Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
49
12%
Agroprom
45
11%
Dolina Mroku
31
8%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
46
11%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
93
23%
Prypeć
50
12%
 
Razem głosów : 402

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Universal w 12 Mar 2011, 19:16

Gdyby można było głosować na więcej, zagłosowałbym na Dzicz i Prypeć. Koniec końców zdecydowałem się na Dzicz - kompletnie nie czuję klimatu tego miejsca. Niby wszytko jest na swoim miejscu, nie za pusto, ale nie ma tego "czegoś".
Prypeć - prosta, wręcz prostacka. Równoległe budynki, trochę zawirowań wokół parkingu podziemnego i dość ciekawy stadion. Nieporównywalnie lepiej (choć wciąż nie idealnie) wypada Prypeć w Zewie.

Wysypisko owszem, jest puste, jednak ma to "coś", czego nie ma Dzicz. Dolina Mroku jest w porządku, a najbardziej przypadła mi do gustu w Czystym Niebie, kiedy północny kompleks zasiedlony był przez Wolność.

W ogóle lubię zaludnione tereny - dlatego trawię Bar, nieciekawie zaprojektowany poziom, ale mnóstwo ludzi.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Reklamy Google

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Kamrat w 19 Kwi 2011, 22:35

Witam.
Ja uważam tak, jak paru innych użytkowników powyżej.
Mianowicie - ta ankieta jest co najmniej nie na miejscu. Wydaje mi się, że każda lokacja była zajefajna, i nie ma gorszej albo lepszej.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamrat
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 27 Mar 2011, 20:31
Ostatnio był: 24 Wrz 2017, 16:21
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez SVDstriker w 20 Kwi 2011, 11:10

Skoro wszystkie lokacje są dla ciebie fajne, to nie musisz się wypowiadać ;) To chyba jasne. Może dla ciebie wszystkie lokacje są "zajefajne", ale innym mogą się nie podobać ;)
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez kapucha w 20 Kwi 2011, 16:39

Ja wybierałem pomiędzy Jantarem, Agropromem, a Prypecią i Elektrownią, ale wybrałem Elektrownię.
Jantar mi nie odpowiadał, bo utrzymywał w ciągłym poczuciu takiego napięcia i niepokoju :-/ . Po prostu czułem się tam tak nieswojo. Ale doktorek sprzedawał niezłe fanty i fajne rzeczy można było tam znaleźć w schowkach, więc jakoś ten Jantar uszedł.
W Agropromie było moim zdaniem zbyt dużo strzelania i gra w tym miejscu wydawała się taka bardziej liniowa. Ale na tej mapie (a raczej pod nią) są świetne podziemia, a na powierzchni można znaleźć 2 gwiazdy wieczorne, więc ta lokacja nie wydaje się taka zła :wink: .
Prypeć jest zbyt ograniczona i jest tam zbyt wiele strzelania. A jak widzę te leje po bombach na środku drogi i Monoliciarzy w oknach to się czuję jak szkop walczący z Powstańcami Warszawskimi (na serio mam takie odczucia - psuje to klimat ).
A jeżeli chodzi o Elektrownię, to już jest żywe gówno. Na samym początku Monolit z przodu, Wojacy z tyłu, ograniczenie czasowe i na dodatek wojsko je**e z helikopterów w łeb :mad: . Tam jest za gęsto. Czuję się tam jak przy lądowaniu w Normandii (tylko tamci mieli lżej bo wróg był z przodu i nie musieli obawiać się zwarcia :) ). Sarkofag też jest jakiś dziwny (przypomina wnętrze statku kosmicznego a nie ruiny elektrowni atomowej). Tyły elektrowni nawet ujdą gdyby nie teleporty.

Pozdrawiam.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Kamrat w 20 Kwi 2011, 17:42

Z drugiej strony, dla mnie każdy szczegół jest ważny, dla tego zdecydowałem się na wysypisko...
Nie podoba mi się, taki łącznik pomiędzy mapami. Prawie wszystkie kluczowe miejsca są blisko głównej drogi, która jest jakby osią mapy.
(Wcześniej też zagłosowałem na wysypisko, nie wiem, czemu tak napisałem...)
Słusznie zauważyłeś, drogi Strikerze, już chciałem napisać, że nie będę tworzył nowego tematu, ale zorientowałem się, że istnieje taki o najfajniejszych lokacjach...
(Sory za off topa).
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamrat
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 27 Mar 2011, 20:31
Ostatnio był: 24 Wrz 2017, 16:21
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez sliwa12345 w 20 Kwi 2011, 17:47

Ja nienawidzę podziemi agropromu ponieważ wszystko z zaskoku no może nie z zaskoku ale tak dziwnie że nie mogę się wczuć w tą lokację : (
sliwa12345
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 20 Kwi 2011, 16:28
Ostatnio był: 12 Lip 2011, 20:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Dovchenko w 03 Maj 2011, 19:04

Ja nie lubię Czerwonego Lasu, a raczej Laboratorium X19, które się tam znajduje. Sam Czerwony Las wporzo. Dużo strzelania, i survival. Wszystkie dobre miejsca, w których można się scampić, znajdowały się akurat w strefach mocno napromieniowanych, więc albo stoisz na środku drogi i szybko likwidujesz przeciwników, albo chowasz się za drzewem i umierasz od promieniowania. Natomiast Laboratorium X19 to dla mnie kompletna kicha. Do czasu wyłączenia Mózgozwęglacza jest OK, tylko 3 pijawki do zabicia. Z powrotem to już nie ta sama bajka co wcześniej. Wszędzie pełno świrów z Monolitu, wszędzie słyszysz ich krzyki, ciągle zaglądasz we wszystkie rogi, czy nie ma tam nikogo, a jak w któryś się nie zajrzy to się okazuje, że tam właśnie siedział jeden z Monolitu i po chwili pakuje nam serię w plecy. Nienawidzę tego Laboratorium i zawsze wolę tego Mózgozwęglacza nie wyłączać!!!
Kogóż to z nas tonący nie wiózł wrak, któż z nas zaprzeczyć może - że ułomny?
Kogóż nie łudził oślepiony ptak, kogóż w bezludzie nie wiódł pies bezdomny?

A przecież wciąż przyciąga strefa ogrodzona, i ogrodzona nie bez celu chcemy wierzyć;
To nie my w Zonie - to nam odebrana Zona,nam ją niepewnym, ale własnym krokiem mierzyć
Póki nadziei gorycz wreszcie nie pokona.

Dovchenko
Wygnany z Zony

Posty: 113
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 21:15
Ostatnio był: 16 Kwi 2012, 17:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Idilyon w 11 Maj 2011, 00:44

Więc tak,u mnie to Wysypisko.Strasznie dużo ludzi,wręcz wrażenie przeludnienia,a to ma być przecież opuszczona zona...Pełno anomalii,przez wysokie promieniowanie nie dojdziesz do najciekawszych miejsc. Ponadto żal,zadania powciskane na siłę,niby trochę jak wprowadzenie do gry czy coś,ale tak po prawdzie to mapa lipna i sytuacja trochę sztuczna.Jednak dzięki tej mapie poznajemy PRAWDZIWĄ naturę Powinności,dzięki czemu możemy hejcić w spokoju :F A tak poważnie to jeszcze napiszę: łącznik między mapami,jak ludzie pisali. W CS to dodatkowo w pewnym sensie CENTRUM Zony.Można do prawie każdej lokacji się z niego dostać. A sama mapa szara i bura.

Trochę odchodząc od tematu,nie wiem,czemu ludzie tak nienawidzą Dziczy.Niby racja,bo najemników jest ZA dużo i w ogóle.Anomalie są generalnie po bokach mapy. Fajnie zrobiona ta sytuacja z naukowcami i helikopterem. A jak na późniejszym etapie gry pojawiają się pijaweczki to można polowanie urządzić >:)
Priszło wriemia. Ja wiżu twajo żełanije.
Twaja cjel zdjes. Idi ka mnie.
Twoj puć zawierszajetsa czieławiek. Idi ka mnie.
Twajo żełanije skora ispołnitsy.
Idi ka mnie. Ty abritiosz to, szto zasłużywajesz.
Awatar użytkownika
Idilyon
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 10 Maj 2011, 20:34
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 22:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez seba2467 w 25 Maj 2011, 22:03

ja nie lubie jantaru pełno tam zombiaków, które mnie irytują mapa jest szara a jej ikoną są jajogłowi nienaidze kujonów

seba2467
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 25 Maj 2011, 18:38
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 15:14
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -1

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Lucjusz w 25 Maj 2011, 22:11

Czytając Twoje posty to widać, że nienawidzisz kujonów ale to chyba Ci nie służy. Sorry za offtop ale musiałem.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Wiśniur w 26 Maj 2011, 21:59

Magazyny wojskowe, ponieważ nudno tam trochę, pełno wolności i spadki FPS'ów.
Na moim komputerze grając na tej mapie czuję się jakby to był powerpoint. :|
No i szczyt sczytów: martwy Wilk.
Awatar użytkownika
Wiśniur
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 07 Maj 2011, 11:42
Ostatnio był: 07 Wrz 2023, 21:37
Miejscowość: Kuków
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 3

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Ścierwnik Barbridge w 27 Maj 2011, 10:11

Mi osobiście nie pasuje sam Czernobyl, okolice jak i sam reaktor. Spodziewałem się po tej lokacji rozmachu, czegoś co mnie zaskoczy. Panowie, dostaliśmy coś co nijak nie pasuje do legend o sercu Zony. Za pierwszym razem byłem naprawdę rozczarowany ( gdzie te pola artefaktów?! ). Co do innych lokacji, trzymają dość wysoki poziom. Co do wspomnianych wcześniej magazynów wojskowych się nie zgadzam, lokacja jest dosyć obszerna i miła dla oka (choć pustawa). Uwielbiam Jantar, moim zdaniem najbardziej klimatyczna miejscówka.
Pij, znając miarę!
Miara - starorosyjska jednostka objętości. 1 miara = ok. 26,24 litra.
97% ludzi nie widziało wódki Kozak, jeśli należysz do tych 3% pij ją dalej.
:

[*] Umieść tą świeczkę w swoim podpisie na znak protestu przeciw karczowaniu puszczy Tupolewami.
Awatar użytkownika
Ścierwnik Barbridge
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Paź 2009, 15:15
Ostatnio był: 08 Cze 2013, 15:51
Miejscowość: Tea who you yeah bunny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości