[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Tykersky w 08 Lis 2013, 17:33

Mam pytanie, ile razy zostaniemy okradzeni, nie wiem zgubimy całe eq czy coś ? Pierwszy ogołocił mnie Salomon jeszcze w Elektrowni, drugi Wareg w podziemiach Agropromu. Przy obu akcjach straciłem mnóstwo rzeczy już nie liczę samych artów i cholernego śpiworu który jest zaje*iście drogi oraz kombinezonu. Tak pytam, bo nie wiem czy jest sens kupowania jakiegos pożądnego kombinezonu który znowu zostanie zakoszony i znowu ból dupy mnie ogarnie :D
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 08 Lis 2013, 17:36

Zostaniesz okradziony jeszcze dwa razy- gdy będziesz wykonywał zadanie dla Krugłowa "zanieś skrzynkę Woroninowi". Stanie się to w Dziczy, zaraz za tunelami ze spalaczami. Recepta- schować cały ekwipunek do skrzyni w Bunkrze naukowców na Jantarze. Ostatni raz zostaniesz okradziony gdy dostaniesz zadanie "spotkaj się z Magikiem w Prypeci". Wtedy też znajdź jakiś schowek i tam upchnij swoje manele.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Tykersky w 09 Lis 2013, 00:04

Yhym faktycznie, teraz bede wiedział kiedy, bo wczesniej to nagle ity traciłem i koniec :). A powiedzcie mi gdzie jest trawa dla Kniazia ? Bylem u naukowców ale oni mi nic nie pomogli w sprawie lokalizacji tego dziadostwa.
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 09 Lis 2013, 00:57

A ja z kolei lekko pogubiłem się z fabułą... Mam aktywne misje:
- zanieś walizkę dla Sidorowicha
- znajdź worek z trawą dla Kniazia
- znajdź Mańkuta i zrób z nim deal na pracę u Łukasza
- Laptop i papiery z lab10 dla Swibłowowa
- PDA dla barmana ( po rozmowie z Duchem w Prypeci),
Jestem w Prypeci po rozmowie z Duchem - znalazłem Mervina ( Sztukmistrza), wiadomo co było szkoda tylko 150k talarów, ekwipunek jakoś ocaliłem....;)
I tu moje pytanie: może przed Prypecią i awanturą z Mervinem i Doktorem powinienem jednak najpierw karnąć się do Kordonu i Jantaru...? W Prypeci istna rozpierducha: elektrochimery, pijawki, Monolit, nibyolbrzymy etc...
I powiem szczerze, że na gołym sweterku i z pozłacanym pistoletem jakoś nie widzę szans żeby chociaż dotrzeć do Doktorka... Toż w porównaniu z tym Elektryczny Las z Misery 2 to przedszkole dla spowolnionych dzieci...
Jaka powinna być w miarę chronologia tego bałaganu, żeby wszystko jako tako trzymało się kupy???
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 09 Lis 2013, 10:06

- zanieś walizkę dla Sidorowicha
- znajdź worek z trawą dla Kniazia
- znajdź Mańkuta i zrób z nim deal na pracę u Łukasza
- Laptop i papiery z lab10 dla Swibłowowa


To są zadania poboczne. Osobiście zawsze wykonywałem je od razu, żeby potem pchać fabułę do przodu.

W Prypeci istna rozpierducha: elektrochimery, pijawki, Monolit, nibyolbrzymy etc...
I powiem szczerze, że na gołym sweterku i z pozłacanym pistoletem jakoś nie widzę szans żeby chociaż dotrzeć do Doktorka...


No niestety, jeśli nie wziąłeś questa na instrukcję Miniguna to przejście przez Prypeć będzie niemożliwe. Jedyne wyjście to zespawnowanie go, bo inaczej po prostu sobie nie poradzisz.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 09 Lis 2013, 10:21

Wziąłem questa na minigana, ale mam dopiero 2 części dokumentów...Najgorsze, że już prawie tą Prypeć ogarnąłem - wytłukłem te Chimery i Monolit i miałem wylot na pulpit bez loga....Wk......em się nielekko dobrze że monitor nie ucierpiał...;)
Ale chyba masz rację po rozmowie z Duchem wrócę i ogarnę pozostały bałagan, bo strasznie długo ciułałem te 150k Rubli z myslą o nowym kombinezonie, a Mervin jest bardzo łasy na moja skarbonkę. Teraz w Prypeci mam M4A1, Seigę12 i ten skrócony SWD od Łukasza (kozacko wygląda....) sporo artów, pancerz powinności, sporo granatów i apteczek.... i gdyby nie te losowe wyloty to....kto wie....:)

Za ten post mayer99 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sihayan.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Sihayan w 10 Lis 2013, 20:07

Ponawiam prośbę. Czy ktoś mógłby użyczyć save'a zrobionego pod sam koniec misji gdzie ochraniając Kła szukamy wyjścia z Prypeci, lub zaraz po przejściu? Flaszka "Kozaka" poleci.
Awatar użytkownika
Sihayan
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 23 Cze 2010, 22:54
Ostatnio był: 09 Paź 2018, 20:43
Kozaki: 7

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 15 Lis 2013, 00:12

Czy ktoś może wie gdzie DOKŁADNIE jest serce kontrolera w Jantarze??? Znalazłem 1 w Agropromie dla Krugłowa, jego detektor zasygnalizował mi kolejne przy bramie do fabryki w Jantarze....ale za diabła czeskiego nie moge go wylookać.
Przetrząsnąłem dokładnie całą fabrykę kilkakrotnie i lipa, a wczytywanie save'ów tez nic nie pomogło ( na Agropromie owszem:)). Wie ktoś????
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 15 Lis 2013, 00:38

Serce Kontrolera na Agropromie jest w jeziorze, w okolicach betonowych bloków. Zrób sobie sejwa przed wejściem do jeziora, kucnij za pomocą Ctrl+Shift i lawiruj, w końcu trafisz.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 15 Lis 2013, 09:52

Wiem, serce kontrolera w Agropromie na bagnach znalazłem już.
Chodzi mi o DOKŁADNE położenie tego artefaktu na Jantarze. Przechodziłem
koło bramy fabryki na Jantarze i detektor Krugłowa zasygnalizował
znalezienie serca kontrolera. Przetrząsnąłem całą fabrykę, nawet znakazłem
2 inne drogie arty, ale SK ni w ząb ( nie byłem w lab X16 tylko).
Stad ponawiam moje pytanie z posta wyżej...thx
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 15 Lis 2013, 10:00

A.
Myślałem, że chodzi o Agroprom. Z lokalizacją tego artefaktu na Jantarze też miałem problem. Grałem w tego moda chyba 26 razy i ani razu nie udało mi się go odnaleźć.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 15 Lis 2013, 20:37

Sorry, ale będę upierdliwy w tym temacie. Analogiczną sytuację mam w Dziczy. Detektor Krugłowa sygnalizuje mi obecnośc serca kontrolera, oblazłem całą okolicę ( dom ze zniszczonym dachem i anomalią elektro w dole etc.), bardzo dokładnie, a serca nie ma nigdzie... :| Troche mnie ta sytuacja wpienia, bo potzrebuję konkretnych artefaktów - kryształów, a 2 oddałem Sidorowiczowi w innej misji. Czy poza Agropromem można jeszcze gdzieś dorwać art serce kontrolera? Może ktos pamieta gdzie spawn'uje się ono w Dziczy?
P.S. poza drobnymi męczącymi fragmentami Zew Monolitu Ukryte Ścieżki urywa dupsko ;). Nie dziwię Ci sie, że katowałeś go ponad 20 razy...
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości