Droga do Prypeci - bug

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Droga do Prypeci - bug

Postprzez miloszd w 07 Sty 2010, 22:14

Witam,
Mam problem aby dostać się do Prypeci. Mam oczywiście wykonane wszystkie zdania związane z tym wątkiem, mam kombinezon, mam zwerbowane 3 osoby (Wano, Stalker z Bunkra i żołnierz Monolitu), Zulus zgadza się iść, wszystko jest ok ale pojawia się czarny ekran i nic sie nie doczytuje, nie ma nowej lokacji. Grę mam w wersji 1.6.01, do tej pory nie miałem ANI JEDNEGO problemu i ani jednego zawieszenia.
miloszd
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Sty 2010, 22:07
Ostatnio był: 11 Sty 2010, 21:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Droga do Prypeci - bug

Postprzez Dawid0ss w 07 Sty 2010, 23:23

U góry masz taką kolorową informację, co trzeba zrobić w takiej sytuacji :D
Cytuję:
"Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści loga błędu (Dokumenty udostępnione/S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci/logs) od linijki FATAL ERROR."

Może wtedy ktoś Ci pomoże.
Pozdrawiam

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 21:10
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Droga do Prypeci - bug

Postprzez pzengota w 07 Sty 2010, 23:34

A gra chociaż oryginalna??? Jeśli nie to lepiej tego nie pisz po cię wygnają. :D
Pozdrawiam
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Re: Droga do Prypeci

Postprzez miloszd w 09 Sty 2010, 14:29

Gra jest oryginalna, po paru dniach blokady wątku zdołałem to udowodnić administracji forum i ponawiam temat.

Błąd jaki u mnie występuje to nie bug, gdyż w logu nie ma żadnego zaraportowanego ERROR`a. Wykonując tą misję ze skompletowaniem grupy przed wyruszeniem do Prypeci, w trakcie rozmowy potwierdzam chęć wyruszenia do Prypeci, wyskakuje komunikat że zadanie skompletowania drużyny zostało wykonane, po czym robi się czarny ekran na sekundę i po chwili gdy nowa lokacja tunelów do Prypeci zostaje wczytana słychać odgłosy wyciąganej broni oraz odgłosy otoczenia ale ekran jest czarny. Nie działa nic, ani zmiana broni, ani ESC, ani żaden inny przycisk oprócz.. Pause. Pauza działa i pokazuje się na czerwono na środku ekranu. Nic poza tym. Reinstalacja gry, instalacja jej na innym drugim komputerze nie pomogły, po wczytaniu Save`a jest to samo

Miał ktoś podobny błąd może?

Ewentualnie.. ma ktoś może Save`a już z tuneli którego chciałby udostępnić? Może w ten sposób zadziała..

Ewentualnie 2, mogę udostępnić Save`a przed potwierdzeniem chęci wyruszenia do Prypeci i ktoś może z Was by spróbował u siebie przejść do tych tuneli i tam mi zrobić kolejnego Save`a ? Do niedzieli włącznie udostępnie swojego Save`a.

Uwagi moderatora:

Tu masz temat z save'ami: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=70&t=6205 - caleb59
miloszd
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Sty 2010, 22:07
Ostatnio był: 11 Sty 2010, 21:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Droga do Prypeci - bug

Postprzez Ainur w 10 Sty 2010, 19:18

Ja mam pewne pytanie dotyczące ekipy. W mojej ekipie jest Wano i Sokołow. Teraz nie wiem kogo jeszcze wziąć. Myślałem że Noego ale jak rozmawiam z nim to nie mam opcji dialogowej odnośnie ekipy.

Uwagi moderatora:

Było - http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=73&t=6210 - caleb59
Ainur
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 10 Maj 2009, 19:00
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 14:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Droga do Prypeci - bug

Postprzez NitroSoviet w 10 Sty 2010, 19:48

odpowiedz jest prosta nie masz zainstalowanych najprawdopodobniej albo Windows Media Playera, albo kodeków, poczekaj z 2 minuty (Bo jest to filmik). Mój kolega miał tak samo i ja też ps.miałem Win 7 bez sterów wideo.
Pomogła aktualizacja kodeków i sterów wideo
Jeśli lubisz pZPN ?
:

!!! JESTEŚ MOIM WROGIEM !!!
NitroSoviet
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 19 Gru 2009, 13:28
Ostatnio był: 04 Lip 2010, 19:16
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Droga do Prypeci - bug

Postprzez miloszd w 10 Sty 2010, 20:12

Noe tez nie chcial się przylaczyc. Poszukaj zolnierzy Monolitu a w nagrode jeden z nich sie przylaczy.

Link do moich Save`ow:
http://w383.wrzuta.pl/plik/8bwxARGl4cV/ ... ew_prypeci
miloszd
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Sty 2010, 22:07
Ostatnio był: 11 Sty 2010, 21:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości