Easter egg? Co do ...?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Easter egg? Co do ...?

Postprzez Koaros w 14 Gru 2014, 02:03

Siema. Grałem sobie na poziomie trudności mistrz (nie chwalę się tym, po prostu przechodziłem zew Prypeci tylko na nowicjuszu i nie wiem czy to ma na to jakiś wpływ). Zmierzając do bunkra naukowców zauważyłem moich trzech kolegów z powinności. Stali w tej swojej zabugowanej pozycji z karabinami wysuniętymi na przód, tłumacząc się, że ''tropią mutanty''. Jako ciekawski człowiek chciałem zobaczyć czy mają coś ciekawego do sprzedania, przy okazji mógłby mi się przydać detektor Weles do misji. Po ukazaniu się okienka handlu doznałem pieprzonego szoku - w swojej ofercie miał gitarę oraz puste pda - oczywiście nie muszę chyba dopisywać, że je kupiłem. Nie żądał też jakiejś, jak to mówią stalkerzy, astronomicznej kwoty, bo nie więcej niż 150 rubli. Nie mogłem ich użyć, ale i tak czułem, że warto je zatrzymać. Chwilkę później uderzyła emisja - natychmiastowo zażyłem antybiotyk i położyłem się obok kolegów. Gdy się obudziłem leżeli trupem, nic nowego. Gdy spojrzałem w ekwipunek powinnościowca, od którego odkupiłem dziwne rzeczy, znalazłem jeszcze jakąś przeklętą harmonijkę. Gość nazywał się Szeregowy Żabenko i był między bunkrem naukowców a stacją Janów.

Wytłumaczy mi ktoś o co tu do cholery chodzi?
Awatar użytkownika
Koaros
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Gru 2014, 18:42
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 23:26
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Easter egg? Co do ...?

Postprzez Adam w 14 Gru 2014, 02:13

Nie jestem pewien, ale w vanilli CoPa można kupić te bezwartościowe przedmioty, ot taki zapełniacz. Zerknij po innych stalkerach czy nie mają gitarki i PDA.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Easter egg? Co do ...?

Postprzez Koaros w 14 Gru 2014, 02:17

Przeszukałem internet i dowiedziałem się, że jest to wynik pewnego buga. Polega on na tym, że po walce lider grupki może mieć do zaoferowania takie przedmioty. Mimo tego chętnie przeczytam opinie innych.
Awatar użytkownika
Koaros
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Gru 2014, 18:42
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 23:26
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Easter egg? Co do ...?

Postprzez djcycu w 14 Gru 2014, 02:30

Można mu nawet prezerwatywę dopisać i będzie można ją kupić. No ale jej nie założysz :suchar:

W SoC też są te graty. Dokładnie to w Dolinie Mroku można je znaleźć. Dopiero mody dały tym przedmiotom jakiś większy sens. Tutaj wydaje mi się że te przedmioty są wpuszczone jako ciekawostka. Po prostu po to by się nikt nie pytał dlaczego nie można kupić gitary mimo że inni je posiadają... Do tego dochodzi fakt że tych przedmiotów nie usunięto od samego SoC. Ogólnie to mam żal do GSC że skopali te wszystkie gry. Po jakimś czasie zawsze widać że nie dopracowali ani jednej z odsłon. Każda jeszcze ma wiele do zaoferowania. Tak zrobiono właśnie parę lat temu ze Stalkerem 2. Zwinięto majdan, ogłoszono zawieszenie prac a teraz wypisują i obwieszczają jakie to mieli plany, jak to dawno już planowali zawieszenie serialu i samej gry... Sorry panowie, jestem fanem więc byłem na bieżąco. Gówno żeście planowali i żyliście Stalkerem 2 sypiąc co chwilę o postępie. To spadło jak grom z nieba i nikt nie raczy do końca powiedzieć o co poszło... Po co to piszę? A po to żeby naświetlić że z Oblivion Lost było to samo... Huk, petardy, salwy cudów i wielki h*j na finale... A potem pierdo*enie w wywiadzie jak to odlegle Dez0wave wylądowało z Lost Alpha od pomysłów GSC. Może mieli Star Wars zaimplementować i składany z klocków lego pierdo*ony Enterprise ze Star Treka?

:

A to już dla koneserów. Tak się GSC rajcuje każdym swoim pomysłem a ja się pytam... Na jaki wuj tyle razy robiono od podstaw lokacje?! To jest masa czasu! Po dokładnym obejrzeniu waniliowego i z LA kordonu mam wrażenie że to identyczne mapki różniące się modelami. Głównie fabryką. To po co było to ruszać?! Potem z obiegu wyleciały Dark Scape i inne. Tylko czemu? Samochody? Ja lubię tą lokację nawet na piechotę w RMA. W LA to wręcz ją kocham...


Stąd zostały harmonijki, PDA, gitary i latarki...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Koaros.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Easter egg? Co do ...?

Postprzez Nieznajomy X w 14 Gru 2014, 03:12

Spoko, też tak miałem, mogłem kupić gitarę i harmonijkę, raz od gościa z Powinności a raz od Wolnościowca. Normalka. W CoP tak to już jest, i fajnie zresztą, taka ciekawostka ;)
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Easter egg? Co do ...?

Postprzez trolololo w 14 Gru 2014, 15:39

W soch pietrucha ma do sprzedania lornetkę (lider grupy stalkerów atakujących bandytów w kordonie w 1 misji)
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości