Ulubiona Postać

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Pomocny_stalker w 31 Sty 2011, 21:46

Ja lubię Wano za jego charakter i osobowość :E
Pomocny_stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 27 Sty 2011, 22:11
Ostatnio był: 26 Lut 2011, 15:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Piłat w 31 Sty 2011, 23:34

Głuszec był naprawdę ciekawą postacią. To on jako pierwszy zwrócił moją uwagę. Widać na pierwszy rzut oka, że był prawdziwym weteranem. Nie bał się wejść do gniazda Pijawek i w ogóle nie stracił zimnej krwi nawet w najgorszych sytuacjach. Wkurzyłem się że zginął w tak głupi sposób...

Poza tym lubie też Sułtana. Ma naprawdę ciekawą biografię. Widać, że życie nie było dla niego łatwe i choć w Zonie jest uznawany za kanalię to trzeba zauważyć, że znalazł się w niej ponieważ chciał pomścić starego kumpla. BTW: Lubie to jego "Opaaa" :E
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Ulubiona Postać

Postprzez FaQuake w 01 Lut 2011, 22:10

Każdemu z nas, spłynęła łezka podczas śmierci głuszca, dlatego mam dla niego wielki szacunek i jestem za tym, aby był pochowany na wawelu. Drugą osobą, która zainteresowała mnie "sobą" był Wujek Jar w stacji Janów, ah te piękne chwile spędzone razem, na zabijaniu Powinności i zombie, mhyym, zwątpiłem w niego, kiedy prowadził mnie obok zombie, że zaprowadzi do tego domku i okradnie, ale uczciwy i przebiegły Wujek poprostu chciał porozwalać sobie powinność, wtedy postawiłem mu :wódka: i czułem się dobrze. Wróciliśmy bezpiecznie do stacji Janów i wszystko zakończyło się happy end'em.

W skadowsku, haha ! To się ubawiłem. Mój brat grał w Zew Prypeci, była misja, żeby wziąć taki artefakt i On... Łolaboga rozpędziłem się. Enjoy !
Awatar użytkownika
FaQuake
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 16 Maj 2010, 11:00
Ostatnio był: 04 Sty 2017, 22:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Nikolai w 05 Lut 2011, 02:28

Zulus...jednym słowem umywa się do mojego bohatera Senki :D
Wiecznie nawalony siedzi w Janowie i wykonuje proste polecenia Azota typu przynieś-podaj-pozamiataj :D
W razie problemów z fabułą "zewu monolitu" pisz pw postaram się pomóc w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
Nikolai
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 28 Lis 2010, 17:06
Ostatnio był: 07 Sie 2022, 13:29
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 12

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Piłat w 05 Lut 2011, 13:30

Wujek Jar to również postać, która zyskała moje uznanie. Nie dość, że spotykamy go w "Czystym Niebie", jako mechanika "Wolności", to teraz staruszek wybrał się do Centrum Zony. Genialne powiązanie wszystkich części gry :wink:

Tak poza tym wyprawa z Wujkiem Jarem, do Kopaczi gdzie "jest spokojnie jak w kurorcie, tyle tylko żebyśmy tubylców nie denerwowali", jest jedną z moich ulubionych misji :)
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Tylko Powinność w 06 Lut 2011, 23:06

Ze zwykłych stalkerów najbardziej lubię Fiłka Rockmana, nie wiem czy kojarzycie. Pomógł mi z nibyolbrzymem koło Cementowni, sympatyczny chłop ;) Z tych " głównych " postaci najbardziej lubię Porucznika Gawrylenko, ponieważ praktycznie sam wybił Wolność w misji " Magazyny Powinności " , a jak wiecie jestem raczej za Powinnością.
Pomogłem? Daj Kozaka.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Zonie nie wolno spacerować. Zona to nie jest miejsce do spacerów.

Zona żąda dla siebie szacunku. W innym przypadku karze - natychmiast i surowo.

Za ten post Tylko Powinność otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Marks.
Awatar użytkownika
Tylko Powinność
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 04 Kwi 2010, 16:54
Ostatnio był: 03 Gru 2013, 10:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Ulubiona Postać

Postprzez JohnLegrasse w 07 Lut 2011, 17:44

Lubie Zulusa ale nie przepadam za jego taktyką "zawsze pierwszy, zawsze z przodu" w podziemiach, bo bardzo często tam ginie. Poza tym lubię Kowalskiego - za to, że próbuje utrzymać się jakoś w Prypeci i rozwiązać zagadkę niepowodzenia misji(poniekąd). Lubię Kardana za to, że ma ciekawą historię. Brodacza za przyjazne wygląd i nastawienie. Trapera za misje-polowania na mutanty. Włóczęgę za mroczną przeszłość.

Nie lubię - stalkerów, którzy klinują się w wejściu do baru na Skadowsku oraz na schodach na dach cementowni(chodzi mi o ten przyczółek stalkerów "na wyskości"). Na szczęście do Skadowska da się wejść jeszcze od drugiej strony a na dach wspomnianego wcześniej budynku nie ma w sumie po co wchodzić...

Na koniec chciałem pozdrowić grupę mało znanych stalkerów, którzy pomogli mi zabić chimerę przy kompleksie wentylacyjnym. Gra mi tak cięła, że nie mogłem tego paskudztwa trafić. Dzięki chłopaki :)
Szczęście dla wszystkich!
Awatar użytkownika
JohnLegrasse
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Sty 2011, 15:58
Ostatnio był: 24 Paź 2011, 16:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Tylko Powinność w 08 Lut 2011, 16:50

JohnLegrasse napisał(a):Nie lubię - stalkerów, którzy klinują się w wejściu do baru na Skadowsku oraz na schodach na dach cementowni(chodzi mi o ten przyczółek stalkerów "na wyskości"). Na szczęście do Skadowska da się wejść jeszcze od drugiej strony a na dach wspomnianego wcześniej budynku nie ma w sumie po co wchodzić...

Ale przecież to jest bug. Mi nigdy się nie zaklinowali przy wejściu...
Pomogłem? Daj Kozaka.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Zonie nie wolno spacerować. Zona to nie jest miejsce do spacerów.

Zona żąda dla siebie szacunku. W innym przypadku karze - natychmiast i surowo.
Awatar użytkownika
Tylko Powinność
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 04 Kwi 2010, 16:54
Ostatnio był: 03 Gru 2013, 10:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Realkriss w 09 Lut 2011, 11:34

Kardan za przywiązanie do zaginionych przyjaciół.
Gari, bo jego historia jest ciekawa, no i jest najładniejszy :E
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Xen w 13 Lut 2011, 14:11

Według mnie najlepszy jest zulus bo dał fajny karabinek :D
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 23:34
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Ulubiona Postać

Postprzez snork32 w 13 Lut 2011, 19:27

Według mnie dużo postaci zasługuje na pochwałę, lecz number1 to Głuszec, zawsze niczego i ni kogo się nie bał.Pewnie każdemu łezka poleciała kiedy "zdechł" w nietypowy sposób
EDIT:
Zastrzeliłbym tego medyka który zabił Głuszca i Daniłę!!!! :wódka: pośmiertnie
Jestem aby walczyć, jestem aby zginąć, jestem aby wygrać!!!
Awatar użytkownika
snork32
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 13 Sty 2011, 19:09
Ostatnio był: 16 Lut 2011, 22:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Jasiek w 13 Lut 2011, 20:38

Ulubiona ? hmmm
Raczej Strielok ;D

Jasiek
Wygnany z Zony

Posty: 3
Dołączenie: 13 Lut 2011, 16:59
Ostatnio był: 19 Mar 2011, 11:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości