Jadka w wiosce

Poniżej 5000 znaków.

Moderator: Realkriss

Re: Jadka w wiosce

Postprzez stalker hubert w 15 Sie 2014, 21:48

Nie podoba sie to trudno.
stalker hubert
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 15 Sie 2014, 17:11
Ostatnio był: 20 Kwi 2015, 11:58
Miejscowość: Gdansk
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Reklamy Google

Re: Jadka w wiosce

Postprzez slawek73 w 15 Sie 2014, 22:29

Jeśli nie jestes trollem... To chłopie, ogarnij się.
pie*dolnąłeś błąd ortograficzny już w tytule... "JaTka", a nie "JaDka" :omatko:

Za ten post slawek73 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kaczor_1991.
Awatar użytkownika
slawek73
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 19 Maj 2014, 18:55
Ostatnio był: 07 Lut 2019, 17:26
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 32

Re: Jadka w wiosce

Postprzez kaczor_1991 w 15 Sie 2014, 22:41

Nie ważne jak się mówi, byle się mówiło. A gość osiągnął niebywały sukces. Tak krótkie opowiadanie, a już druga strona odpowiedzi. Ile opowiadań o tej długości może się tu tym pochwalić, a? :P
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Jadka w wiosce

Postprzez RezaxLP w 16 Sie 2014, 14:45

Chaos, bełkot... Może to opowiadanie przedstawia nam co ma w głowie ktoś atakowany przez kontrolera?
stalker hubert napisał(a):Obudzil mnie mysliwy,ktory zwalil mnie krzesla

Ja swojego inaczej nazwałem :E
A idąc tym tropem poniższy cytat może nabrać innego znaczenia
stalker hubert napisał(a):Krwawa potyczka skonczyla sie naszym finiszem.

Za ten post RezaxLP otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive stalker hubert.
RezaxLP
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 07 Lut 2014, 00:06
Ostatnio był: 27 Lip 2016, 11:45
Miejscowość: Inowrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 28

Re: Jadka w wiosce

Postprzez stalker hubert w 16 Sie 2014, 15:00

Podobalo sie chociaz?
stalker hubert
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 15 Sie 2014, 17:11
Ostatnio był: 20 Kwi 2015, 11:58
Miejscowość: Gdansk
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Re: Jadka w wiosce

Postprzez kaczor_1991 w 16 Sie 2014, 17:26

Biorąc pod uwagę to jak mocno się nabija z tego co napisałeś, to raczej wątpię :(
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Jadka w wiosce

Postprzez stalker hubert w 16 Sie 2014, 18:39

Gosciu mam 14 lat i to moje 1 opowiadanie rozumiesz czy jestes idiota?Laptop mam w naprawie dlatego napisalem na smartwonie.Napisz na komorce opowiadanie to zobaczymy i ja sie wtedy posmieje.

Za ten post stalker hubert otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Dziki, Mila.
stalker hubert
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 15 Sie 2014, 17:11
Ostatnio był: 20 Kwi 2015, 11:58
Miejscowość: Gdansk
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Re: Jadka w wiosce

Postprzez Gizbarus w 16 Sie 2014, 18:51

Na komórce... Na srajtaśmie bym lepsze napisał, wiec nie rzucaj się kolego. Zresztą, na różnych nawierzchniach się pisało, jak pomysły przychodziły do głowy. Tak więc - jeśli nie jesteś kolejnym marnym trollem, to ogarnij się i chociaż popraw błędy, żebyś wiedział co robić, a czego unikać, gdybyś znów planował coś popełnić. A jeśli jednak trollujesz - to daruj sobie, bo penis ci od tego i tak nie urośnie.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive User 100.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Jadka w wiosce

Postprzez kaczor_1991 w 16 Sie 2014, 19:01

Z tego co pamiętam jedna z najbardziej kasowych powieści ostatnich lat powstała (przynajmniej jej zaczątek) na serwetkach w knajpie (mowa o Harrym Potterze). Wybacz, ale smartfon jest trochę wygodniejszy do pisania niż cieniutka, rwąca się serwetka w taniej knajpie (J. K. była wtedy na finansowym dnie, raczej nie jadała w Hiltonach :P).

Zresztą usprawiedliwiasz się tym, że pisałeś na smartfonie a to takie trudne. Jeśli coś się według Ciebie do czegoś nie nadaje (np. smartfon do pisania opowiadań...) to tego w tym celu nie wykorzystuj :D Można próbować zupę jeść widelcem, ale po co kiedy obok leży łyżka?:P
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Jadka w wiosce

Postprzez vandr w 16 Sie 2014, 22:02

stalker hubert napisał(a):Gosciu mam 14 lat i to moje 1 opowiadanie rozumiesz czy jestes idiota?Laptop mam w naprawie dlatego napisalem na smartwonie.Napisz na komorce opowiadanie to zobaczymy i ja sie wtedy posmieje.


Nie przejmuj się nimi to są "wszechwiedzące" buraki które myślą że jak sami napisali coś dobrego to mogą krytykować innych pisz dalej bo naprawdę widzę w tobie potenciał i to co napisałeś mocno mnie wciągło
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Jadka w wiosce

Postprzez stalker hubert w 16 Sie 2014, 23:56

Kaczor wiem ze smartfon jest lepszy od serwetek tylko tzw."czytelnicy" mieli problem do swormulowan poniewal nie moze napisac poprawnie. Vandr dzieki za pocieszenie ale jestes jedyny,ktory mowi ze dobrze napisalem. :wódka:
stalker hubert
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 15 Sie 2014, 17:11
Ostatnio był: 20 Kwi 2015, 11:58
Miejscowość: Gdansk
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Re: Jadka w wiosce

Postprzez kaczor_1991 w 17 Sie 2014, 00:30

stalker hubert napisał(a):Kaczor wiem ze smartfon jest lepszy od serwetek tylko tzw."czytelnicy" mieli problem do swormulowan poniewal nie moze napisac poprawnie. (...)


Jak mam być szczery to zdanie jest niestety niezrozumiałe. czytelnicy mieli problem do sformułowań (bo trzeba przyznać musisz nad nimi trochę popracować, ale przecież nikt nie jest idealny ;) ) ponieważ nie może (kto? Czytelnicy? Czy tutaj o sobie piszesz w trzeciej osobie? Czy jeszcze jakiś inny motyw?) napisać poprawnie....

Idąc po najprostszej (nie jestem pewien czy właściwej linii interpretacji) twierdzisz, że ludzie mieli problem z Twoim opowiadaniem ponieważ Twoje sformułowania nie były poprawne, czy tak? Jeśli tak to wybacz, ale po prostu wyrzucili Ci najbardziej widoczny błąd - a było ich więcej. Ale wszystko w swoim czasie. Dla mnie te sformułowania nie były jakieś strasznie rażące - bardziej mnie bolało co innego. Jak rozumiem całe opowiadanie jest pretekstem dla rozstrzelania kontrolera i ta właśnie sytuacja jest punktem kulminacyjnym opowiadania, tak? A teraz zobacz proporcje. Przez dobre pół strony A4 bujasz się po różnych tematach przygotowując grunt i nastrój... a potem całą sytuację o którą Ci chodziło 'rozwijasz' w kilku lakonicznych zdaniach. Przez to (przynajmniej dla mnie) nie jest to opowiadanie tylko taki skrót, spis treści, taka... hmmm... ściąga szkolna zrobiona z lektury. Z każdego wydarzenia po dwa zdania byle tylko wiedzieć o co generalnie chodziło. A jednak pisząc opowiadanie dobrze by było wciągnąć czytelnika w jego świat. Opisać to co chciałeś opisać w pełni.
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!

Za ten post kaczor_1991 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SkullDagger.
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

PoprzedniaNastępna

Powróć do Teksty krótkie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości