Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Realkriss w 31 Gru 2012, 15:33

Nie mam pojęcia, czy Misery mogło zabugować Zulusa.
Powinien siedzieć na pierwszym piętrze szkoły i walić do snorków, i poprosić gracza o pomoc.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Pangia w 31 Gru 2012, 15:39

Nie na pierwszym piętrze (tam są anomalie), tylko na tym gruzowisku na wysokości parteru
A tak w ogóle to jak na miejscu weźmiemy od niego jego PKM, to on później wraca do pralni? Bo ostatnio nie wziąłem i rzeczywiście, czekał na mnie w pralni, ale raz, gdy odebrałem od niego nagrodę, to później go nie znalazłem ani w pralni, ani w Prypeci w ogóle, ani w jego wieży w Janowie. O ile pamiętam, zakończenie mówiło, że Zulus przeżył.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Realkriss w 31 Gru 2012, 15:56

A nie wiem jak to jest, bo ja zawsze odbierałam w pralni.
Na końcu jest o Zulusie tak:

"Zulus wrócił do głównej bazy Powinności w fabryce Rostok. Nikt nie wie o czym dyskutował z dowódcą, generałem Woroninem, lecz kilka dni później zauważono go na czele większego oddziału zmierzającego do centrum Zony."

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Siemon Trusia.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Pangia w 31 Gru 2012, 16:08

To to tam mało ważne, co było w zakończeniu, ważne, gdzie się podział Zulus po incydencie w szkole. Po wzięciu broni znika z gry? A, w sumie to może i dobrze, bo strzelec z niego cienki (parę razy zdarzało mi się, że strzelając do biegnącego rodenta, trafiał mnie, a raz w ten sposób mnie zabił, bo wywalił we mnie 4-strzałową serię, a PKM-u nie zatrzyma nawet egzoszkielet, nie mówiąc o tej dziadowskiej Sevie)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez piotrkol7 w 01 Sty 2013, 04:04

Mały spamik się zrobił... Ale mniejsza o to, witam Was po mojej dłuuuugiej nieobecności! A wracając do tematu, moim ulubionym miejscem w zewie jest Wołkow i tartak. A czemu? Sam nie wiem, ale mają coś w sobie...
Awatar użytkownika
piotrkol7
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 25 Lis 2010, 21:06
Ostatnio był: 21 Lis 2020, 16:52
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez czarnyj_stalker w 01 Sty 2013, 20:18

Tartak jest rewelacyjny.Szkoda,że "wypala się" po misji z narzędziami.Miejsce ma klimat i potencjał.
czarnyj_stalker
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 06 Mar 2010, 15:27
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Meesh w 02 Sty 2013, 22:38

Krąg i Izumrudnoje, czyli "Emerald Camp" - bo prawdziwe :)
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez MeZZerschmitt w 22 Sty 2013, 18:36

Praktycznie wszystkie anomalie...
Cudowna sprawa to jest jeden z wielkich plusów tej przeze mnie nielubianej części.
Poprzednio anomalie nie zmieniały jakoś kształtu terenu prócz Czystego Nieba ale tam było tego malutko, a tutaj mistrzostwo świata. Jeszcze rozstawianie czujników - miodzio.
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Dżejkob Snajper w 23 Sty 2013, 13:12

Moje ulubione miejsce w Zewie Prypeci to z pewnością Tartak i Izrumnodnoje.
Awatar użytkownika
Dżejkob Snajper
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 21 Sty 2013, 01:29
Ostatnio był: 22 Lut 2015, 00:32
Miejscowość: Leszno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Strelok_90 w 23 Sty 2013, 13:30

Moim ulubionym miejscem jest Fabryka Jupiter, a dokładnie najwyższe piętro tego wielkiego bloku przy części administracyjnej. Rzadko ktoś tam wchodzi, nawet mutanty nie mają siły włazić po schodach. Jest tam pokój z biurkiem, który doskonale nadaje się na tymczasowy obóz :) . Dobrym miejscem są także dźwigi portowe w Zatonie. Doskonale widać z tamtąd bagna.

Strelok_90
Wygnany z Zony

Posty: 55
Dołączenie: 08 Sie 2012, 19:03
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 22:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 17

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Evil4444 w 23 Sty 2013, 17:09

Kojarzycie może tunel w Janowie tam gdzie jest pół artefakt.Lubie to miejsce bez sprzecznie bo ciekawi mnie jak z tamtego miejsca wychodzi kontroler a poza tym jest tam mrocznie i bardzo miło jak dla mnie :P

Za ten post Evil4444 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strelok_90.
Evil4444
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 07 Lis 2012, 17:38
Ostatnio był: 02 Lip 2013, 14:33
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Siemon Trusia w 24 Sty 2013, 15:32

Moim ulubionym miejscem jest oaza. Jest tam w miare bezpiecznie,oprócz nibypieska. I jeszcze centrum "jubilelijny" przychodzą tam różne npc np.zombie w egzo i najemnicy z rp-74.
Siemon Trusia
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 21 Lut 2011, 19:59
Ostatnio był: 11 Lut 2014, 15:10
Miejscowość: Stargard Szczeciński
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość