Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez karol2033 w 17 Mar 2012, 00:46

Moim zdaniem wszystkie frakcje są fajne:
Wojsko - Ktoś musi zony pilnować
wolność i powinność - bez nich nie buło by wojen
bandyci - w końcu trzeba na kimś zarabiać
monolit - bez nich nie było by sensu iść do elektrowni i prypeci
najemnicy - w sumie nie wiem po co oni
naukowcy - ciekawe misje dają
zombie - na kimś trzeba trenować
czyste niebo - przydali się tylko w clear sky ale też potrzebni
no i oczywiście stalkerzy - dzięki którym wszystko powstało

Ale tak ogólnie rzecz biorąc wolę monolit bo są ciekawi np. te ich medytacje do sterty śmieci :D
Awatar użytkownika
karol2033
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 11 Mar 2012, 22:57
Ostatnio był: 09 Sie 2012, 12:30
Miejscowość: Trzciana
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -8

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wasyl Iwanow w 16 Kwi 2012, 17:04

Witam jestem tu nowy. Podeślijcie mi linka do tematu o przedstawianiu się bo nie mogłem znaleźć chyba że nie ma takiego tematu :) A co do frakcji - najbardziej lubię wojaków. Po prostu są zawodowcami i nie cackają się oraz są zdyscyplinowani, chociaż popić lubią :wódka: Lubię ich za broń i umundurowanie. Co prawda wielu wojskowych nie zna dobrze Zony, ale są wśród nich wojskowi stalkerzy, którzy ją znają. Nie wiem jakby tu jeszcze wyjaśnić czemu ich lubię. Po prostu nie wpadają do strefy zamkniętej od tak sobie i są świetnie przygotowani. A reszta to już nie wiem jak to opisać. Dlatego uwielbiam Zew Prypeci bo tam jesteśmy wojakiem :) Kozaczek dla innych wojskowych z forum :wódka: Co do wojskowych stalkerów - to też odłam wojska więc ich lubię na równi.

PS: Wcześniej pisałem byście mi linka to tematu podesłali żebym mógł opowiedzieć o sobie weźcie to pod uwagę ok? ;)
Jesteśmy żołnierzami SPECNAZ-u. Naszym obowiązkiem jest pilnowanie granic Zony. Ich przekroczenie to przestępstwo, dlatego mamy prawo, a nawet OBOWIĄZEK strzelać do stalkerów bez ostrzeżenia! Chyba, że dacie nam w łapę i postawicie Kozaka... :)

Za ten post Wasyl Iwanow otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pavlos.
Awatar użytkownika
Wasyl Iwanow
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Kwi 2012, 16:38
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 09:48
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Pavlos w 22 Kwi 2012, 14:53

Nie jest tajemnicą, że moją ulubioną frakcją okazali się bandyci. Właściwie przypadli mi do gustu z kilku powodów.
Od zawsze interesowały mnie pieniądze, chęć posiadania dużej sumy. Poza tym zwyczajne podoba żerowanie na pionkach systemu, granie im na nosie i robienie sobie niczego z ich prawideł. Poza tym u bandytów zawsze jest wesoło. :E
Można postrzelać do wron, posłuchać disco polo, wypić wśród elementu. A powiadam wam, że nie jeden kto miał konflikt z prawem. Wie więcej o ludziach niż nie jeden profesor socjologii.
Poza tym, samo przynależenie do wesołej kompanii rzezimieszków Jest dla mnie czymś czego szukam w każdej produkcji gier. Wiecie, tacy dobrzy bandyci jak Robin Hood zabierają bogatym i dają biednym - czyli sobie. :)
ImageBandzior, trep, zakapior...

Za ten post Pavlos otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bandyta Dymitr, pan kozaq.
Awatar użytkownika
Pavlos
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 22 Kwi 2012, 10:39
Ostatnio był: 24 Kwi 2012, 07:53
Miejscowość: Wysypisko
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Kieł w 19 Cze 2012, 16:20

Moją ulubioną frakcją w zewie są najemnicy
Dlaczego?
-tajemniczość to ich drugie imię
-wykonują zaj...trudne zadania
-poza tym czadowo wyglądają[+dobra broń]
kurde szkoda że w zewie nie mają jakiejś bazy :/.
WTF?This is Sparta
Awatar użytkownika
Kieł
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2012, 00:30
Ostatnio był: 29 Sty 2015, 21:09
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Bandyta Dymitr w 23 Cze 2012, 11:38

Pavlos napisał(a):Nie jest tajemnicą, że moją ulubioną frakcją okazali się bandyci. Właściwie przypadli mi do gustu z kilku powodów.
Od zawsze interesowały mnie pieniądze, chęć posiadania dużej sumy. Poza tym zwyczajne podoba żerowanie na pionkach systemu, granie im na nosie i robienie sobie niczego z ich prawideł. Poza tym u bandytów zawsze jest wesoło. :E
Można postrzelać do wron, posłuchać disco polo, wypić wśród elementu. A powiadam wam, że nie jeden kto miał konflikt z prawem. Wie więcej o ludziach niż nie jeden profesor socjologii.
Poza tym, samo przynależenie do wesołej kompanii rzezimieszków Jest dla mnie czymś czego szukam w każdej produkcji gier. Wiecie, tacy dobrzy bandyci jak Robin Hood zabierają bogatym i dają biednym - czyli sobie. :)


Praktycznie łączy nas to samo kolego. :D

Ja tak samo uwielbiam bandytów gdyż lubię takie rzeczy jak:
Napady, duża ilość Rubli, Wesołą kompania, Fajna muza i grupowe wypady/napady.

Nie podobają mi się na przykład takie frakcje jak: [C]zyste [N]iebo i [M]onolit.
Dlaczego?
Gdyż są to jakieś świry [M], albo słabe dupy które tylko próbują zrozumieć Zone [CN] a kit im z tego wychodzi.

Bardzo mi się podoba frakcja "Bandyci" i mam nadzieję że tak zostanie! :)
UWAŻAJ NA SIEBIE!
W ZONIE JEST PEŁNO WANDALÓW CHĘTNYCH NA TWOJE RZECZY!

MOJA ULUBIONA MUZYKA Z S.T.A.L.K.E.R'a:
http://www.youtube.com/watch?v=rX7rccjM ... plpp_video

Za ten post Bandyta Dymitr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive STALKER58.
Awatar użytkownika
Bandyta Dymitr
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 23 Cze 2012, 10:23
Ostatnio był: 29 Maj 2013, 23:00
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Gorianov w 29 Cze 2012, 01:57

Ja natomiast najbardziej cenię sobie samotników. Wolność człowieka jak i jego niezależność to najpiękniejsze co może mieć każdy z nas, liczyć można tylko na siebie, niema żadnych obowiązków które musimy wykonywać, nie jesteśmy do niczego zmuszani. Samotni stalkerzy narażają własne życie szukając artefaktów na niebezpiecznych ziemiach zony, polują na mutanty i próbują związać koniec z końcem, wydaje mi się że większość z nich to nie są źli ludzie którzy cię okradną i pobiją na śmierć, pomogą w potrzebie a nawet gdy wymaga tego pewna sytuacja potrafią się zjednoczyć dla dobra ogółu, ale zawsze pozostają samotnikami którzy wolą przemierzać zonę na własną rękę i to mi się podoba. Lecz co do innych frakcji:
Bandyci- Po prostu świat przestępców, szemrane typki które zrobią wszystko aby się wzbogacić dzięki innym stalkerom. Najbardziej znienawidzona prze zemnie frakcja..
''Wolność''- Wydają się być w porządku, bardzo sympatyczni z poczuciem humoru. Lecz ich sama ideologia jakoś nie przemawia do mnie. Najbardziej denerwuje mnie to że inni mówią na nich anarchiści bądź hipisi, już prędzej zwykli samotni stalkerzy bardziej by się wpasowali w rolę anarchistów, a hipisi to już w ogóle co innego.
''Powinność''- Mają szczytny cel, lecz zniszczenie zony jest według mnie nierealne. Ale dobrze wiedzą czego chcą i dążą do celu, to im się chwali.
''Czyste Niebo''- Także sympatyczni, jak dla mnie neutralni. Nikomu nie wadzą, w spokoju badają zonę.
''Najemnicy''- Ludzie do wynajęcia do brudnej roboty, wiadomo że tacy są też potrzebni, ale zbyt swoim zachowaniem przypominają bandytów, nie przepadam za nimi.
''Monolit''- Najbardziej tajemnicza frakcja, zawsze mnie ciekawiło co się stało z tymi biedakami że otwierają ogień do każdego kto nie jest jednym z nich. Według mnie banda świrów i tyle..
Wojsko- Moim zdaniem utrudniają tylko życie innym stalkerom, większość z nich jest skorumpowana ale ktoś musi pilnować granic zony.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

Re: Ulubione frakcje

Postprzez ThermalsPL w 01 Lip 2012, 12:44

Jeden z tutaj obecnych wyzwał moją frakcje od cieniasów.Mi się najbardziej podoba czyste niebo.Próbują badać zone żeby ją lepiej zrozumieć.Do tego w CS pod koniec stają do bitwy o limańsk.Poza tym dla mnie (bez urazy)Bandyci to skończone dupki które sie chowają.
"Stary,dobrze że tu jesteś!Wpadłem jak śliwka w gówno!"-Strzelec Czystego Nieba

Za ten post ThermalsPL otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tomasz4815, Kieł.
Awatar użytkownika
ThermalsPL
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 30 Cze 2012, 13:17
Ostatnio był: 01 Sie 2019, 16:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 6

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Aracz w 02 Lip 2012, 15:47

Powinność-Dla czego? Niegdyś żołnierze. Zona dała im w kość, chcą się zemścić. Dbają o bezpieczeństwo stalkerów i starają się "opanować" moc zony. Niestety chcą ją też zniszczyć, co powoduje jej agresję. Także podoba mi się ich dyscyplina i to "Dostali za swoje, pieprzeni anarchiści". Bez nich panowała by anarchia i bandyctwo, a zwykli stalkerzy byli by gatunkiem zagrożonym. No i nie napiszę że nie podoba mi się ich uzbrojenie. Są świetnie wyszkoleni, chronią stalkerów i uważają to za obowiązek i panuje u nich dyscyplina. A ich broń szturmowa jest świetna.
I to nie prawda że to przydupasy wojska. Przecierz zdarzają się między nimi potyczki, między innymi w tedy gdy wojsko atakuje neutralne jednostki.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D

Za ten post Aracz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol, jedrzej180.
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: Ulubione frakcje

Postprzez pan kozaq w 04 Lip 2012, 11:09

Tak! Bandyci górą!! Nie ma to jak napaść na kogoś w grupie, obrabować a następnie przepić/przehulać/przegrać lub wygrać w karty.
Bandyta Dymitr powiedział że lubi wkurzać system. Ja pójdę dalej: je**ć system!!

P.S Nie wkurzać bandytów! Tak ThermalsPL, mówię do Ciebie.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 17:58
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez HUNT3R187 w 06 Lip 2012, 02:24

Monolit. Czemu ?
-Wygląd kombinezonów
-Bardzo dobre wyposażenie(o ile nie najlepsze)
-Baza w Prypeci
-Dyscyplina

Za ten post HUNT3R187 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive clearskystalker.
HUNT3R187
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 25 Cze 2012, 18:16
Ostatnio był: 06 Lip 2012, 02:28
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez jedrzej180 w 06 Lip 2012, 11:24

Tylko Powinność! Dlaczego? Stabilizują Zonę, chronią stalkerów, zabijają mutanty. Lepiej zniszczyć Zonę niż ją otworzyć - promieniowanie artefaktów ;) Poza tym to byli wojskowi, mają dyscyplinę, mają wyszkolenie i są najlepszymi żołnierzami w strefie. Moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
jedrzej180
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 05 Lip 2012, 18:14
Ostatnio był: 08 Mar 2020, 13:34
Miejscowość: Pyrlandia
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Marks79 w 13 Lip 2012, 19:33

Wolność - Dlaczego ? Bo zawsze można klapnąć sobie przy ognisku po opowiadać kawały,zabrać dobrego jointa lub wypić sobie porządnie i nikt się nie będzie tego czepiał Wolność symbolizuje luzik. Mimo to że są "rozkojarzeni" umieją walczyć gdy potrzeba takiej chwili WOLNOŚĆ 4EVER
Awatar użytkownika
Marks79
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 10 Lip 2012, 22:21
Ostatnio był: 07 Lut 2013, 10:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość