Co za idioci pracują w tej telewizji

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Co za idioci pracują w tej telewizji

Postprzez weasel w 24 Cze 2007, 14:17

Nie mogę wyrobić z wypowiedzi na temat STALKERA w poranku tvn24 ( jest tutaj w dziale filmy): "Gracz wciela się w rolę myśliwego, którego celem jest odstrzał wilków, które uległy mutacji w wyniku skażenia" .
To są po prostu debile, sprofanowali jedną z najlepszych gier, jaka o tej pory wyszła.
Awatar użytkownika
weasel
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Cze 2007, 23:41
Ostatnio był: 08 Sie 2020, 14:46
Miejscowość: Gdzieś w Lubuskim
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 10

Reklamy Google

Postprzez Soviet w 24 Cze 2007, 14:39

Nie bulwersuj się :). To było dawno, długo przed premierą. Zresztą czego można było oczekiwać, tu liczy się szybki news, a nie obiektywna recenzja. Ważne, że w ogóle wspomnieli o jakiejś grze w kontekście innym niż nawoływanie do mordów i deprawacja młodzieży.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez MCaleb w 24 Cze 2007, 14:50

To nie był Stalker, a Harker - całkiem inna gra.
Pomylili się tylko, bo pułkownik Harker to wojskowy, który został wysłany do zbadania dziwnych zjawisk w fabryce środków chemicznych na Syberii. Oczywiście zaraz na początku gry traci swoich podwładnych i zmuszony jest do samotnego przeżycia w Strefie Chemii. Strefa ta została wydzielona po dziwnych kataklizmach naokoło fabryki i rozciąga się w promieniu 20-kilku kilometrów od epicentrum.
W czasie swojej wędrówki napotka na dziwne wilki, przerośnięte ptaszyska i dwugłowe łasice. Oczywiście będą i nieumarli, gdyż kilka zapomnianych cmentarzysk było na tamtym terenie.
Pułkownik nie będzie jednak osamotniony, gdyż w Strefie wciąż istnieje kilka obozowisk ludzkich. Będzie tam mógł nabyć sprzęt (było wiele nieudanych wypraw wojskowych przed nim), a nawet nająć pomocników.
Jako, że akcja dzieje się w 2020, to w naszym arsenale znajdą się obecne, jak i futurystyczne (jednak bez przesady) pukawki.
Oczywiście naszym celem będzie dowiedzenie się prawdy o przyczynach pojawienia się mutantów (ryby-zagadki, trytoni, orkowie, lodowe olbrzymy), zjawisk paranormalnych (pioruny kuliste, ruchome drzewa, twarze z ziemi) oraz oczywiście samej fabryce, która skrywa więcej niż jedną zagadkę.

Zapowiada się naprawdę ciekawa gra TPS (Third Person Shooter) z elementami cRPG, nie sądzicie?

Więcej pod www.colonel-harker.com (strona obecnie nie działa).
Jak znajdę, to zamieszczę kilka screenów.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez weasel w 24 Cze 2007, 15:08

dwugłowe łasice? Już nie chcę znać tego tytułu :)
Awatar użytkownika
weasel
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Cze 2007, 23:41
Ostatnio był: 08 Sie 2020, 14:46
Miejscowość: Gdzieś w Lubuskim
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 10

Postprzez Ivan w 29 Cze 2007, 20:32

MCaleb, naprawdę niezły post. Wcześniej nawet pojęcia o tym nie miałem :P Już wiem co będę robił jak Stalker, odpukać, mi się znudzi
Image
"W tym momencie to miejsce jest bezpieczne, stalkerze, i staramy się, żeby takie pozostało. Cały czas kręci się tu sporo osób - jedni się osiedlili i nie zapuszczają się poza okolicę, inni wciąż się szykują do kolejnych wypadów. Żałuję, że Quinna tu nie ma - on to dopiero miał radość z ustawiania takich kotów jak ty."
-dm_action_info_20
Awatar użytkownika
Ivan
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 25 Cze 2007, 20:02
Ostatnio był: 23 Lip 2007, 09:31
Miejscowość: Krzywy Róg
Kozaki: 4


Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości