Kasa

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Kasa

Postprzez Trep w 09 Cze 2012, 11:06

A od czego jest strzelnica w Agropromie :darthrexfilologbezpracyiperspektyw: Tam można zarabiać kasy w nieskończoność.

Uwagi moderatora:

Nie używaj emotek, jak nie wiesz do czego są.
Nie lubisz ciasteczek? Więc jak możemy się przyjaźnić skoro nie lubisz ciasteczek?
Awatar użytkownika
Trep
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 04 Gru 2011, 20:24
Ostatnio był: 29 Mar 2013, 14:39
Miejscowość: Polish
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Kasa

Postprzez Pangia w 09 Cze 2012, 13:04

seniorfred napisał(a):Jeśli grasz na patchu 1.5.10, to zebranie kasy na coś ekstra, jest bardzo trudne.
Jakąś większą sumę można załapać w Dolinie mroku i Agropromie.
Dalej już kłopotliwie, bo brak chętnych na broń, a resztę wyposażenia sprzedajesz za groszowe kwoty.
Trzeba by się było wracać do handlarzy z wcześniejszych lokacji.
Na piechotę zajmuje to dużo czasu, a korzystanie z przewodników, zarobioną kasę pochłonie.

Misję z najemnikami dla Wolności zostaw sobie po misji "Dogoń Kła", później gładko idzie. Ja ostatnio do Limańska wchodziłem z ponad 200000 rubli, a jeszcze mogłem posprzedawać antyrady (miałem ich ze 120), bandaże (ponad 100) i zwykłe apteczki (naukowców miałem ponad 20, wojskowych ponad 30)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Kasa

Postprzez kondotierfred w 10 Cze 2012, 20:34

Trep napisał(a):Ja ostatnio do Limańska wchodziłem z ponad 200000 rubli,

Ale od Limańska kasa przestaje się liczyć. Potrzebne tyko tyle, ile zapłacimy za naprawy, bo kupi się już niewiele da.
Trochę kiełbasy i apteczek u stalkerów. A jak to masz ze sobą, to Ci niepotrzebne.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Kasa

Postprzez Pangia w 10 Cze 2012, 21:57

Wiem, ale napisałeś, że zdobycie forsy jest trudne, a wcale nie jest, jeśli wie się, na czym można zarobić ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Kasa

Postprzez smichal74 w 14 Cze 2012, 23:05

1.Jeśli masz jakieś zaległe pendrive to je oddaj może ci się trafić od 2500 Ru do 12500Ru.
2.Rób jakieś zadania poboczne dla różnych frakcji bo mogą mieć.
3.Nie potrzebne rzeczy,bronie,żarcie itp sprzedawaj tylko zaprzyjażnionym frakcjom.
4.Jeśli masz niepotrzebne 3 artefakty takiego samego rodzaju to sprzedaj 2 i niechci zostanie jeden.
5.Przeszukuj schowki bo mogą sie trafić czasami niezłe fanty.
6.Wogóle nic nie kupuj broni,jedzenia,ammo bo ci sie trafi w trupach.
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Re: Kasa

Postprzez Pangia w 15 Cze 2012, 15:39

3.Nie potrzebne rzeczy,bronie,żarcie itp sprzedawaj tylko zaprzyjażnionym frakcjom.

Niezbyt trafna rada. Żarcie sprzedajemy barmanom (ewentualnie handlarzowi bandytów, Zębowi, ale on za chleb daje 2 ruble, za resztę 100% ceny). Bronie sprzedajemy u Czystego Nieba (za Obokany i LR-300 Susłow płaci po 2000 rubli, Sziłow dla porównania ok. 600, pozostali jeszcze mniej), artefakty u Sidorowicza (90% wartości za każdy, Sacharow daje 80%), kombinezony też można w Susłowa (ale nie jestem pewien - nigdy nie mogę zapamiętać, u kogo sprzedawać Wschód Słońca z misji w Agropromie z przejściem do Jantaru - pamiętam tylko, że za kombinezon wart ponad 20000 rubli Drozd w Agropromie i Sziłow w Kordonie płacą po... 212 rubli -.-)
W schowkach nigdy nie ma nic takiego, co można sprzedać za dużą forsę (wyjątkiem jest jedyny schowek z artefaktem w środku - schowek Strieloka), przydatne rzeczy są właściwie dopiero w magazynach wojskowych (ale te raczej będziemy chcieli zachować - głównie amunicja i lepsze apteczki + RPG w bazie wojska + SG 550 w bazie wojska (info kupujemy od Kruka).
Amunicję dobrze jest czasem kupić - na wyższych poziomach trudności można wyciągnąć co najwyżej 15 pocisków z trupa.
Pendrive'y są opłacalne zwłaszcza, jeśli nie musimy kupować info o schowku (2 dyski dla Szarego, 1 dla technika w Kordonie - zapomniałem, jak się dziada nazywa, 1 dla wujka Jara, 1 dla Gromowa i 1 dla Limpida - o resztę trzeba "poprosić" :D)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Kasa

Postprzez kruk_ w 16 Cze 2012, 00:50

Dziwnie jest się przestawić po SoC na CS jeżeli chodzi o pieniądze, tam kasy było w bród, ale praktycznie się nie przydawała. Co do CS, to na początku może wystąpić problem z kasą, szczególnie jeżeli chodzi o naprawy. Najlepiej zarabia się wykupując skrytki, oddając pendrive'y. czy sprzedając lepszy sprzęt. Najlepiej chyba płaci handlarz "aktywistów" :> jak i kilku "ulicznych" np. jeden z tej grupki na północnym-wschodzie przy magazynie bandytów, ale druga strona medalu jest taka, że ma ograniczone zasoby pieniężne (respawnuje się chyba co dzień, czy dwa). Pokrążyłem tak przed wycieczką do Limańska (chyba zaczne robić mapy do STALKERA) i uzbierałem lekko ponad 70,000 + upgrade sprzętu, a nie jest on jakiś super. Nie wyobrażam sobie tego procesu z bieganiem po barmanach i sprzedawaniem żarcia, bądź taszczeniem sprzętu.
kruk_
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Gru 2011, 23:07
Ostatnio był: 09 Sie 2012, 20:20
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Kasa

Postprzez Szweminek999 w 16 Cze 2012, 15:41

A już w ogóle najłatwiej zainstalować Clear Sky Complete :D . Tam można robić z grą prawie wszystko (możliwość spawnowania np: Strieloka gdziekolwiek albo dołączanie do jakiejkolwiek frakcji to fajny dodatek) , a mod jest łatwy do zainstalowania z znajduje się na płycie z CDA (razem z całą grą).
:euro2012:
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości