Lis 2007, 18:57

Oceniać od 1-10 nie będę, lecz mogę rzec, iż praca dosyć fajna ;]
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Towarzysz Lenin w 24 Lis 2007, 20:37

Zrobione w 15 minut w paincie. Zgadnijcie lokalizację :)
Image
Monolitianin :)

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Silas w 28 Lis 2007, 16:54

Image

I oto mój długo oczekiwany przez Was :D Rysunek który powstał na lekcji religii (Ksiądz przynudzał) :D Tak, więc łapcie i oceniajcie!

Pozdrawiam, Silas

P.S.: Haha! Skaner mi już działa! :D

Ja Ti haha dam. Wniemkszego siem ne dao? - Caerbannog
Silas
Tropiciel

Posty: 213
Dołączenie: 17 Sie 2007, 19:15
Ostatnio był: 09 Gru 2023, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

Postprzez Atomoffka w 10 Gru 2007, 19:57

Image
chciałam tylko rzec, że moja fascynacja Czarnobylem jest dużo większa niż mój talent plastyczny. :P (który jst znikomy, ale wbite mam w too)

@DÓŁ : tjaaaa, bardzo ;] a szczególnie ta bazooka, bo nie potrafiłam karabinu narysować xD
Ostatnio edytowany przez Atomoffka 10 Gru 2007, 20:01, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez Quinn w 10 Gru 2007, 19:57

Oryginalne... ;]
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez ST4LK3R w 11 Gru 2007, 07:43

Naznaczony napisał(a):Image Moja NĘDZNA PRACA ... z poczatku robiona w paincie a jak dostałem photoshopa to tylko dodałem kolory

ocencie 0/10

Nie, nie będzie ocen X-12/10, ani X-12/6 ani X-12/X-12. To nie jest fotosik/eplus/inne_g*wno. - МЦ


Hmmm... Widzę, że oprócz Paint'a i Photoshopa'a [pwinieneś uzywać również słownika PWN. Cóż to za napis na tym stalkerze? 'NAZACZONY'? :D
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Silas w 11 Gru 2007, 14:37

Nawet ładny rysunek Atomoffka ;] naprawdę ładny jak na painta a co do napisu "NAZACZONY" S.T.4.L.K.3.R. :D to może chciał napisać "Kozaczok" ? :D

Pozdrawiam, Silas
Silas
Tropiciel

Posty: 213
Dołączenie: 17 Sie 2007, 19:15
Ostatnio był: 09 Gru 2023, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

Postprzez MeZZerschmitt w 13 Gru 2007, 14:05

Ostatnio zacząłem wymyślać jakieś bzdury tak dla jaj...narazie pokażę tylko część. Resztę pokażę jak trochę to usprawnie, a teraz wersja ALPHABETA:):

(narazie bez tytułu i to tylko fragmenty)

Znowu to samo...znów sen o zonie. Lecz trochę inny, czułem się jakbym był w grze. Skończył mi się magazynek i tak jakby z prawej strony mojego oka pokazało się to w cyfrach 0/0...i w tem zaatakowała mnie Pijawka, widziałem jakby oczami uchodził mi pasek życia – mamrotał do siebie samego Borys Gromosław.
- Ch*j ze snem! – krzyknął, wstał i ruszył w kierunku Sidorovicha
Po drodze próbował zaczepić go Żwawy:
-Stary chcesz może kupić trzy napoje energetyczne w cenie jednego, bo ja po ich wypiciu wale jakieś napromieniowane klocki i później zaje*iście odbyt od tego piecze.
Borys spojrzał tylko z uśmiechem nie zatrzymując się w miejscu i poszedł dalej. Wiedział że Żwawy może poczuć się urażony i później pod czas jakiegoś starcia, kiedy będzie potrzebował apteczki, Żwawy może udać że nic nie słyszy.
- Je**ć kota – pomyślał Borys i wskoczył do bunkra Sidorovicha.
Zszedł po schodach, otworzył drzwi...:
- Witaj Sidor
- Co jest? Masz jakieś fanty?
- Ku**a mówisz jak w grze.
- Że co? Jakiej grze? Jakiś Snork ci zasadził w twoje tylnie oko, że pieprzysz takie bzdury?
- Dobra nie ważne. Słuchaj daj mi kałacha i naboje, tylko tym razem żeby się nie zaciął jak ostatnio...
- Co ty insynuujesz? Ja mam najlepsza bron...
- Tak tak, najlepsza bron w promieniu 30 km...Przestań pieprzyć, każdy wie że sam sprzedajesz badziewie, które się zacina akurat w najgorszych momentach. Niektórzy mówią że specjalnie to robisz...
- Koniec tych smutów, masz tu broń, kulki i zejdź mi z oczu bo mnie dzisiaj wku****sz Borys.
- Hehehe – zaśmiał się Borys - na razie Sidor i przestań wpieprzać ciągle te kurczaki, bo kiedyś jak wpadnie tu jakiś mutant, to cie pomyli z szafą na broń.
- I bardzo dobrze, przynajmniej przeżyje...może jestem tłusty....ale przyżyje hehehe

(...)



Zwawy chodź no tutaj – zawołał Borys i wypatrywał zbliżającej się postaci.
- Najlepiej to się od razu połóż! – powiedział szyderczym głosem Borys
- O co ci chodzi?
- I tak nic nie zrozumiesz...nie ważne. Słuchaj co ci teraz powiem: idziemy teraz w lewo koło tego dziwnego drzewa przy którym są pieruńskie anomalie. Wejdziemy przez tą zardzewiałą rurę i przeszukamy teren...
- ...Po co? – przerwał Żwawy
- Ja pie***le, daj mi człowieku dokończyć...Sidorovich powiedział, że kilka dni temu jak wyszedł z tej swojej pieprzonej puszki żeby trochę odetchnąć świeżym powietrzem, usłyszał jakieś głosy i przez lornetkę ujrzał 4 albo 5 osób , które pakowały się na ten radioaktywny teren pełen anomalii. Niestety – a dla nas stety – tym kolesiom się nie udało i skończyli swój żywot, Sidorovich powiedział, że jak przeszukamy ich ciała i znajdziemy coś ciekawego to może nas sowicie wynagrodzić.
Ach! Byłbym zapomniał, całkiem możliwe że jedno z ciał – to kobieta. Przynajmniej tak twierdzi Sidorovich.
Oczy Żwawego nagle jakby się powiększyły, było widać po nim że ma teraz tysiąc myśli w głowie....
- Ruszamy! – ocucił go Borys.
Po kilku krokach usłyszeli ryk...
- Co jest do kur... – nie dokończył Żwawy
- O człowieku to mięsacze – chyba z 6 - wyciągaj obrzyna!!! – zaczął przeraźliwie krzyczeć Borys
- Ku**a mać moja broń się zacięła, Żwawy strzelaj ku**a do tych ścierw!!!
- Nie mogę...bbbboję się...nnnie dam rady
- Ty pier*****y kocie...ładna śmierć nas czeka
Nagle od strony Żwawego zaczęły dochodzić dziwne dźwięki.....Pfffrulpblurpprprprrprprrrrrfffffff
- O żesz ty....co to było? – spytał Borys i w tym momencie zatrzymały się mięsacze, dziwnie obracając głowami, tak jakby coś wywąchały...i nagle po kilku sekundach zaczęły zawracać.
Zdziwiony Borys patrzył raz na Żwawego, a raz na Mięsacze, przetarł czoło z zimnego potu, pociągnął nosem kilka razy i nagle na jego twarzy wymalował się grymas, wtedy wydusił z siebie:
- Żwawy?
- C-c-c-cooo?!
- Zesrałeś się w gacie, prawda? Ze strachu...powiedz – mam racje?
- No przecież m-m-mówiłem ci wcześniej, ż-ż-że mam problemy po tych napojach energetycznych – jąkał się Żwawy
- Człowieku, problemy??? Capisz bardziej niż zwłoki Nibyolbrzyma ustrzelonego przed miesiącem. Ja pie**'le, zesrać się w gacie? Chociaż z drugiej strony to dzięki twojej kupie żyjemy...ale i tak nie zapomnę ci tego, że mogliśmy zginąć przez twoje mazgajstwo. Idź człowieku się umyć do Sidora i chce cię tu widzieć za 15 minut, ja tu zostanę w celu obserwacji terenu.
- Dobra.
- No to ruszaj! Na co czekasz? Aż te twoje kupsko w gaciach zacznie promieniować?!!!
C.d.n.
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez popo w 13 Gru 2007, 18:14

Poczytałem i pooglądałem chwilę to co tutaj piszecie i uznałem, że nie będe gorszy i także wrzuce swoją pracę, tak więc - chwila zabawy długopisem ;)

http://img337.imageshack.us/my.php?imag ... ogikd3.jpg

Mam nadzieję, że sie będzie podobalo :)
Awatar użytkownika
popo
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 25 Lis 2007, 13:49
Ostatnio był: 29 Sie 2008, 23:21
Miejscowość: Bronx wita
Kozaki: 0

Postprzez fjk w 29 Gru 2007, 11:26

nie wiem jak tfurczość to nie musi być chyba tylko stalkerowa ;) więc i moje dam:
http://img299.imageshack.us/my.php?imag ... aripo7.jpg
http://img171.imageshack.us/my.php?imag ... ix2iv7.jpg
http://img172.imageshack.us/my.php?imag ... mi2gr7.jpg
http://img176.imageshack.us/my.php?imag ... mi1xq0.jpg
rysuje b.krótko i po dłuugiej przerwie (miesiąc nic nie rysowałem i to też coś inneog niż nieudolne graffiti a to w takiej formy staram się od 3 dni), powiedzcie ktoś kto się na tym zna (rysowaniu), nad czym powinienem popracować. z góry dzięki. i pozdrawiam

Linki dajemy do obrazków. - МЦ -
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość