Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Postprzez yarpen w 14 Wrz 2008, 18:37

Problem tyci tyci ale powoli mnie drażni.
Specjalnie dla Czystego Nieba zmieniłem kompa, wyciągnąłem wszystkie zaskórniaki i nabyłem sprzęt który nawet zadyszki nie powinien dostac. I wszystko śmiga tylko te siatki w ogrodzeniach są niewidzialne. Wkurza to czasem w nocy jak się zamotam, idę i nagle łup - staję w miejscu i tylko słychac jak się trzęsie. Widzę tylko słupy - siatki nie.
W opcjach grafiko co się dało jest na max, mam nieaktywne tylko mokre powierzchnie i wolumetryczny dym, a 2 suwaki jakośc i odległoś cieniowania są ustawione na sztywno. Podejrzewam że te opcje są na Dx10 - ja mam XP z DX9c z doinstalowanymi z płytki z grą składnikami.

Ogólnie gra śmiga płynnie, nie mam na razie zadnych problemów tylko ta siatka... A, i nie mogę sobie sprawdzic FPS bo mi frapsa nie wyświetla (tak, włączyłem, odkliknąłem zeby pokazywał, itp) Może to ten sam problem ?
Macie jakieś pomysły???

Dla formalności o kompie: podwójny zegar intela E7200 2,53GHz, 2 GB RAM, 2x Radek 4850 w Crosfire - żona jeszcze faktury nie widziała :)

EDIT: jak wszystko zmniejszyłem na min. to się pojawiają, teraz wypadało by selektywnie uruchamiac poszczególne opcje - tylko nie wiem czy wytrzymam tyle restartów gry..
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Postprzez Wilczarz w 14 Wrz 2008, 19:01

Mam ten sam problem. Mój sprzęt: C2D E4500 2,2 GHz, Ram 2 Gb 800 MHz, Radeon x1950Pro 512Mb 256bit. Stery najnowsze, DirectX też.
"To have accuracy and agility
In a battle
Keep your rifle, soldier
as you keep your life"
Awatar użytkownika
Wilczarz
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 21 Maj 2008, 22:13
Ostatnio był: 29 Kwi 2015, 08:39
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 1

Re: Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Postprzez Khazdor w 14 Wrz 2008, 19:42

W radkach to chyba normalne, poniewaz mam karte graficzna Nvidia 8600GT 256 i u mnie all dobrze z grafa jest, jedynie ludzie skarżą się na radki w stalkerze.
Khazdor


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Postprzez yarpen w 16 Wrz 2008, 15:03

po załataniu stalkera ostatnim patchem frapsa mi już wyświetla a siatki jak nie był tak nie ma...
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Postprzez Dwight w 17 Wrz 2008, 09:47

Wielce prawdopodobne jest ze jest wlasnie tak jak napisal Khazdor,gra nie obsluguje w pelni Radeonow i wlasnie z tad ten problem. Jedynym wyjsciem jest powolne sprawdzanie o jaka opcje chodzi. Zycze powodzenia i wytrwalosci
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Re: Nie wyświetla siatki w ogrodzeniach

Postprzez Seadog w 17 Wrz 2008, 21:42

Na GeForce 8800 GTS 320 Mb też nie jest calkiem różowo, bo siatki niby wiać, ale momentami jakby... "dziurawe". Zależy to od tła i kąta, pod jakim się patrzy, jeśli dobrze pamiętam.
Seadog
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 22:59
Ostatnio był: 18 Wrz 2008, 00:53
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości