S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 08 Maj 2009, 16:52

Siemacie! PROSZĘ PRZECZYTAĆ SZCZEGÓLNIE REDAKCJA
Właśnie wyszedł kolejny Igromania "Lite", mam tutaj skany z magazynu, niestety wychodzę - proszę o kogoś z możliwością dodawania newsów o update mojego ;)

Tutaj skany :
http://smages.com/i/76/47/76477a8c26557 ... d749c4.jpg
http://smages.com/i/c4/60/c4609e5d98f42 ... 72e6d8.jpg
http://smages.com/i/70/ff/70ff02bfcec5d ... 0e1f06.jpg
http://smages.com/i/b2/c6/b2c648547bcfd ... 9f5a04.jpg
http://smages.com/i/e3/13/e3130acfe010a ... 694dc6.jpg
http://smages.com/i/22/21/222111aec8bff ... 6d0790.jpg
http://smages.com/i/0a/3c/0a3c790c137e4 ... e96f74.jpg

Dzięki i do "później" , wtedy może zajmę się kolejnymi nowinkami, proszę nie zwlekać i niech się ktoś tym zajmie, max 10 minut roboty.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Ra-serafin w 08 Maj 2009, 18:52

Dobre zdjęcia, a najlepsze to te ze stalkerem z niedźwiadkiem. Mam nadzieję że tak jak producenci zapowiadają będzie o wiele niebezpieczniej niż w CS i Shoc bo grę można przejść jak się ma odpowiedni kombinezon np. seve lub bułata bez problemów nie przejmując się anomaliami. Ja grę przeszedłem kilka razy i mapki pokonywało się bez problemów. A co do reszty zdjęć to bardzo ciekawie zapowiada się mapka z mostem i portem z zardzewiałymi statkami. No ale trzeba poczekać :wink:

Czyli, że napisałeś bezsensownego posta, który nie wnosi niczego do wątku. -C17
Urodzeni by walczyć , szkoleni by wygrywać . Dragon Fight Club Sochaczew
Image
Awatar użytkownika
Ra-serafin
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 20 Lis 2008, 20:53
Ostatnio był: 28 Lip 2009, 17:27
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 08 Maj 2009, 22:25

Nie napisał bezsensownego posta, a Wy wszyscy byliście na forum i nikt nie postarał się o dodanie owych screenów do newsa. Jestem zawiedziony, dziękuję za pomoc. :mad:

Ja dopiero teraz przyszedłem do domu (22:38):D Michu, nie bij:P - xKoweKx
Czasem są ważniejsze rzeczy w życiu od wrzucania screenów i dlatego chwała tym, którzy mają czas oraz chęć by to zrobić... -C17
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez copytco w 09 Maj 2009, 16:15

http://cs.stalker-game.com/en/

15-16 maja, Call of Pripyat na Russian Game Developer's Conference. :) Oczekiwanie na builda? :P
copytco
Felietonista

Posty: 110
Dołączenie: 04 Sie 2007, 13:55
Ostatnio był: 10 Sty 2022, 22:26
Ulubiona broń: --
Kozaki: 12

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Rain w 10 Maj 2009, 01:16

Najnowszy screen!
Polecam go zapamiętać.
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 10 Maj 2009, 14:03

"(...)Autorzy z GSC Game World pokusili się również o uzupełnienie S.T.A.L.K.E.R.-a o kilka nowych elementów, wpływających na mechanikę rozgrywki. Jednym z nich jest opcja snu, zapewne bardzo pomocna w przypadku odniesienia poważnych obrażeń. Zaliczanie kolejnych misji będzie miało automatyczny wpływ na kształt świata ukazanego w Call of Prypyat, a ukończenie głównego wątku gry nie będzie oznaczać ostatecznej finalizacji rozgrywki ? w dalszym ciągu będziemy mogli przemierzać Zonę, [color=#4080FF]PODNOSZĄC NIEUSTANNIE NASZE UMIEJĘTNOŚCI/color]."

Znalazłem to na forum pclab, tekst pochodzi z http://www.gry-online.pl


Ciekawe o co chodzi z tymi "umiejętnościami"
Jakiś tryb poziomów(levelów :P ) czy może chodzi tu o umiejętności gracza(nas siedzących przed monitorami) :-P


edit
Jeszcze znalazłem coś takiego na stronie in4.pl

"Rząd Ukrainy nie jest zadowolony z odkrycia drogi do Zony i wprowadza interwencję wojskową (kryptonim "Fairway") na dużą skalę. Jednak operacja militarna zawodzi i do Zony skierowana zostaje grupa agentów, która ma zbadać, co się tam wydarzyło. My wcielamy się w postać jednego z agentów,(...)"


Jest to opis fabuły, ale nie wiem, czy zwróciliście uwagę na to, że do zony wysłano AGENTÓW a nie agenta jak do tej pory pisano...aczkolwiek moze to być zwykły domysł tego co pisał to streszczenia fabuły.
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Rain w 10 Maj 2009, 15:31

Co gazeta, portal, serwis to inna story.
Będzie kit robiony na siłę dla zbicia kasy.
Poprawiona grafika, 4 nowe lokacje na krzyż i nic więcej.
Czym wy się podniecacie? Tym że będzie więcej bug trapów niż nowości w grze?
Pomyślcie sami co wyjdzie z czegoś czym zajmuje się ekipa pracująca jednocześnie nad dwiema "grami".
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 10 Maj 2009, 16:06

Ja osobiście podniecam się chociażby tym, że będzie w ogóle nowa fabuła.
Po prostu bardzo lubię te gre i jestem jej wielkim fanem.
A co do bugtrapów....ShoC kupiłem w platynowej kolekcji z pathami w zestawie(w ogóle nie miałem problemów z grą) a CS kupiłem normalne i grałem długo bez patchy(w agropromie wyskoczył pierwszy), ale wystarczyło zainstalować samego patcha 1.504 i przeszedłem gierke bez problemów
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Rain w 10 Maj 2009, 16:38

Mało wiesz jak widzę..ja nie piszę o patchach bo gra ukazuje się bez nich. I to po wypuszczeniu na rynek dowiadujemy się o bugach które na 100% umkną beta testerom.
A teraz zainstaluj czystego SoC i przejdź go całego bez bug trupa lub bez bugów typu "grilowanie na ognisku npc".
A się powtórzę z wypowiedzią z innego fora bo widzę że się nie rozumiemy.


Znając życie i pazerność na kasę będzie i Dx9 i Dx10 (tak jak zrobiono z Gears of War).
Fabuła będzie dupna i nudna (będziemy rozwiązywać zagadkę prypeci, gdzie okaże się że jesteśmy dzieckiem z eksperymentu którego COŚ ciągnie do prypecia).
Dalej będzie grillowanie NPC w ogniskach po respawnie.
Miliardy jednoczesnych zleceń z 4 końców mapy typu "obroń bazę przed bandytami".
Brak możliwości dołączenia do wojska.
6 patchy z czego kolejny będzie poprawiał błędy wywołane przez wcześniejszy a nie podstawową wersję gry.
Ograniczą modding aby ludzie nie robili lepszych modów niż sama gra.
AI będzie miała większą celność z kałacha serią z 200m niż Ty z 50m ze snajperki.
W wersji kolekcjonerskiej dostaniesz naklejkę z frakcjami które podrą się w ch**am przy próbie odklejenia ich od "papierka nośnego", koszulka będzie w rozmiarze S dla niemowlaka lub XXL w której nawet Pudzian będzie się obwiązywał dwa razy.
Przed instalacją będzie gra wołała 25gb a po instalacji będzie zajmować 3gb z czego 90% danych będzie i tak ciągnąć z płyty.
Godzina bez rozbrajania pułapek na robale(bugtrap) będzie spełnieniem marzeń.

Jakieś innowacje jeszcze których można się spodziewać ?
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Powinnościowiec w 10 Maj 2009, 16:51

No jeszcze tak głupi nie jestem, że nie wiem co to patch....
Wiem, że ta gra ma bugi, ale mnie one jakos szczególnie nie dotknęły
to jest moje subiektywne zdanie...
A i mogę się założyć, że i tak kupisz call of pripat nawet jeśli nie będzie się dało naklejek odkleić. Myślę tak, bo większość osób co tak strasznie narzekają na tego stalkera kupiło czyste niebo i zapewne kupi i ten dodatek.
Skoro ta gra wam tak strasznie przeszkadza to nie kupujcie jej, ale także nie ściągajcie z neta...

O kurde...ale zemnie obrońca uciśnionych :P
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez von Carstein w 10 Maj 2009, 17:09

Rain napisał(a):Brak możliwości dołączenia do wojska.

Ja też nad tym ubolewam.
Możliwość zdobywania umiejętności... Ciekawe. Teraz będzie trochę jak w jakimś RPG (Czyli fajnie). Ciekawe co to będa za umiejętności/właściwości/zdolności? Zdrowie, wytrzyamłość, a może też coś takiego jak "patroszenie zwierzyny".
Szpiedzy - jesteśmy jednym z nich. Co w tym dziwnego? Najwyżej będziemy elementem siatki szpiegowskiej (i będą liczne zwroty akcji - przyjaciele stają się naszymi wrogami i na odwrót) Obawiam się, że będziemy świadkami "Bonda w Zonie".
Mi sie osobiście podoba ten podział na zwierzęta roślinożerne i mięsożerne (zdecydowana wiekszość).

Powinnościowcu - już o tym pisałem.
My kochamy stalkera, więc go kupimy. Ale boli nas to, co GSC z nim robi. I jak nam wydziera pieniądze...
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Alvarin w 10 Maj 2009, 17:43

Rain napisał(a):Znając życie i pazerność na kasę będzie i Dx9 i Dx10 (tak jak zrobiono z Gears of War).
Fabuła będzie dupna i nudna (będziemy rozwiązywać zagadkę prypeci, gdzie okaże się że jesteśmy dzieckiem z eksperymentu którego COŚ ciągnie do prypecia).
Miliardy jednoczesnych zleceń z 4 końców mapy typu "obroń bazę przed bandytami".
Brak możliwości dołączenia do wojska.
W wersji kolekcjonerskiej dostaniesz naklejkę z frakcjami które podrą się w ch**am przy próbie odklejenia ich od "papierka nośnego", koszulka będzie w rozmiarze S dla niemowlaka lub XXL w której nawet Pudzian będzie się obwiązywał dwa razy.
Przed instalacją będzie gra wołała 25gb a po instalacji będzie zajmować 3gb z czego 90% danych będzie i tak ciągnąć z płyty.


A co ci przeszkadza DX9 i DX10? Jak ktoś ma słabszy sprzęt i ma alergię na (z)vistę (np. ja;) ), to sobie odpali na DX9, jeżeli jest vista i lepszy sprzęt to sobie odpali DX10.
Widzę, że mamy geniusza, który by napisał lepszą fabułę... Ile znasz gier z naprawdę oryginalną fabułą? W FPS fabuła nie jest najważniejsza (choć jest miłym dodatkiem;)) - liczy się to, żeby po wyłączeniu gry chciało się jeszcze raz odpalić tą grę, a sam jej klimat rzucał o ścianę. I tak w stalkerach do tej pory było, liczę, że się nie zmieni. (chociaż ktoś już na tym forum miał kilka fajnych pomysłów na misje poboczne, ale napisać oryginalną fabułę to już trudniejsze)
MIliardy zleceń... A co ci to przeszkadza? Najwyżej je olewasz. podejrzewam, że w prawdziwej zonie byłoby wcale nie mniej sygnałów SOS. Co chwilę ktoś kogoś atakuje, z kimś walczy... Norma.
Koszulki i naklejki... No chłopie, jeżeli kupujesz cokolwiek dla gadżetów, to proponuję gazetkę "Kaczor Donald". Tam powinni mieć gadżety w sam raz dla ciebie. Naklejki z frakcjami leżą cały czas w pudełku, mapka na czas grania trafiła na tablicę korkową, ale gdyby w pudełku nie było nic oprócz płyty z grą i instrukcji do niej wcale bym nie płakał - ja kupuję grę, nie koszulkę.
Jeżeli dodatek do stalkera wymaga 25 GB na kompie to szacun, GTA IV prosi o mniej:P A zresztą, lepiej jak gierka zajmuje trochę miejsca na wyrost, niż nagle w trakcie gry wyskoczy ci komunikat, że ze wzgledu na brak miejsca na dysku zapis gry bedzie niemozliwy...:P

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość