Powinność, Stalkerzy i Wolność

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Powinność, Stalkerzy i Wolność

Postprzez morgul w 02 Wrz 2012, 18:34

Podczas gry dołączyłem do Powinności, wcześniej bylem Stalkerem. Później odszedłem od Powinności i znów bylem Samotnikiem. Następnie dołączyłem do Wolności i znów dołączyłem do Stalkerów. A tu bug: Stalkerzy są moimi sojusznikami (tak być powinno), także Wolność jest zielona (a przywódca oferuje mi dołączenie do nich), natomiast Powinność, gdzie bym nie był, to mnie atakuje. Czy Wam też się tak przydarzyło? Save'y i load'y nie pomagają.
morgul
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 28 Sie 2012, 15:29
Ostatnio był: 07 Mar 2015, 11:52
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Powinność, Stalkerzy i Wolność

Postprzez Voldi w 02 Wrz 2012, 18:45

A jak byłeś w Powinności, to Wolność nie reagowała na Ciebie wrogo? Poza tym, tak jak niejednokrotnie mówili inni użytkownicy - wojny frakcji w CS są tak zabugowane, że najlepiej tą funkcję omijać jak najszerszym łukiem :E
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Powinność, Stalkerzy i Wolność

Postprzez Aracz w 02 Wrz 2012, 22:13

Widocznie zabiłeś kilku Powinnościowców, i się zdenerwowali. Ja tak samo chciałem do Wolności z Powinności poprzez Samotników. Niestety zabiłem zbyt wielu ludzi Wolności, i mnie nie chcieli. Bo oni tylko na ciebie reagują wrogo, nie na frakcje.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D

Za ten post Aracz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive morgul.
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: Powinność, Stalkerzy i Wolność

Postprzez morgul w 07 Wrz 2012, 17:18

Ahaaa, to o zabijanie chodzi... bo ja na początku "żonglowałem" okładem sił na Wysypisku, raz rządziła Wolność, raz Powinność, tak że nikogo nie zabijałem dużo, a kasę trzepałem jak złoto :E A później zniszczyłem bazę Powinności, to jak stosowałem sztuczkę ze zmianą frakcji, to mnie atakowali. Dzięki!
morgul
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 28 Sie 2012, 15:29
Ostatnio był: 07 Mar 2015, 11:52
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości