Powrot :Chomika:

Kontynuowane na bieżąco.

Moderator: Realkriss

Powrot :Chomika:

Postprzez orinxczernobyl w 30 Sty 2011, 17:21

Kiedys bylo zapostowane, ale chyba zniklo!


CZESC 1:
"W koncu jest szansa wypowiedziec swoje zyczenie!" Pomyslal szczesliwy Strielok, gdy zblizal sie do spelniacza zyczen. Juz Wiele razy wyobrazal sobie co powie gdy juz mu sie uda dostac do spelniacza zyczen,
-Ch...chc...chce by... - już gdy zaczął mówić poczuł mocne uderzenie butem po twarzy.
-Wstawaj Strielok, znowu zaspałeś na emisje. - Powiedział Najemnik, obkladajac Strieloka butem po twarzy.
-BYYYY ZONA ZNIKŁAAAAAAA!!!! - krzyknął striełok i spadł z leżaka na ktorym lezal.
-A może poprostu pójdźmy poprostu na imprezke do wolnośći i zapomnijmy o tym spelniaczu zyczen i w ogole? >_> - Spytał zaskoczony najemnik Szrama.
-OOOOO super :D!!!! <Very happy i super sliczne oczka>(strielokowi sie szybko zmieniaja nastroje!!!!) Tyyyyylko jeszcze pójdźmy po reszte, bo nadal oglądają tele-zakupy na tych nowych telewizorach co dostali od monolitu po tej wpadce przy sarkofagu.
Strielok i Najemnik zebrali resztę ekipy z czystego nieba i wszyscy udali się do Magazynów na dyskoteke do Magazynów wojskowych...
Ale na miejscu spotkali strasznie zdenerwowanego Lebiediewa.
-Najemniku! Mam dla Ciebie bardzo ważną misję! Musisz się udać na bagna i odzyskać ważny artefakt! Zostawiłem...eee wykryłem go w mojej szafce z wódką!
-EEEEeeEEEeEE Musimy :( ? To bardzo daleko!!!! - spytali Strielok i Najemnik.
-Od tego zależy przyszłość zony!!!~! I tej imprezy! Serio! Nie chcecie mnie zobaczyc w koleinej czesci stalkera, prawda? >.< Bo jestem juz oskryptowany.... Serio! Serio! - Pogrozil Lebiediew!
-EEEEeeEEE no dobra pojdziemy, tylko pamietaj o umowie ze koleinej czesci masz sie nie pojawiac!
I Striełok wpisał komende do konsoli na teleport na Bagna, ale pomyliły mu się nazwy map, i przeteleportowali z Najemnikiem się nad Jantar gdzie zobaczyli strasznie blade zombi !!!!
-Paaaaaatttiiiićććććkiiii - krzykneło dziwne zombi z chomikiem na glowie i bardzo podobne do Sacharowa.

CO TO ZA ZOBIE? I CO ROBI STRIELOK? CZY ZASLABNIE I ZNOWU DOSTANIE BUTEM PO GLOWIE ? I CZEMU NAJEMNIK JEST TAKI FAJNY ?

orinxczernobyl
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 17 Sty 2011, 23:44
Ostatnio była: 04 Lut 2011, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Powrot :Chomika:

Postprzez orinxczernobyl w 30 Sty 2011, 17:21

CZESC 2:

Strielok przeteleportowal sie prawie na zombii wiec zasłabł :(, ale Najemnik ktory przeteleportowal sie kilka pixeli dalej zobaczył ze zombie to tak naprawde profesor Suchar ktory wyszedł z bunkra!
-Czesc Sacharow!!!!
-Witam Witam!!! Witam Wit - Wi - W - I wtedy Sacharow zostal bardzo mocno i szybko udezony butem przez najemnika. Najemnik wraz z asystentem sacharowa przeciagneli nieprzytomnego Strzelca i Profesorka i Chomika do bunkra w ktorym sie obudzili.
-Ch...chc...chce by... - zaczal mowic i w połowie zdania poczuł mocne uderzenie butem po twarzy.
-Strieeeeelok! Idioto, znowu majaczysz przez sen. - Obkladajac Strieloka po twarzy wszystkim co bylo w zasiegu reki powiedzial Najemnik.
-Chce by zona znikla! - krzyknąl zrywając się z łózka Stierlok, unikajac rzuconej skrzynki ktora trafila profesora ktory juz sie budzil....
-Haha! Nie trafiles Krzyknol Naznaczony chowajac sie w szafce, na co Szrama rzucil Butem asystenta, bo jego wszystkie buty juz dawno zuzyl bijac nimi kolege strieloka :)
A but sie odbil i trafil <chomik>a!!!!
-Ni..Ni..Nikt mnie nie rozumie! I co z tego, że jestem e..e..emo? - Zaczał plakac Profesor ktory znowu sie obudzil.
-Jezuuuu nieee omg nooo whyyyy? NO WAY T_T, czemu wszyscy sa teraz emo a tylko ja sie na tym nie znam :( zaplakal Scar, a Strielok na to:
- Nie martw sie ^_^ Mozesz zostac emo tak jak my!!! Spojrz! - I wyciagnol rzyletke i usiadl w kacie z Uczonym Sacharowem.
-Na prawde D: ? -Lekko jeszcze placzac Szrama- ja tez tak moge? :(?
-Tak !!! Juz wiesz jak plakac, teraz jeszcze musisz po robic sobie zdjecia w kombinezonie powinnosci, bo one wygladaja 3m0 :)
-Troszeczke zdezorienotwany asysten spojrzal na chomika i dalej nagrywal kamera Strzelca i Profesora i Naznaczonego jak robili super fajne emo zdjecia, bo mial nadzieje dac to na swoj blog O.O (...)

CZY STRIELOK ODKRYJE PODSTEP ASYSTENTA? CZY ZNOWU ZNOWU ZASLABNIE? I CO Z ARTEFAKTEM >?

orinxczernobyl
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 17 Sty 2011, 23:44
Ostatnio była: 04 Lut 2011, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Powrot :Chomika:

Postprzez orinxczernobyl w 30 Sty 2011, 17:23

CZESC 3:

-No to skoro juz jestesmy wszyscy emo to moze moglibysmy zrobic konkurs kto jest najbardzie słiiiit dark mroczneeeee emo ? O_O zapytal strielok!!!
-Okay! Wykrzyknol Scar przecinajac sobie rzyle i uzywajac apteczke na sobie.
-Ale ten konkurs nie zrozumie moich uczuc i to bedzie nie sprawiedliwe :( wyplakal sie profesor i zrobil sobie zdjecie w jego nowym mrocznym kombinezonie powinnosci ktory zalozyl niewiadomo kiedy i podcinajac dwie rzyly i urzywajac dwoch apteczek
-Wlasnie to bedzie nie uczciwe zaczol jeszcze bardziej plakac strielok podcinajac sobie trzy rzyly i uzywajac trzy apteczki naraz.
Asysten widzac to wszystko zaczol rostawiac jeszcze wiecej kamer bo bardzo chcial zostac emo ale Sacharow nigdy mu nie pozwolil a teraz chcialby moc zrobic teledysk do jego hitu ktory juz wyslal do nowej super grupy 3mo "prypec hotel"
W tym okropnie dramatycznym momencie jak asysten profesora nagrywal ich troje tnacych sie zyletkami i krzyczancymi ze kazdy z nich jest bardziej emo i chomikiem prubujacym sprzatnac tryskajaca krew do bunka wszedl czlonek bardzo elitarnej frakcji wolnosciowej nazywajacej sie wolnosciom!
-WI.. zaczol mowic profesor ale strzelec rzucil go jedna z kamer asystenta bo brakowalo mu juz rzeczy podreka, ale kamera sie odbila i leciala juz w kierunku wolnosciowego stalkera ale on sie uchylil i kamera trafila w jantar O_O
Profesor zaslabl x_x - Supppper Strielok :D Udalo ci sie :) powiedzial Scar i oczka zrobily mu sie takie zupelnie sliiitasne jak na japonskim anime ^____^ i tlo sie zrobilo takie troszeczke rozmazane i strielok tez juz mial takie oczy i juz zaczeli sie do siebie zblizac a asystentowi z nosa zaczela leciec krew O____O
chomik nie wystrzymal i zaslabl na profesorze O_O ale niestety kamera trafila w komin jantaru i nagle emisja powstala i dlatego ze wolnosciowiec nie zamknol drzwi w bunkrze tez bylo troszeczke promieniowania i wszyscy zaslabli :(!!!!

CZY WSZYSCY PRZEZYLI ? CZEMU NIKT NIC NIE MOWI ASYSTENTOWI? CZEMU WOLNOSCIOWIEC JEST NA TERENIE OKOLIC JEZIORA JANTARU GDZIE JEST POWINNOSC?

Image
CDN
Ostatnio edytowany przez orinxczernobyl, 30 Sty 2011, 17:45, edytowano w sumie 1 raz

orinxczernobyl
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 17 Sty 2011, 23:44
Ostatnio była: 04 Lut 2011, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Powrot :Chomika:

Postprzez SVDstriker w 30 Sty 2011, 17:29

Aha. Prawie nic z tego opowiadania nie zrozumiałem , a to przez to że nie używasz Polskich znaków... I jeszcze jedno. Po co te trzy posty na raz? Mogłaś umieścić te trzy rozdziały w jednym poście... I w ogóle błędy. Ja jak pisałem opowiadanie to też miałem błędy ale nie takie podstawowe jak np. "rzyła"... Piszę się "żyła".
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Powrot :Chomika:

Postprzez orinxczernobyl w 30 Sty 2011, 17:39

SVDstriker napisał(a):Aha. Prawie nic z tego opowiadania nie zrozumiałem , a to przez to że nie używasz Polskich znaków... I jeszcze jedno. Po co te trzy posty na raz? Mogłaś umieścić te trzy rozdziały w jednym poście... I w ogóle błędy. Ja jak pisałem opowiadanie to też miałem błędy ale nie takie podstawowe jak np. "rzyła"... Piszę się "żyła".

Dziekuje za kometarz, nastepne czesci beda juz lepsze :)

orinxczernobyl
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 17 Sty 2011, 23:44
Ostatnio była: 04 Lut 2011, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1


Powróć do O-powieści w odcinkach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości