Problem z pobocznym questem

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z pobocznym questem

Postprzez Rammi w 19 Gru 2008, 11:46

Siemka.
Gdy zakupiłem CS w dniu premiery przejście całej głównej linii fabularnej zajęło mi zaledwie 5 dni.
Teraz postanowiłem przejść całą grę od nowa zaliczając możliwie wszystkie zadanka poboczne aby rozgrywka była ciekawsza.
Lecz mam problem z jednym zadaniem, a mianowicie: Jestem w lokacji Kordon, po wyruszeniu od Sidorowicza moim głównym Questem było "spotkaj się ze Stalkerami za nasypem". Podążając w tym kierunku pod mostem (wiadukt, tunel, jak kto woli) spotkałem wrogonastawionego osobnika zwanego Siemion Trusia. Już miałem mu odsprzedać jedną kulkę, lecz gdy krzyknął "nie strzelaj" postanowiłem z nim zagadać. Przyjąłem od niego zadanie "Odszukaj ulepszenie", (zaznaczone w PDA) które ma ze sobą jakiś Stalker leżący w końcu tunelu gdzie kończą sie tory kolejowe (nasyp którego pilnują Stalkerzy). Podchodząc pod koniec tych torów a jednocześnie pod tunel widzę tego osobnika przez lornetkę, niestety gdy próbuję się tam zbliżyć pojawia się biały błysk i odwraca mnie nagle z powrotem twarzą w kierunku nasypu. I tak za każdym razem. Przez to nie wykonam tego zadania. Czy ktoś rozwiązał ten quescik lub wie jak sobie z tym poradzić? Będę bardzo wdzięczny. Bardzo mi zalęzy aby osiągnąć prawie 100% gry. Przepraszam za tak długi tekst, lecz jest to mój pierwszy :)
Pozdrawiam.
かぜのこえ
Awatar użytkownika
Rammi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Gru 2008, 17:01
Ostatnio był: 05 Mar 2012, 15:26
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Strzelec w 19 Gru 2008, 11:50

Gapa z ciebie ... Nie zauważyłeś , że w Limańsku było tak samo? Jest to anomalia czasoprzestrzenna , która cofa cię w czasie. Spróbuj ją jakoś obejść. W SHoC we wschodniej części torów jest dziura w siatce ... jest tam podwyższone promieniowanie , ale z tym sprzętem , który wyniosłeś z Bagien powinno dać radę. Próbuj ... jak się nie uda to napisz :D

Powodzenia , Stalkerze.
Image
Awatar użytkownika
Strzelec
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lis 2008, 22:26
Ostatnio była: 21 Lip 2018, 21:22
Miejscowość: Kinsela
Frakcja: Wojsko
Kozaki: 1

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Rammi w 19 Gru 2008, 12:21

Faktycznie przypomniał mi się Limańsk ;)
Tutaj jest siatka wzdłuż tych torów. Do owego tunelu można iść jedynie po szynach. Z drugiej strony nie ma obejścia ponieważ zaraz za tym martwym Stalkerem jest ściana no i jednocześnie koniec całej mapy..
Ten tunel jest zaledwie początkiem i tyle. Śladów anomalii nie widać ani detektor nic nie pokazuje.
Chodzi mi o te tory gdzie znajduje się tzw. posterunek pod mostem (wg poradnika gier-online)
かぜのこえ
Awatar użytkownika
Rammi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Gru 2008, 17:01
Ostatnio był: 05 Mar 2012, 15:26
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 0

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Ropasiak w 19 Gru 2008, 13:37

A próbowałeś wskoczyć w tą dziwną anomalię nad nasypem? Powinno Cię przenieść do tego tunelu.
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Rammi w 19 Gru 2008, 13:44

Myślałem i o niej, jednak za Chiny nie mogę tam wskoczyć.. Da się w ogóle? Wskoczył tam może ktoś? Wchodząc nawet na najwyżej wygięty tor również z rozpędu doskoczyć się raczej do niej nie da..
かぜのこえ
Awatar użytkownika
Rammi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Gru 2008, 17:01
Ostatnio był: 05 Mar 2012, 15:26
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 0

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez telet w 19 Gru 2008, 14:40

To proste: stojąc twarzą w twarz z nasypem od strony obozu stalkerów idziesz w kierunku lewej części mostu (tam gdzie stoją wagony). Jak już dojdziesz do wagonów to patrzysz się na "część" mostu przy której widać tą anomalie, zauważasz małe schodki. Wchodzisz po nich. Teraz idziesz po takiej grubej belce wygiętej w stronę tej anomalii i zatrzymujesz się na jej końcu po czym celując centralnie w środek wskakujesz w nią i Cię przenosi. Jak już znajdziesz to PDA to po prostu idziesz do wyjścia.

Nie Rób tyle pytajników i kropek. - C16
Image
Image
Image
Image
Image
GG 12175705
telet
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 19 Gru 2008, 14:30
Ostatnio był: 14 Wrz 2009, 17:52
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Rammi w 19 Gru 2008, 16:16

Wielkie dzięki Stalkerzy :D Wskoczyłem w anomalię i przeniosło mnie do tego tunelu ;)
Specjalne pozdro dla telet'a za dokładną instrukcję :)
Mam jeszcze pytanie odnośne tych małych drewnianych skrzyneczek opasanych takimi jak gdyby żelaznymi obręczami, czy da się w jakiś sposób do nich dobrać? Gdzieś widziałem że raczej tak..
かぜのこえ
Awatar użytkownika
Rammi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Gru 2008, 17:01
Ostatnio był: 05 Mar 2012, 15:26
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 0

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Feniks M w 20 Gru 2008, 12:10

Wystarczy te skrzyneczki rozwalić nożem i ich zawartość jest twoja.
Feniks M
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 30 Lis 2008, 18:04
Ostatnio był: 27 Sty 2009, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Problem z pobocznym questem

Postprzez Czaro w 20 Gru 2008, 13:47

Ten temat też kwalifikuje się do zamknięcia.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości