Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez Witek w 07 Paź 2008, 20:32

Po uratowaniu profesora w Dziczy i rozmowie z nim, nie chce on iść. Jeśli dotrę do niego w innym miejscu niż w rogu muru gdzie się chowa to pochodzi po mapie, weźmie sobie jakąś broń i dostojnym krokiem idzie do rzeczonego rogu, mimo rozmowy ze mną. Nie ważne czy porozmawiam z nim w trakcie gdy atakuje go fala zbirów czy kiedy pojawi mi się zadanie "Porozmawiaj z profesorem". Po rozmowie atakują następni, ale po ich odparciu doktorek nadal stoi za rokiem lub idzie aby tam sobie stać. :mad:
Ma ktoś jakiś pomysł?

Mam oryginalną polską wersję 10004 i kilka niewinnych modów typu prawdziwe nazwy broni czy naprawa.
Witek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 05 Paź 2008, 19:13
Ostatnio był: 31 Paź 2016, 14:42
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez caleb59 w 07 Paź 2008, 20:53

Bug gry...wczytaj poprzedni save i probuj do skutku - mialem to samo jak robilem z nim pomiary w Jantarze - zawieszal sie i stal w miejscu - pomoglo chyba z 6 razy wczytanie stanu gry...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: Kugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez Witek w 07 Paź 2008, 22:25

EDIT on: caleb59, dzięki musiałem użyć sava z przed zaczęcia misji z obroną profesora, ale wszystko gładko przebiegło :!: Muszę zapamiętać, że częste savy w różnych slotach to podstawa tej gry, tej fajnej gry. :)
EDIT off



On nie tyle się zawiesza co cały czas idzie za murek. Jak po rozmowie atakuje nas fala najemników to wyjdzie postrzela do nich, a jak padną to znowu wraca i co jakiś czas urządza sobie dwumetrowe spacery. Raz nawet sam doszedłem do wyjścia do Jantaru i wróciłem po niego, a on dalej stoi. Jak z nim ponownie rozmawiam to tylko pogania mnie, że nie czas na rozmowy. Jak się zdarzy, że jeden z jego ludzi przeżyje to też nie rusza się z upatrzonej pozycji.

Sava mam tuż po rozpoczęciu misji z ocaleniem profesorka, a wcześniejszy jakieś 1,5h gry wcześniej. Wrrrrr.
Witek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 05 Paź 2008, 19:13
Ostatnio był: 31 Paź 2016, 14:42
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez wwwdjkamil w 20 Paź 2010, 14:38

Mi profesor Krugłow zaciął się po wyjściu z tunelu spalaczy (Dzicz) odwrócił się w stronę z której nadeszliśmy i stał. Nie chciał gadać. Dopiero później rozkminiłem problem i zorientowałem się że trzeba zabić zombie nadchodzących ze strony Jantaru, profesorek poszedł a mi misja się zaliczyła.

Mam też pytanie, po zaprowadzeniu Krugłowa i rozmowie z Sacharovem jest misja dokonywania pomiarów. Wszystko fajnie poszło jak po maśle ale nagle dzieje się coś dziwnego Naznaczony zapada w sen a gdy się budzi piszę: Misja nie powiodła się dokonaj pomiarów (czy coś takiego). Ta misja ma się nie udać czy to jakiś kolejny błąd? Wiem że ta scenka (z omdleniem) jest fabularna ale czy anulowanie misji też?
:

Ludzka ciekawość nie zna granic
Awatar użytkownika
wwwdjkamil
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 19 Lut 2010, 22:40
Ostatnio był: 25 Lip 2024, 13:25
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez blazejro w 20 Paź 2010, 14:53

Jak idziesz z Krugłowem musisz powybijać wszystkie zombie i snorki po wyjściu z tunelu, po omdleniu OD RAZU śmigasz do Krugłowa i powinno być już ok.
to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: Kugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez Bambosz107 w 20 Paź 2010, 16:15

Witek napisał(a):
On nie tyle się zawiesza co cały czas idzie za murek. Jak po rozmowie atakuje nas fala najemników to wyjdzie postrzela do nich, a jak padną to znowu wraca i co jakiś czas urządza sobie dwumetrowe spacery. Raz nawet sam doszedłem do wyjścia do Jantaru i wróciłem po niego, a on dalej stoi. Jak z nim ponownie rozmawiam to tylko pogania mnie, że nie czas na rozmowy. Jak się zdarzy, że jeden z jego ludzi przeżyje to też nie rusza się z upatrzonej pozycji.



A nie masz przypadkiem jakichś modów poinstalowanych? Bo na Complete 2009 często występuje ten bug (mi nie udało się go ominąć).

blazejro, autor mówi o zupełnie innym momencie gry... Bug występuje w Dziczy, w czasie nawalanki z najemnikami.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez wwwdjkamil w 20 Paź 2010, 18:45

@Bambosz107 Użytkownik blazejro odpowiedział na moje pytanie z postu 4 dotyczące pomiarów radiacji (chyba radiacji)

@blazejro jeszcze tego nie sprawdziłem ale z tego co pamiętam to wybiłem wszystko z okolicy, no nic spróbuję jeszcze raz tą misją przejść. Mam akurat seva jak stoję przed Krugłowem i mam z nim pogadać o zadaniu
:

Ludzka ciekawość nie zna granic
Awatar użytkownika
wwwdjkamil
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 19 Lut 2010, 22:40
Ostatnio był: 25 Lip 2024, 13:25
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez blazejro w 20 Paź 2010, 19:08

Oczywiście mówiłem o momencie kiedy masz ochraniać doktorka jak robi pomiary :) A Naznaczony "wpada w sen" bo jak pewnie wiesz, emisja jest. Uważaj w szczególności jak wychodzisz z tunelu, tam od góry chyba idą zombiaki i jakiś snork się pałęta
to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez Kuroi w 24 Paź 2010, 15:09

Mam podobny problem co autor tematu:
Udało mi się przeprowadzić doktorka dość daleko, ale zatrzymał się po przejściu tunelu pełnego spalaczy, stanął i nie chce ruszyć.
Tylko mierzy swoim pistolecikiem w stronę tunelu i tyle. Próbowałem sam pójść do Jantaru, ale wtedy nie zaliczało questa a po powrocie doktorek znikał(dosłownie, ani żywy ani martwy) :(

Nie byłem w X18, od razu po dotarciu do baru wziąłem się za quest z strzelbą rodową i po drodze chciałem uratować doktorka.

Jakaś sugestia?
Ostatnio edytowany przez Kuroi, 24 Paź 2010, 15:33, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Kuroi
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 12 Gru 2009, 19:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 17:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 10

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez per-kac w 24 Paź 2010, 15:25

Miałem tak samo jak ty. Zapisz grę, strzel do niego (ewentualnie zabij) i wczytaj stan gry. Mnie pomogło ;)

Pomogłem? Się ciesze ;)
Ostatnio edytowany przez per-kac, 24 Paź 2010, 18:02, edytowano w sumie 1 raz
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez Woland w 24 Paź 2010, 16:40

Do autora:
Tak jak pisze per-kac.
Można go zabić lub zostawić najemnikom.
To jest misja dodatkowa.Jedyna nagroda to strój naukowca.Ale go można też zdobyć w schowku na terenie mapy bar.
W miejsce Krugłowa w laboratorium w Jantarze pojawi się jakiś inny, ale nie pamiętam jak się nazywał.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Krugłow nie chce iść do Jantaru. Woli Stać za murkiem.

Postprzez Kuroi w 24 Paź 2010, 17:46

Okazuje się, że wystarczało wczytać save :)
Teraz zastanawiam się czemu nie zrobiłem tego od razu, zaoszczędził bym swój i wasz czas :facepalm:
Awatar użytkownika
Kuroi
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 12 Gru 2009, 19:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 17:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 10

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości