Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez Torch w 16 Paź 2008, 14:06

Witam.
Mam mały problem - Wykonując zadanie 'Dogoń Kła' dotarłem do etapu, gdy muszę pogadać z szefem Powinności przy wejściu do Agropromu(? lokacja na lewo od Wysypiska w każdym razie ;p). Dochodzę do miejsca, gdzie czerwony wskaźnik na mapie sygnalizuje miejsce pobytu owego dowódcy, tylko że nie ma tam nikogo.

A nie ma nikogo, gdyż wcześniej wykonałem poboczne zadanie dla Stalkerów polegające na oczyszczeniu tego posterunku...

Co teraz zrobić?
Torch
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Paź 2008, 14:00
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez Silent Assassin w 16 Paź 2008, 14:07

Nic. Dowódcy nie da się przywrócić na nogi po jego zabiciu.
Silent Assassin
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 21:40
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 14:41
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez niki w 22 Paź 2008, 12:22

Z tego co wiem Stalkerzy nie dają takiego zadania gdyż nie można by było przejść gry dlatego też nie można od razu dołączyć do Wolności ponieważ walczą z Powinnością. A tak na marginesie jaką miał broń ?
niki
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 19:06
Ostatnio był: 31 Mar 2009, 14:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez Elblurpo w 22 Paź 2008, 14:48

Ja pamiętam że jak czyściłem baze to nie miałem dowódcy i np. tego gościa od upg. (byłem w wolności). A po którymś tam odbiciu tej bazy olałem sprawę i przeszedłem do stalkerów - okazało się że baza jest pusta ale kluczowe postacie są.


A jeszcze taka może głupia uwaga :) - sprawdzałeś na wszystkich piętrach ?
Ostatnio edytowany przez Elblurpo, 22 Paź 2008, 15:44, edytowano w sumie 1 raz
Elblurpo
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 17 Paź 2008, 09:11
Ostatnio był: 07 Lis 2008, 09:38
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez niki w 22 Paź 2008, 15:06

Daj spokuj taki głupi chyba nie jest.
niki
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 19:06
Ostatnio był: 31 Mar 2009, 14:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez Dymitr Izotop w 22 Paź 2008, 20:17

Prawdopodobnie chodzi o dowódcę posterunku (zaraz za przejściem), jeżeli Wolność go nie przejeła (znaczy tego posterunku) to Powinność tam wróci i dalej powinno lecieć zgodnie z fabułą.
"mod się robi, oj jak ciężko się robi, o Jezu, Bożesztymój - ale raczej nie powstanie nigdy"
P77
Awatar użytkownika
Dymitr Izotop
Modder

Posty: 105
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 21:16
Ostatnio był: 24 Gru 2021, 20:37
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 52

Re: Problem z zadaniem - Porozmawiaj z dowódcą Powinności

Postprzez Torch w 12 Lis 2008, 23:14

Tak, chodzi o dowódcę posterunku Wolności zaraz za przejściem. Nikt się nie pojawia po czasie, tak jak napisałem w pierwszym poście - zabiłem go wykonując zadanie dla Stalkerów samotników(Loners). Pięter oczywiście nie ma, to teren otwarty.
Jaką miał broń, niestety nie pamiętam, ale na pewno coś kalibru 5,56mm.

Ale ok, olałem to, uznałem za bug i zacząłem grę ponownie od save'a przed zabiciem. I teraz kolejna kuriozalna sytuacja, dochodzę do momentu, kiedy mam namiary na Kła i jestem przy drzwiach do tej piwnicy na wysypisku. Schodzę schodami w dół, następuje ten wybuch, tracimy przytomności i kontrolę nad postacią. Powinniśmy odzyskać przytomność i być świadkiem dialogu dwóch bandytów, którzy nas okradają ze wszystkiego i zmykają. Potem znajdujemy w tej piwnicy PDA Kła i gra się toczy teoretycznie dalej... Teoretycznie bo tym razem tych gadających bandytów nie było! Pusto. Widok z kamery na piwnicę, brak kontroli, nic nie można zrobić i nawet po kilku minutach czekania nic się nie dzieje. Trochę mnie to zniechęciło do Clear Sky.

Dodam dla pewności, że gra jest oryginalna.
Torch
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Paź 2008, 14:00
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 112 gości