Błąd-nie mogę wejśćdo Skadowska

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Błąd-nie mogę wejśćdo Skadowska

Postprzez blaut12 w 30 Gru 2009, 23:48

Jak juz w temacie wspomniałem nie moge dostać się do skadowska a stało sie to zaraz gdy odnalazlem sejf pod mostem w sprawie misji z odnalezieniem pojemnika z gazem . Zaraz potem zobaczyłem na ekranie napis "Misja-Spotkaj się z Głuszczem w sprawie odnalezienia łowcy" czy jakos tak. Wskaznik był w Skadowsku więc postanowiłem tam pojsc . Nagle patrze a tu dziesiatki stalkerów wychodzą ze skadowska. Mówię sobie : "Dziwne..." . Dobra idę sobie idę wszystko fajnie wszyscy się lubia i widzę już klamke i komunikat o wcisnieciu klawisza F. Dobra wciskam i co kuzwa... przyciskam drugi raz trzeci potem w ustawieniach zmienilem klawisz z F na ; lecz to również nic nie dało :((...tak samo jeszcze przed tym przypadkiem kiedy przebywalem w Skadowsku w celu sprzedania artefaktów postanowalem pojsc do doktora po niewaz organizm moj byl napromieniowany a tu patrze doktorka nie ma za cholere szukalem wszedzie po calym statku i go nie ma :((( Co najgorsze nie mogę juz wejsc do Skadowska :(((( Jednak z góry dziekuje slicznie za pomoc ktora (przynajmniej mam nadzieje)mi okazecie. Szczęsliwego nowego roku ^^ :wódka:

~pozdrawiam blaut12
blaut12
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Gru 2009, 14:18
Ostatnio był: 05 Sty 2010, 23:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Błąd-nie mogę wejśćdo Skadowska

Postprzez yarpen w 31 Gru 2009, 00:33

doktorka nie ma, a co robi to się dowiesz z fabuły. co do wejścia, może za drzwiami zablokował sie jakis stalker. oni faktycznie watahami wychodzą, a jak za blisko podejdziesz, to zatrzymuja sie w przejściach, i czekają na pogadankę. spróbuj odejść na chwilę. ewentualnie poczekaj jak któryś wejdzie/wyjdzie - jest szansa się wsliznąc :) jak nie podziała to bym próbował przedostatniego sejva wgrać.
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Błąd-nie mogę wejśćdo Skadowska

Postprzez Pazoxi w 31 Gru 2009, 00:44

Popieram wypowiedź mojego poprzednika.
Na statek Stalkerzy i bandyci wchodzą i wychodzą watahami.
Lag jest wtedy niesamowity ;)

Kiedyś, kiedy wstałem z łóżka chciałem wyjść ze statku ale grupa Stalkerów akurat "kulturalnie" weszła ale niestety, dwóch się zablokowało w drzwiach. Przespałem się i już było dobrze ;).
Awatar użytkownika
Pazoxi
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 29 Gru 2009, 20:43
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 10:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Błąd-nie mogę wejśćdo Skadowska

Postprzez MiedzianeJaja w 31 Gru 2009, 07:45

Skadowsk ma jeszcze wejścia górą. Po tym rozwalonym stateczku obok trzeba się dostać na pokład i posprawdzać drzwi na górze. Jedne są na pewno a być może i więcej. Jeżeli i te się nie otworzą to o ile Skadowsk nie jest w trakcie alarmu wtedy lipa i prawdopodobnie bug.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Błąd-nie mogę wejśćdo Skadowska

Postprzez blaut12 w 05 Sty 2010, 22:52

dzieki bardzo za okazana mi pomoc... dlatego tez temat ten uwazam za zamkniety ( a co najwazniejsze moge grac dalej :D )
Pozdrawiam blaut12
blaut12
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Gru 2009, 14:18
Ostatnio był: 05 Sty 2010, 23:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości