Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Zandewicz w 15 Gru 2009, 00:11

Ja mimo iż gry nie posiadam ( z resztą nawet gdybym miał to by mi gra nie poszła mam bowiem kompa z czasów kiedy ATI i Invidia nie były tak powszechne Tak samo laptop a szkoda) to i tak się wypowiem moją ulubioną frakcją są Naukowcy i Samotnicy
Samotników lubię za ich swobodę i niezależność a Naukowców za ich wiedzę i chęć poznania zony ( z resztą na filmikach widziałem że dostajemy od nich nie małe profity)
"Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem. " - Piknik na Skraju drogi
Awatar użytkownika
Zandewicz
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 11 Gru 2009, 20:47
Ostatnio był: 05 Gru 2010, 18:46
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez WodZu w 15 Gru 2009, 00:44

Powiem krótko - Powinność (bo czuję się przy nich bezpieczny i są bardzo liczną frakcją) i Naukowcy
Już niedługo: FEAR 3
Awatar użytkownika
WodZu
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 14 Gru 2009, 23:58
Ostatnio był: 13 Gru 2011, 19:55
Miejscowość: Polska stolica parowozów
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 4

Re: Ulubione frakcje

Postprzez stalker51 w 20 Gru 2009, 01:06

Monolit.
Najbardziej powalona ale zarazem najbardziej oddana i wierna swoim zasadom frakcja w zonie oni nigdzy się nie uginają i zawsze walczą do końca.
p.s. Spodobał mi się w nich ten szalony fanatysm ;)
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Varnius w 23 Gru 2009, 19:06

Ja najbardziej lubię samotników, bo mogą przemierzać zonę samotnie.I nie oddają części łupu.
Awatar użytkownika
Varnius
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 10 Gru 2009, 21:14
Ostatnio był: 08 Sty 2017, 23:56
Miejscowość: Бассейны
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez jaras76 w 27 Gru 2009, 17:13

Powinność, wykonujesz misję i dostajesz nagrodę.Wolność jakoś do mnie nie przemawiał dlatego rozwaliłem ich w magazynach. Stalkerzy byli wporządku wobec mnie i często im pomagałem za co można było być pewnym że nie wsadzą ci kulki w plecy.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Drakken w 30 Gru 2009, 01:51

Witam

Ja zawsze będę miłośnikiem samotników :P. Ogólnie lubię jak zwracają się do mnie per "Stalker" :). Po prostu czuję do nich sympatię. Prawda, są samotnikami, więc lubią chodzić swoimi ścieżkami. W większości przypadków nie przeszkadza mi to, ale czasem odczuwam brak towarzystwa przebywając w tym mrocznym klimacie S.T.A.L.K.E.R.A :P. Potrafią oni jednak współpracować, wspierać się nawzajem i za to ich cenię :).

Pozdro, Drakken
Jeżeli ktoś wejdzie do Zony, wątpię by chciał wychodzić, a jeżeli już wyjdzie, zapewne będzie tęsknił ;).
Awatar użytkownika
Drakken
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 26 Gru 2009, 19:38
Ostatnio był: 31 Gru 2009, 12:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez RedoXXX w 30 Gru 2009, 13:54

Ja jestem zwolennikiem Powinności ponieważ oni nie chcą żeby Zona się rozrosła i pochłonęła sąsiednie tereny :wink:
Awatar użytkownika
RedoXXX
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Gru 2009, 14:59
Ostatnio był: 08 Sty 2010, 20:35
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Swoff w 30 Gru 2009, 20:45

Mi najbardziej odpowiadają najemnicy.
Po 1 - Mają dobre wyposażenie.
Po 2 - Są najbardziej tajemniczą frakcją w grze.
Po 3 - Zawsze coś kombinują dla kasy.
Po 4 - Są płatnymi zabójcami (Tacy Hitmani Zony :D )
Awatar użytkownika
Swoff
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 18:42
Ostatnio był: 22 Mar 2010, 12:44
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Eskel w 03 Sty 2010, 11:53

Moją ulubioną frakcją (grupą, teamem, whatever jak zwał tak zwał) są jakże by inaczej Samotnicy, nie mieszają się w nie swoje sprawy, więc nie mają zbyt wielu wrogów, minusem tej sprawy jest to że nie mają też sojuszników, chociaż nazwa wskazuje na to że są "samotni"
to tworzą jednak małe grupki, potrafią ze sobą współpracować. Opowiadają ciekawe historie, pięknie grają na gitarze, można z nimi walnąć po Kozaku, potrafią dobrze walczyć, mimo tego że nie posiadają zbyt dobrego wyposażenia. Nie mają z góry ustalonych zasad, każdy bierze ile chce i co chce :) . Nie ma żadnego podziały na łupy. Czujesz że to swoje chłopy. Można dostać od nich ciekawe informacje na temt skrytek, czasem dadzą jakieś zadanie i w cale tak mało nie płacą.
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Miczkos w 15 Sty 2010, 19:14

Frakcja Monolit nie została wymieniona przez autora tematu ,ale istnieje taka frakcja i nie da sie do niej dołączyć :|
Najbardziej tajemnicza frakcja w zonie,poświecenie i zapał!
Uwielbiam tych fanatyków z Prypeci
"Idź i nie zatrzymuj się,aż wpadniesz w anomalie"
Awatar użytkownika
Miczkos
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Sty 2009, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez PrzemoC w 15 Sty 2010, 23:41

Miczkos napisał(a):nie da się do niej dołączyć :|

No, to będzie trochę off-top, ale z model Oblivion Lost 2.2 po przejściu gry masz freeplay
i przez Kanyhalosa w Prypeci możesz za pewną opłatą do Monolitu się przyłączyć. :wink:
Jak co to pytaj przez PW, żeby nie było OT, nawet jak znajdę to Ci sejwa z końca gry podrzucę.
PS... nie wiem czy działa na DM:F.
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 30 Sty 2010, 15:14

Moją ulubioną grupą są bandyci, może i są niezbyt dobrze wyposażeni i mają dość słabe pancerze ale to nie o to chodzi.. głównie chodzi o doświadczenie w zonie, jak przeżyć, omijać anomalie, i dobrze walczyć z mutantami. Zgodzę się z tym że taki przeciętny bandyta jest słaby, bez jakiegokolwiek doświadczenia ale prawdziwi weterani doskonale umieją przetrwać w zonie, znają się na swojej robocie, zabiją każdego kto im podskoczy, duża część to może i psychopaci i świry ale wole się z nimi zadawać niż załóżmy z wolnością... nie oszukujmy się oni walczą z mutantami bo muszą, najchętniej siedzieli by w bazie i jarali albo pili..u bandytów nie ma porannych musztr, nikomu nie salutujemy, ale to nie znaczy że jest anarchia, bandyci umieją się zgrać i walczyć...ciekawą frakcją są jeszcze najemnicy, ale oni zrobią wszystko dla kasy, nawet zabili by własne matki dla pieniędzy a to błąd, chciwość jest zgubą, można się łatwo pogrążyć...no i bandytów jest dużo, jest to dość liczna frakcja, choćby taki mały odłam bandytów jest to dość bardzo mało liczna mini frakcja ale stanowi duże zagrożenie dla stalkerów a mowa o frakcji grzech.. poczytajcie o niej dokładnie np. na rosyjskich stronach o stalkerze a dowiecie się o niej co nie co..podobni do najemników trochę bo zrobią WSZYSTKO dla kasy i artefaktów, są nie obliczalni a ich członkowie to sami eksperci w zonie.. kolejny duży odłam bandytów to renegaci, wszyscy znają z czystego nieba, ale nie zapomnijmy oni też kontrolują ważne lokacje w zonie.. choćby most położony w limańsku przez który nikt nie przejdzie.. albo czerwony las który jest częściowo kontrolowany przez tą frakcje. Ale najbardziej znienawidzoną prze zemnie frakcją są samotnicy....

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości