Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 23:24

To co, jak strzelasz do tego handlarza to on nie ginie? A do tego z bronią to może wrzuć tam granat, jeden może nie wystarczyć, ale kilka powinno zadziałać. :-) Podobno można odejść od frakcji i przystąpić do innej. Jednak żeby odejść z frakcji, to muszą uznać Cię chyba za wroga. Jednak nie jestem tego pewien, bo sam nie próbowałem, ale czytałem gdzieś o tym.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez westik w 16 Wrz 2008, 23:31

Wlasnie nie moge strzelic do nich gdyz przechodzac przez brame wejsciowa na podworko automatycznie chowa mi sie bron. Tak jak to jest u Sidorczuka w kordonie, czy tez bylo w Barze w SOC. Moge strzelac tylko spoza granic tej lokacji-zza muru. Jedyna nadzieja w tym ze wyjda z budynku ale tego nie chca uczynic gdyz sie zablokowali-jak widac :D Granaty takze odpadaja gdyz musial bym je wrzucic przez okno,a w oknach sa jakies blachy tudziez deski heh jajaka jak berety z ta gra :D
westik
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 31 Paź 2007, 01:44
Ostatnio był: 07 Gru 2008, 13:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Waluk w 16 Wrz 2008, 23:43

Heh, to nieźle. A myślałem, że już mnie nic w tej grze nie zaskoczy. :-) Może spróbuj wbiec do środka cały czas strzelając, może nie schowa Ci wtedy broni.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez mikew_86 w 17 Wrz 2008, 10:15

Za pierwszym razem przeszedłem grę niespatchowaną samotnie. Za drugim razem w wersji z patchem 1.504 dołączyłem do Duty i wysłałem Freedom na tamten świat. :P
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez FireStorm w 17 Wrz 2008, 10:18

A czy jak sieprzylaczysz do Powinnosci/Wolnosci to oddzialy przeciwnych frakcji w Czerwonym Lesie i okolicach tez sa Ci wrogie? Bo jezeli tak, to to sie moim zdaniem zupelnie nie oplaca.
Image
FireStorm
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 05 Wrz 2008, 18:40
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez DieBySword w 17 Wrz 2008, 10:22

mogli by poprawić w następnym patchu ze nie można przeskakiwać z jednej frakcji do drugiej, albo że dostajesz od nich bonus tylko raz. Jak potrzebowałem kaski na upgrade to przyłączyłem się do powinności, potem do stalkerów, potem do wolności i spowrotem do stalkerów. Teraz w kordonie sprzedałem łupy i extra od powinności, wolności, 2x stalkerów i można hulać :D Pewnie jak jesteś z bandytami to potem się nie da bo wszyscy są wrogami ?
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez mikew_86 w 17 Wrz 2008, 11:04

FireStorm napisał(a):A czy jak sieprzylaczysz do Powinnosci/Wolnosci to oddzialy przeciwnych frakcji w Czerwonym Lesie i okolicach tez sa Ci wrogie? Bo jezeli tak, to to sie moim zdaniem zupelnie nie oplaca.


Jak przyłączysz się do Wolności to Powinność tłucze cię do końca gry nawet jak ich nie atakujesz (sam fakt że jesteś w konkurencyjnej frakcji) i odwrotnie. Czy się nie opłaca ? Moim zdaniem opłaca się bo dostajesz niezłą kamizelkę i gra nabiera tempa.
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Purek w 17 Wrz 2008, 13:00

Ja jak walilem z Bandytami to u mnie ten handlarz normalnie walczyl, nie siedzial i spal :P
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Ogorek69 w 18 Wrz 2008, 16:24

Wybralem Stalkerow, bo:
- Bohater glowny jest sam Stalkerem
- Postepowanie Stalkerow i ich sposob obchodzenia sie z Zona najbardziej mi odpowiada. Wzajemna pomoc braciom i badanie z nimi Zony.
- Powinnosc to paramilitarni psychole, ktorzy nie widza, ze im bardziej dokopia Zonie, tym mocniej ona im odda.
- Wolnosc to narkomani i anarchisci. Przypominaja mi Hipisow. Nawet ich barman stale mowi o jaraniu.
- Nie mam z nikim pieprz**** wojny. Ludzie powinni w ramie w ramie stanac do ujarzmiania Zony ( ale nie do np. jej destrukcji ).
- Bycie Stalkerem jest dla mnie esencja tej gry
- Korzysci ekonimiczne


Zaluje, ze nie mozna dolaczyc do Monolitu lub Wojskowych. Mam nadzieje, ze popracuja nad nimi w 3 czesci.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Swiena w 18 Wrz 2008, 16:35

wojsko to @#$%# a z monolitem fajnie by było współpracować, chociaż i oni są debilami wierzącymi w elektrownie :D przydałoby się też zrobienie czegoś żeby móc bardziej robić co się chce, jeśli wiecie o co chodzi :wink: jakieś zlecenia zabójstwa kogoś, tak że dostanie się nagrode ale 3/4 frakcji od razu za tobą nie biegnie
Swiena
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 03:02
Ostatnio był: 11 Sty 2009, 16:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Crisu w 18 Wrz 2008, 16:36

Ogorek69 napisał(a):- Bohater glowny jest sam Stalkerem

Małe sprostowanie. Bohater główny jest Najemnikiem.

Tak jak i Ty - ja też wybrałem drogę Stalkera.
To już chyba sentyment.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez DeuS w 18 Wrz 2008, 18:03

Wolność, mocium panie, Wolność!

Dlaczego? Otóż, już w SoC bardzo spodobała mi się ta frakcja, jednakże w CS pokazała swoje prawdziwe oblicze. Przede wszystkim odpowiada mi klimat ich głównej bazy, muzyczka, Gandzia za barem ( swoją drogą to najbardziej zakręcony handlarz w całej Zonie ), uzbrojenie i okrzyki, które chłopaki "rzucają" w czasie walki.
Cenię sobie ich również dlatego, że są głównym wrogiem Powinności, frakcji, której zwyczajnie nie trawię. Stalker w Zonie powinien być wolnym człowiekiem, a nie podległym byłemu wojskowemu sztywniakiem. Poza tym, Powinność przypomina mi nieco coś w rodzaju służb bezpieczeństwa, chcą wszystkich kontrolować i dyktować warunki.

Na koniec tekst, który wgniótł mnie w ziemię ( oczywiście Wolności :P ): "Kto zadrze z elitą, nakryje się pytą!". ;]
"There?s a feeling I get when I look to the west and my spirit is crying for leaving.
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees and the voices of those who stand looking."
Awatar użytkownika
DeuS
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 17 Kwi 2008, 17:35
Ostatnio był: 26 Kwi 2009, 17:41
Miejscowość: Merkantylizm - Srerkantylizm!
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość