Martwy kursor myszy

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Martwy kursor myszy

Postprzez [r4] w 01 Paź 2008, 12:01

Hej!

To moj pierwszy post tutaj, wiec witam sie grzecznie.

Szkoda, ze niestety musze zaczac od zalozenia tematu z problemem: w Stalker: Clear Sky nie dziala mi mysz.

Wiem, ze taki temat juz byl, ale zamkneliscie go predko. Ja nie mam 13 lat, wiec zywie nadzieje, ze ten temat nie podzieli losu poprzednika.

Ad rem: kupilem oryginal w dniu premiery (zeby nie bylo; wiem, ze polujecie to na czarownice :P). Po uruchomieniu gry kursor sie nie porusza. Zainstalowalem polska late (gdy juz wyszla) -- toz samo.

Probowalem usuwania i reinstalacji sterownikow, podlaczania myszy pod gniazda USB i PS/2, usuwania programow, ktore w jakis sposob moga ingerowac w interakcje myszy z systemem (mam taki do gestow, ale to tez nie to).

W akcie desperacji zaczalem tez kombinowac z oprogramowaniem karty graficznej (RivaTuner), ale to *tez* nie to! :)

Uzywam Windows 2000 Professional PL SP4+rollup, do tego najnowsza wersja DirectX 9.

Bede naprawde dxwieczny za wszystkie sugestie, bo jak dotad pozostaje mi meczyc czesc pierwsza Stalkera.

PS. Moze miec to jakis zwiazek z zabezpieczeniami gry? Pierwsza czesc (tez oryginal) musialem zlamac, bo nie uruchamiala sie. Porady z gram.pl sa nieskuteczne (na moim sprzecie nigdy nie byl zainstalowany soft do emulowania napedow, co sugeruja w rozwiazaniu).
[r4]
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Paź 2008, 11:48
Ostatnio był: 20 Lip 2011, 14:09
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Martwy kursor myszy

Postprzez Swiena w 01 Paź 2008, 21:25

stalker obługuje ten system wogóle?
Swiena
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 03:02
Ostatnio był: 11 Sty 2009, 16:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Martwy kursor myszy

Postprzez [r4] w 02 Paź 2008, 10:34

stalker obługuje ten system wogóle?
Ano, jest w minimalnych wymaganiach (o ile dobrze pamietam z pudelka :P). W zalecanych chyba juz go nie ma... ale co to zmienia. :) Gra sie odpala, bledow zadnych nie zglasza; tyle, ze kursor taki nieruchawy.

Moze ktos moze potwierdzic, ze gra dziala poprawnie z Windows 5.0?
I like my women like l like my filesystem: FAT and 16.
[r4]
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Paź 2008, 11:48
Ostatnio był: 20 Lip 2011, 14:09
Kozaki: 0

Re: Martwy kursor myszy

Postprzez maciejko01 w 06 Paź 2008, 21:15

Spróbuj wejść w opcje i tam poszukać opcji, która by mysz blokowała. Rozumiem, że klawiatura działa?
maciejko01
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 14 Wrz 2007, 21:03
Ostatnio był: 08 Lis 2008, 16:20
Kozaki: 0

Re: Martwy kursor myszy

Postprzez [r4] w 07 Paź 2008, 16:39

Klawiatura dziala, jasne, ale nie wpadlem na to, jak nawigowac po menu -- moge otworzyc ekran opcji, ale juz przelaczanie zakladek jest niemozliwe (albo ja nie trafilem na odpowiedni magiczny klawisz :P).

Swoja droga, gdzie moge zglosic cos takiego? W sensie, raczej nie w gram.pl? :)

EDIT: Lata w wersji 1.5.05 rowniez nie pomaga.

EDIT2: Wyglada na to, ze konieczny jest Windows XP -- po jego instalacji wszystko dziala tak jak powinno. Wymagania umieszczone na pudelku sa niestety falszywe. (Pisze, zeby ostatecznie zamknac ten watek).
I like my women like l like my filesystem: FAT and 16.
[r4]
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Paź 2008, 11:48
Ostatnio był: 20 Lip 2011, 14:09
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 33 gości