Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Postprzez McSayerPL w 11 Cze 2013, 20:13

Próbowałem przed chwilą wrócić do Jantaru z Czerwonego Lasu, ale zablokowałem się na pierwszym murze od misji z grupą doświadczonych stalkerów i oczyszczaniem terenu z zombie. Nie widzę żadnej możliwości przejścia, ale czy jest jakaś w ogóle możliwość powrotu tam, czy może jestem ślepy i czegoś nie zauważyłem?
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Postprzez Voldi w 11 Cze 2013, 20:16

Po przejściu do CzL już nie ma odwrotu, gonisz Striełoka, a fabuła staje się kompletnie liniowa. Też się na to nadziałem i był to główny powód nie ukończenia CSa.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Postprzez McSayerPL w 11 Cze 2013, 20:19

A już miałem spieniężyć nowy artefakt.... Cholera, musi być jakieś przejście, może będę mądry i przeskoczę gdzieś? Edit: Chwila, to co w takim razie z tym przejściem na wysypisko w magazynach? To kłamstwo? Chyba jednak nie jestem taki kompletnie ślepy... Ale to wciąż irytujące że muszę biec na około aż do magazynów.
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Postprzez Universal w 11 Cze 2013, 20:29

A fabuła nie jest aby liniowa od Limańska?
:

W Czerwonym Lesie jest strzelanina przy moście, przechodzisz przez las i docierasz do anomalii przestrzennej. Stamtąd do Leśnika, ten zleca jakieś zadanie jeśli się nie mylę, a w końcu dociera się do Magazynów Wojskowych, gdzie jest chyba pogaduszka z najemnikami w wiosce, oraz pomoc Wolności w zdobyciu Magazynów Wojskowych (tam później jest kilku trepów i trochę zombi).

I z Magazynów da się przejść na Wysypisko, wychodzi się w przejściu Wysypisko-Bar.

Nie grałem w żadnego moda na Czystym Niebie, więc to musi być to. Tym bardziej, że post wyżej widzę potwierdzenie teorii :P
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Postprzez McSayerPL w 11 Cze 2013, 20:37

Tak, Limańsk jest momentem w którym nie da się wrócić, cholera, w dobrym momencie się obudziłem, chyba szczęście mi dziś sprzyja :) Na tej mapie jest pokazane. Dobra chłopcy, dzięki za pomoc, zderpowiały sayer musi teraz biec dwieście kilometrów przez swoją głupotę, a wy cieszcie się, że nie musicie robić tego samego :)
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Droga powrotna z Czerwonego Lasu

Postprzez Ranger801 w 12 Cze 2013, 18:22

Kiedy wyjdziesz z Czerwonego Lasu na Jantar, zamiast iść tam skąd przyszedłeś z stalkerami to idź na wschód a tam będzie brama. No i gotowe wyszedłeś z fabryki. Wcale nie musisz iść na magazyny
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości