[SPRZEDAM] Gier kilka - tanio! (PC)

Cena świecących ziemniaków przerastała wszelkie oczekiwania. Za to Rozkosz Turysty tania jak zawsze.

[SPRZEDAM] Gier kilka - tanio! (PC)

Postprzez Greyeeh w 23 Lis 2010, 21:29

No, tak patrzę sobie po pułkach i widzę, że wiele gier stoi w pudełkach i tylko się kurzą, wpadłem na jakże genialny pomysł aby je sprzedać. Tak więc:

Twierdza: Krzyżowiec
Ot strategia czasu rzeczywistego osadzona w czasach krucjat, kontynuacja Twierdzy, bardzo dobra gierka, jeśli chodzi o multiplayer nie powinno być większych problemów ze znalezieniem serwerów - nadal wiele osób w to "pocina". Gra oczywiście oryginalna.
Pudełko zawiera:
-płytę z grą, nadal działa i jest w dobrym stanie!
(niestety poradnik mi się zniszczył, ale ujmę to tak - nic w nim praktycznie nie było...)

CENA: 25zł + wysyłka (na koszt odbiorcy)

Hidden & Dangerous: ANTOLOGIA

FPS z elementami strategicznymi, gra sama w sobie nie jest zła, ale trudna i wymaga planowania swoich ruchów. Gra z kolekcji klasyki.
Pudełeczko zawiera:
-płytkę z grą, w świetnym stanie - jest na niej H&D, H&D2 + dodatek do H&D2 (Sabre Squad), na płycie znajduje się także poradnik do gry.
-Instrukcję

CENA: 15zł + wysyłka (na koszt odbiorcy)

Gears of War (GAMES FOR WINDOWS; EPIC GAMES)
- wersja pudełkowa, premierowa

TPS (third person shooter) godny polecenia, myślę, że nie trzeba on nim dużo mówić, jeśli ktoś szuka gry z dynamiczną rozgrywką to warto o GoW poczytać.
Pudło zawiera:
-płytę z grą
-instrukcję do gry
-ilustrowany poradnik (uwaga! poradnik rozpada się i nie jest to moja wina, lecz wina wydawcy - poradnik był beznadziejnie sklejony i już po otwarciu gry kilka stron było odczepionych!)

CENA: 30zł + wysyłka (na koszt odbiorcy)

INFORMACJE NT. PŁATNOŚCI [CZYTAĆ UWAŻNIE!]:

-Przelew bankowy (TYLKO!)

KONTAKT:
-e-mail: [email protected]
-GG: 256459

INFORMACJE DODATKOWE:
-jest możliwość kupna wszystkich gier na raz za cenę 75zł + koszty przesyłki!

Wszelkie pytania kierować w tym temacieee.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Reklamy Google

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości