Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Witq w 16 Wrz 2008, 11:02

Nie wiem czy ktoś zauważył ale w bazie Stalkerów w Agropromie jest przetrzymywany jeden bandyta. Może to chodzi o niego? Wszędzie ich wytłukę ale zawsze zostaje ten jeden i przez niego pojawiają się następni. Tylko narazie nie wiem jak się go pozbyć bo gdy wchodzędo budynku automatycznie jest chowana broń.
Awatar użytkownika
Witq
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 04 Cze 2008, 21:36
Ostatnio był: 23 Gru 2014, 20:40
Miejscowość: Opole
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Wet77 w 16 Wrz 2008, 12:49

Miałem podobny problem ale być może znalazłem rozwiązanie.

Skład zdobywałem 5 razy i za każdym razem po oddaleniu się od niego bandyci powracali. Wykonałem wszystkie zadania poboczne i kolejny raz zdobyłem skład. Tym razem postanowiłem dłużej czekać aż ktoś przyjdzie. Po 2 dniach growych moja cierpliwość się skończyła, zabrałem co lepszy sprzęt i poszedłem sprzedać do kordonu z zamiarem olania składu i pójścia do doliny mroku. Tak jak się spodziewałem tylko wszedłem do kordonu, a dostałem zadanie zdobycia składu. Ale ku mojemu zaskoczeniu z pchlego targu, co chwilę wychodziła nowa grupa z misją zdobycia składy (w sumie 5 ). Szybko sprzedałem broń i poleciałem pomóc chłopakom. Razem zdobyliśmy ostatecznie skład.
Wydaje mi się, że bez wykonania jakiegoś zadania pobocznego, skład można zdobywać do usranej śmierci. Stawiam na to zadanie, po wykonaniu którego kilku stalkerów z pchlego targu odchodzi (chyba coś mówią o odejściu z zony). Pamiętam, że po wykonaniu tego zadania zniknęły mi w pewnym momencie kropki z handlarzem, mechanikiem i przewodnikiem w pchlim targu. Poszedłem tam dopiero po ostatecznym zdobyciu składu i kropki znów się pojawiły.

Są to tylko moje przepuszczenia ale jak ktoś to sprawdzi to niech potwierdzi czy zadziałało.
Wet77
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 21 Gru 2007, 20:40
Ostatnio był: 09 Kwi 2009, 14:25
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Sipso w 16 Wrz 2008, 14:01

Też mam problem ze składem. Gram bez patcha (po łatce nie mogę wyjsć z bagien). Zdobyłem wszystkie punkty (4) z PDA i pisze że bandyci zostali pokonani. Więc ruszam na skład. Brama się zamyka a ja męczę się by zabić wszystkich "dresiarzy" w budynku. Gdy padł ostatni nic się nie stało. Postanowiłem wyczyscić wysypisko z bandytów. Po zabiciu ostatniego patrzę w PDA a tu masowy respawn bandytów w składzie.
Czekałem kilka dni (w grze) na jakąs grupę która ruszy na skład ale nie doczekałem się. Przepytałem wszystkich dowódców grup ale nikt nie dał mi zadania.
W PDA zapisane są cele (pod Bandyci zostali pokonani): Zdobądź: kilka miejsc (po jakims czasie znika) i Obroń: jeszcze więcej miejsc. Tylko gdzie mogę znaleźć "tajną bazę", "ognisko gdziestam" itp. itd.? Na mapie w PDA tego nie ma.
Jak więc zniszczyć bandytów?
Awatar użytkownika
Sipso
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 14:59
Ostatnio był: 02 Kwi 2010, 21:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez turbosqel w 16 Wrz 2008, 14:10

ja naparzalem w wolnosci na powinnosc ... i do osranej smierci bym pewnie wojowal , bo w pewnym momencie zielone lajzy przestaly wogole przysylac posilki , to olalem sprawe ... z baranami pracowal nie bedE :P
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Witq w 16 Wrz 2008, 17:16

Dziś miałem ciekawą akcję. Otóż po chyba kilkunastej już walce z bandytami do pustego Składu przedarła się grupa mutantów. Dzięki temu miałem na jakiś dłuższy czas spokój z bandziorami. Niestety mutanty po kilku godzinach (prawdziwych) znikneły, może Bandyci je powystrzelali. Tak czy siak wniosek taki że w Składzie ktoś musi być aby Bandyci się nie respawnowali. Może jakoś z pomocą Powinności to załatwię bo mają obozy tuż obok Składu.
Awatar użytkownika
Witq
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 04 Cze 2008, 21:36
Ostatnio był: 23 Gru 2014, 20:40
Miejscowość: Opole
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez qoniu w 16 Wrz 2008, 18:00

Ja miałem ten sam problem... wybiłem wszystkich na wysypisku i pojawiali sie znow, wiec postanowiłem isc do agropromu,spedzilem tam pare godzin i nagle komunikat ze udało nam sie zajac sciezki na wysypisko teraz zaatakujemy głowna baze... Poszedłem na wysypisku by zaatakowac baze , a teraz najlepsze ... po przybyci na wysypisko gra mi sie wyłącza po 5 minutach pobytu... i tak za kazdym razem jak wczytam save... ????????????????
Awatar użytkownika
qoniu
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 02 Maj 2008, 10:12
Ostatnio był: 21 Mar 2024, 21:57
Miejscowość: Sucha beskidzka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 18:52

Też miałem taki sam problem. Uratował mnie jedynie wcześniejszy save. Niestety nie na długo, bo potem crashe mam tak częste, że nie mogę pograć dłużej niż godzinę na jednym save.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez qoniu w 16 Wrz 2008, 19:09

chodzi o to ze skład można zdobyć dopiero wtedy gdy będziemy kontrolować ścieżki na wysypisko a konkretnie stanowisko za obozem koncentracyjnym... tylko u mnie jest taki problem ze jak zdobęde to stanowisko to giera mi sie wyłącza ... wyłącza sie tez jeżeli padnie jakikolwiek komunikat odnośnie tego stanowiska ... nie wiem co zrobić... chyba zacznę od nowa...
Awatar użytkownika
qoniu
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 02 Maj 2008, 10:12
Ostatnio był: 21 Mar 2024, 21:57
Miejscowość: Sucha beskidzka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez gogodance w 16 Wrz 2008, 20:50

jak opuszczam Skład na wysypisku, to bandyci się tam respawnują i nici z przejęcia
Mam ten sam problem :/
...trzeba będzie od nowa zaczynać
No mam nadzieję, że z tym patch-em będzie pod tym względzie lepiej.
Pozdro 600!
Awatar użytkownika
gogodance
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 19:36
Ostatnio był: 16 Wrz 2008, 21:44
Miejscowość: Gdańks & Elbląg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez FoN w 16 Wrz 2008, 23:51

mam podobne problemy co wy, biega po wysypisku i zabijam powinność i bandytów ale moje łajzy mi w tym nie pomagają. Po paru godzinach grania zauważyłem ze w niektórych posterunkach siedzą po 2 grupy moich. Wczytałem wcześniejszy save i zacząłem rozmawiać z dowódcami tam gdzie są 2 grupy i okazało się ze dają mi misję zdobywania posterunków po kolei i po paru godzinach grania mam przejęte całe wysypisko ( oprócz bazy bandytów, bo wolność nie chce ich lać :/ ) Więc przypuszczam żeby coś zdobyć np. taką bazę Bandytów będą we frakcji STALKERÓW trzeba na początku zdobyć wszystkie posterunki z kolegami z frakcji, a nie lecieć jak rambo i zabijać wszystkich w pojedynkę :D
FoN
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 02:49
Ostatnio był: 16 Wrz 2008, 23:55
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Re: Skład kolejowy a wolni stalkerzy

Postprzez Waluk w 17 Wrz 2008, 00:03

Z tymi posterunkami jest czasem taki bug, że nie ma ni Twoich przeciwników, a ni Twoich sojuszników. Ja tak mam na przykład na posterunku między Wysypiskiem a Kordonem. Jest zaznaczone na żółto, że mam odbić i poczekać na posiłki, ale tam nikogo nie ma...
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 14 gości