Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posterunku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posterunku

Postprzez Czaro17 w 20 Maj 2013, 02:27

Mam problem, gdyż mam questa od wolności, że mam odeprzeć atak na posterunek (bodajże Obozowisko na Wzgórzach), to jest te dolne przejście z Wysypiska do Agpropromu. Problem jest w tym, że ten quest nie znika, a żołnierze wolności tego nie przejmują. Postanowiłem więc nie czekać i zacząłem wyżynać Powinność w Agropromie. Po rozwaleniu sporej ilości wrogów, zakupie amunicji u Stalkerów, w końcu rozwaliłem wszystko co się rusza w bazie Powinności, aczkolwiek w ich bazie jak jestem, w budynku szefostwa widzę na radarze dwa obiekty. Niby ich rozwaliłem, a nic się nie dzieje, a Wolność jak nie przejęła tego posterunku, tak dalej nie przejęła. Żołnierzy Powinności pozostało tylko parę grupek na zewnątrz, ale zaraz ich skasuje.
Boje się, że jak odejdę z ich bazy, to na nowo się zrespią.
I teraz nie wiem co robić, bo Wolność przez tego zbugowanego questa nie da mi questa na rozwalenie ich bazy.
Da się to jakoś naprawić??
Czaro17
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:44
Ostatnio był: 25 Maj 2013, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posteru

Postprzez Tajemniczy w 20 Maj 2013, 07:47

Spróbuj załadować ostatniego save'a sprzed ataku na posterunek.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posteru

Postprzez Czaro17 w 20 Maj 2013, 12:18

Szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej. Myślałem, że jakoś się to samo ułoży.
Kurde szkoda, bo sporo zrobiłem już w Agropromie.
Czaro17
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:44
Ostatnio był: 25 Maj 2013, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posteru

Postprzez Czaro17 w 25 Maj 2013, 00:18

Kurde, problem jest nadal. Wkurzyłem się w końcu i poszedłem do Jantaru robić dalsze questy z fabuły. Gdy wróciłem potem do doliny mroku, chcąc ulepszyć vintara (gdyż ammunicje kupiłem u Sacharowa), pojawiły mi się questy z przejęciem posterunków na wysypisku, które są w rękach powinności.
Odbiłem te dwa posterunku i wyruszyłem na agroprom. Wybiłem posterunek powinności, jeszcze ich parę obozów (ale sensu to nie ma, gdyż za szybko przychodzą) no i jeszcze grupkę stalkerów ubiłem, bo przejęli gnojki punkt, który musi wolność przejąć.
No i sęk w tym, że oni nie przychodzą. Jeden oddział idzie na posterunek, ale drugi już nie wyruszył od dłuższego czasu.
Wczytywanie sejwów nie wchodzi w grę. Już tak robiłem ze 5 razy, zanim wyruszyłem do Jantaru. Nie mam zamiaru tracić czasu na ciągłe wczytywanie.
Wiem, że jest wiele modów. Nie ma może takiego, dzięki którym mógłbym oddziały wolności spawnować?? Dzięki temu mógłbym w końcu te posterunku przejąć. Wiem, że są mody, które mogłyby mnie interesować, ale one za bardzo zmieniają rozgrywkę, a ja chcę po prostu przejść grę, a później pograć na modach.
Jakieś pomysły??
Czaro17
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:44
Ostatnio był: 25 Maj 2013, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posteru

Postprzez Czaro17 w 25 Maj 2013, 02:25

Dobra, jednak w końcu po 30-40 min czekania zjawił się ostatni oddział, dzięki czemu dostałem questa z możliwością zniszczenia bazy Powinności. Później jeszcze miałem problem ze zdobyciem nagrody za zniszczenie bazy Powinności. Zniszczyłem pierwszy raz sam, potem jak Powinność odbiła swoją bazę, to Wolność w końcu wysłała swoje wojska na ich bazę i ich malutką pomocą (bo większość to ja wybiłem) zniszczyliśmy bazę i w końcu mogłem odebrać Egzoszkielet.

Uwagi moderatora:

Potrójny post - warn.
Czaro17
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 21:44
Ostatnio był: 25 Maj 2013, 12:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Zniszczenie Powinności/Zbugowany Quest przejęcia posteru

Postprzez steves73 w 25 Maj 2013, 14:36

To znaczy, przyszedłem na pchli targ, zabiły go pijawy, potem wróciłem w tamto miejsce, znaczek handlarza na mapie dalej był, ale jego nie było..
steves73
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 25 Maj 2013, 14:32
Ostatnio był: 03 Lip 2013, 11:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości