Ulubiona Postać

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Axideus w 08 Sie 2010, 15:29

W cop'ie bardzo polubiałem Wano, Zulusa i sokołowa. Zulus dziwak, znawca wódki :P i dużo wie o zonie. Wano optymista i luzak do granic. Nie lubi agresji, ani rozgłosu. Dobry towarzysz. Sokołow rozważny i zazwyczaj spokojny. Czasami ma ataki paniki. Sceptyk i realista. Azot też jest fajny gość :P .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Warheadcrab w 10 Sie 2010, 16:01

Ja lubie Hawajczyka pomimo tego że ściemnia że u niego jak w Griecji wszystko jest za dobre podejście.Naszego bohatera prawdziwy z niego człowiek który się stara by coś się w zonie ruszyło zbierając ludzi przypomina mi mnie bo też często ludzi namawiam z marnym skutkiem do zagrania w różne gierki , Kiryłowa za to że szybko i bezpłatnie naprawia prawie wszystko z zony można przychodzić z różnymi brońmi do niego i wszystko ci naprawi w mgnieniu oka.
Kustoprawa (Kostrapowa czy jakoś tak) za to że jakoś fajnie wygląda całkiem inna twarz w przeciwieństwie do innych stalkerów.Ozorskiego że jest lepszy i bardziej przyjaźniejszy od Hermana.
Co do tych których nie lubie to Wano bo jest optymistyczny ale Sokołow powiedział jasno że z mną będzie bezpieczniej , Lokiego bo jak patrzysz na menu ekwipunku to masz wrażenie jakby był strasznie zły i niezadowolony , Szulgę bo głupi z niego powinnościowiec jak oni wszyscy , Zulusa bo jest wielką baryłą która nosa nie wysunie i tylko chleje i by przekładał wyprawę do Prypeci w nieskończoność.Sokołowa bo jest trochę tchórzliwy i mogą różne rzeczy się z nim stać.Sułtana że kombinuje i jest dodatkowo zachłanny na kompas.Sowę za to lubię bo odpowiada mi odburkliwosć w interesach nie ma coś się pieprzyć.Azota też lubię bo niezła z niego postać i mechanik nie tylko znający się na broni i pomysłowy że udało mu się wytłumić tą propagandę w Rostoku.I to tyle reszty nie będę opowiadał bo nie warto.

Warheadcrab
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 23:41
Ostatnio był: 08 Maj 2016, 02:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Snorky_89 w 12 Sie 2010, 00:36

W Zewie Prypeci bardzo lubię jednym słowem - chlejusów.
Kardana za jego wymiatające rosyjskie, "pijane" akcentowanie (trzeba się wsłuchać oprócz lektora) i za to, że ulepsza.
Zulusa za jego śmieszne zapijanie prawie każdego lepszego zdania i przyłączenie się do drużyny.
Fajny jest też Wujek Jar, Noe,Hawajczyk oraz przede wszystkim nasz bohater - Major Diegtiarov!
Image

Dylemat stalkera - Iść do zony czy do żony ?
Awatar użytkownika
Snorky_89
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 25 Mar 2010, 19:57
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 00:14
Miejscowość: Okolice Prypeci
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Tomo333 w 12 Sie 2010, 12:58

Noe jest nawet niezły, ale Mechanik i Brodacz na Bagnołamaczu są genialni. :D
Kozak mi się wtem należy, gdy pomogłem wam Stalkerzy!

Image
Awatar użytkownika
Tomo333
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 10 Sie 2010, 20:53
Ostatnio był: 12 Sie 2010, 16:11
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Obłąkany w 17 Sie 2010, 14:47

Moi ulubieńcy to chyba Azot i Wano. Z Azota był w porządku koleś, pomocny i potrafił się odwdzięczyć . Natomiast Wano z początku sprawiał mi wrażenie takiego boroka :E. Jednakże w drodze do Prypeci polubiłem jego teksty i specjalizacje. Do tego może być jeszcze Wujek Jar i Hawajczyk za humor pomimo faktu, że znajdują się w niebezpiecznej Zonie :P No, a dla oryginalności to lubię jeszcze Hanibala i Garriego.
Natomiast postaci, za którymi nie przepadam to Sowa, Sułtan, Waleta, oraz porywacze Mitaja.
Obłąkany
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Sie 2010, 14:02
Ostatnio był: 12 Sty 2011, 19:04
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Pilot w 25 Sie 2010, 09:33

dla mnie to traper i daniła chociaż niewiem dlaczego daniła może dlatego że tak marnie skończyła jak głuszec
a traper polował na wszystkie mutant był przyjacielem lisa aż do pewnego incydentu z chimerą
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Generał Woronim w 30 Sie 2010, 17:36

Ja tam wole kardana bo zawsze można posiedzieć przy wódce :wódka: żeby ręce nie latały,za ciężką prace :E

Generał Woronim
Wygnany z Zony

Posty: 17
Dołączenie: 18 Cze 2010, 14:47
Ostatnio był: 02 Lut 2011, 17:29
Miejscowość: Instytut Badawczy Agroprom "Baza Powinności "
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Rieekan w 30 Sie 2010, 18:30

Azot był spoko gościem, bo trochę przypominał mi samego siebie. Dobry jeszcze był Sokołow (tekst ze złymi przeczuciami przypomniał mi Kenobiego z GW :E ), Garri i Włóczęga.
No i nie można zapominać o mistrzu ciętej riposty i wręcz poetyckiego wysławiania się: "Senka" ! Z nim zawsze można było porozmawiać na ciekawe tematy, a ile nowych, skomplikowanych słów się człowiek od niego może nauczyć, to ho ho.
Image
Awatar użytkownika
Rieekan
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Sie 2010, 18:07
Ostatnio był: 08 Maj 2013, 14:58
Miejscowość: Nołłer
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 8

Re: Ulubiona Postać

Postprzez SzymiX w 13 Wrz 2010, 17:37

Moja ulubiona postać to Major i nasz łowca na chimere zle skończył na końcu ostatecznie miły szkoda trochę go.a Mechanik z Skadowska to też dobry tylko też marnie skończył ale za przyjaciół.Sory że bez ich imion ale dawno przeszedłem zew prypieci i zapomniałem
Awatar użytkownika
SzymiX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 12 Wrz 2010, 15:21
Ostatnio był: 24 Paź 2010, 13:25
Miejscowość: Pod Mostem w Czerwonym lesie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez lukasz638 w 22 Wrz 2010, 12:54

Kardan i Azot

Uwagi moderatora:

Zaiste ciekawa argumentacja... Warn - ati
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 01 Gru 2023, 00:05
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

Re: Ulubiona Postać

Postprzez djcycu w 22 Wrz 2010, 13:33

Striełok! :D Noż ten koleś to prawdziwa legenda z którą odrobinę można pogadać :) W rozgrywce lubiłem też Nowikowa i Żwawego i chyba tego tłumaczyć nie muszę. Rozpisze się tylko o Wujku Jarze który rozbawił mnie tym zadaniem gdzie ciągle mówił że jest spokojnie jak w kurorcie :D Kardan, Azot i Zulus to też swoje chłopy no i oczywiście Włóczęga. Jeden z nielicznych "zdrowych" monoliciarzy. Bez wątpienia zaprawiony w boju stalker :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ulubiona Postać

Postprzez lukasz638 w 23 Wrz 2010, 10:37

Proszę bardzo. A o to argumentacja mojej wypowiedzi. Dzięki Kardanowi i Azotowi moja przygoda w Zonie była w pewnym stopniu ułatwiona(wiadomo oferowali naprawę i ulepszanie sprzętu), a po za tym obaj po wykonaniu dla nich zadań potrafili się od odwdzięczyć.
Ps. W temacie nie było napisane o argumentacji swojego posta. Fakt mogłem się domyślić po postach innych użytkowników. Przepraszam.
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 01 Gru 2023, 00:05
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość