Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez platix w 03 Lip 2010, 09:38

Zdziwilem sie bardzo np.:

-zrobilem misje gdzie trzeba bylo zabic chimerę a potem pojechalem do Jupitera.Pobylem tam jakis czas a potem wrocilem do Zatonu ide sobie o godiznie 14 a po drodze idze sobie zadowolona chimera.Strzelalem do niej i nawet nie drgnela zeby mi cos zrobic.

-Zrobilem tez misje z pijawkami i udusilem je gazem.Jakis czas po tej misji chcialem wejsc tam z powrotem zeby obszperac tamtych gosci bo nie zdazylem i wchodze i slysze warczenie,nic nie widze ale cos widzi mnie odwracam sie a tam dwie pijawy !!! Jedna dostala z dubeltowki w banie a druga znikla wiec ucieklem na zewnatrz.


Albo ta gra ma tyle bugów albo cos sie porypalo ze spawnem bo ostatnio w jakims kompleksie wojskowym gdzie Sokolow zostawil kartke gdzie jest to biegaly sobie 4 burery i bylo fajnie.Gdyby mogly rzucily by we mnie czolgiem :D ale mialem snajperke "Ryś" wiec udalo mi sie,ale tak mnie te muanty wnerwiają ze nie powinny byc w tej grze.

Za ten post platix otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative nationals.

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Alucard w 03 Lip 2010, 11:30

Yyy ... i na jakie pytanie mamy tutaj odpowiadać? Przecież właśnie do tego służy ten dział.
Image

Za ten post Alucard otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Method, Junx.
Awatar użytkownika
Alucard
Stalker

Posty: 122
Dołączenie: 04 Sie 2009, 00:34
Ostatnio był: 22 Wrz 2023, 14:49
Miejscowość: Zamość
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez impulse_101 w 03 Lip 2010, 11:58

To nie BUG Te opisane misje nie maja wplywu na pojawianie sie lub nie mutantow w zonie. Zarowno chimery i pijawki spodkasz jeszcze nie raz ...tworcy celowo tak zrobili zeby po wykonaniu misji rozgrywka nadal byla ciekawa. Same biegajace psy i swiniaki z czasem moglyby stac sie nudne oraz nie byc juz takim wyzwanie.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Bambosz107 w 03 Lip 2010, 13:44

platix, mutanty to przecież esencja Stalkera, więc nie wyobrażam sobie Zony bez nich. Jeśli nie masz żadnych modów zainstalowanych i masz patcha 1.6.02 to ze spawnem jest wszystko jak najbardziej w porządku; choćby ta akcja z pijawkami: przeszedłem Zew już kilka razy i zawsze mi się pojawiały po zatruciu gazem tych w podziemiach.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez caleb59 w 03 Lip 2010, 13:50

A to bardzo dziwne bo po zatruciu gazem nie daje się swobodnie w podziemiach przebywać z racji oparów ciągle unoszących się i zatruwających majora... Tak samo Pijawki - jak one mogą tam występować skoro oparów trujących tam pełno?
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 04 Paź 2024, 23:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Miczkos w 03 Lip 2010, 13:54

Wiadomo,że po emisjach za każdym razem pojawiają się nowe mutanty:)
"Idź i nie zatrzymuj się,aż wpadniesz w anomalie"
Awatar użytkownika
Miczkos
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Sty 2009, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez impulse_101 w 03 Lip 2010, 14:10

caleb59 napisał(a):A to bardzo dziwne bo po zatruciu gazem nie daje się swobodnie w podziemiach przebywać z racji oparów ciągle unoszących się i zatruwających majora... Tak samo Pijawki - jak one mogą tam występować skoro oparów trujących tam pełno?

Pewnie chodziło o okolice budynku a nie o same podziemia z pijawkami. Zreszta tam pijawki bez gazu tez nie maja prawa wystepowac bo alife tego rejonu nie obsluguje. A tak na marinesie to z tym gazem jest oszustwo bo gdy idziemy do prypieci to zakladamy SEVA z zamknietym obiegiem powietrza zeby sie nie udusic, natomiast w tych budynkach z zagazowanym pijawkami nawet w SEVA sie udusimy :(
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez djcycu w 03 Lip 2010, 14:28

Platix - Wkurzają cię mutanty w Stalkerze? :wódka: ŁAP! :) Mnie też wkurzają. Bo wiele jest w nich starych rozwiązan. Słabe AI, za szybko uciekają jak na skrzywdzone promieniowaniem... No i spawn... A Teksty typu że mutanty to esencja Stalkera to przykro mi.... Dalej nie znacie fabuły... Wydaje mi się że każdy kto tak myśli zaczynał od CS gdzie autorzy tak właśnie to tłumaczą ale nie widzicie że specjalnie na siłę jako pokazanie że zona nie jest poznana... W CoP te nalatujące mutanty przy badaniach to największa bujda i bajeczka uzasadniająca zwalony spawn mutantów że niby zona wysyła... Ech szkoda gadać. Lepiej osadzić gadkę o mutantach jak było że są one wynikiem eksperymentów i promieniowania po emisji która utworzyła zonę. To co w CoP nie ima z fabułą z SoC... Dla mnie to wygląda jakby ktoś inny robił fabułę dla CoP i dla SoC...

A tak na marginesie... Te mutanty spawnują się po tych emisjach jak Gremliny po wodzie... To śmieszne... Zero mistyki i zero jakiej kolwiek zrozumiałej przyczyny powstania. Ze Stalkera tworzy się kolejna zaje*ista bajeczka dla rajcujących się tym dzieci...

Caleb - Z tym gazem i pijawkami to proste... Stalker jest robiony jak pod dyktando ludzi czyli tych co chcą mutantów i wgl jakichś czarów. Stare mutanty wróciły więc to się potwierdza. My jesteśmy małą częścią która nie doczeka się normalnego Stalkera który rzeczywiście będzie Stalkerem a nie Rambo na mutanty...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Messiah w 03 Lip 2010, 14:37

jak by nie spawn to po godznie gry nic by nie było i byś łaził samotny niekochany i lipa
mi się to podoba, ale burery mogłyby się spwanić gdzieś w piwnicach, tunelach a nie na środku mapy...

dla mnie taki klimat że mutanty to rzadkość, stalkerów jest mało i ogólnie zona wyludniona byłby ok, ale to jest FPS a nie nid for spid więc po coś ta broń musi być, takie łażenie że przez całą grę by się wystrzeliło 30 pocisków by było nudne i bez sensu, a gry by nikt nie kupił
więc takie marzenia na bok
pograjta se w Fallouta 3 tam jest mało leszczy :P a przynajmniej mniej
a u mnie gazu nie ma bo ja tam po prostu wparowuję i wszystkich rozdupczam i zadanie też zostaje zaliczone ;D
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez djcycu w 03 Lip 2010, 14:44

Dla mnie Fallout 3 to jednak nie dla mnie. Zawiodłem się na tej grze i ją sprzedałem. Co do klimatu to widzę że po części mnie popierasz. Tak właśnie chcę aby się mutki spawnowały ale we właściwych miejscach bo czasem to się niezłe kwiatki robią...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez Messiah w 03 Lip 2010, 14:45

No mutki OK ale właśnie tam gdzie mają być, np. taki burer w podziemiach, bo jak się łazi obok Skadowska i wyskakuje chimera to troche byz synsu
A co do Fallouta to dla mnie był super :D
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia ...

Postprzez djcycu w 03 Lip 2010, 15:02

Dokładnie o to taką wojnę tocze :D O to aby był sens w ich spawnie :) Misja z tymi dwoma burerami fajnie wygląda w tym opuszczonym tunelu w Janowie :) Co do naszego Fallouta 3 to wkurzyły mnie nie które rzeczy... I brak biegu bo wolę eksplorować a nie teleportować się. Wkurzały mnie też niekiedy ataki mutantów na początku kiedy nie miałem wystarczającej ilości amunicji a walka wręcz kończyła się śmiercią... Takie rzeczy trzeba zbalansować... A nie stawiać na broń palną.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości