Opowiadanie- Stalker.

Poniżej 5000 znaków.

Moderator: Realkriss

Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Michuu w 01 Cze 2014, 12:22

Witam chciałbym wam zaprezentować moje opowiadanie,piszcie czy się wam podoba czy nie,a jak nie to piszcie co zrobiłem źle. Pozdrawiam. O to i one :
Dimitriy -Wampir ? Wampir ! Obudź się. Ohhh odrazu lepiej myślałem że te skręty serio na ciebie źle podziałały,eh co tu dużo mówić,właśnie rozmawiałem z Barmanem.Powiedział że jest misja "Szepcze" znaleźć PDA byłego członka Monolitu,podobno są tam Informację na temat,mózgozwęglacza i różnych tych śmiesznych historyjek.
Wampir-Ohhh,ale łeb mi pęka,Wolność... Gandzia.. nie wierze,nogi z dupy temu Barmanowi powyrywam. A wydawał się w porządku.
Dimitriy-Czy ty w ogóle słuchasz co do ciebie mówiłem?
Wampir-No tak..
Dimitriy-Nie ma czasu na żalenia,bierzmy Toliana i spadamy.


W drodze
Tolian-Wampir? Gdzie my tak w ogóle idziemy?
Wampir-Po jakieś Cholerne PDA.
Dimitriy-Właściwie idziemy do Podziemi Wysypiska. Jest tam Cenne PDA,które zawiera informację na temat, Mózgozwęglacza,Spełniacza życzeń i Monolitu.
Tolian-My to robimy dla siebie,czy ktoś zlecił to zadanie ?
Wampir-Barman oferuję kasę,przynajmniej bez kasy,nie będzie tyle Wódki, a my będziemy dostawać cholernie proste zadania,za którę kasę będziemy zgarniać.
Dimitriy-Jesteśmy,idźcie za mną, krok w krok,oddech w oddech,cokolwiek by się nie działo,idźcie za mną.

Blisko Podziemia
Wampir-Proszę proszę,Jajogłowi tutaj ?
Tolian-Na myśl że mogą wspomóc naukę pewnie odrazu lepkich łap dostali.
Dimitriy-No nic,idziemy dalej,w końcu Ekolodzy nawet nie wiedzą ile ich broń ma w sobie amunicji.


Przed zejściem do Podziemi

Wampir-Znakomicie,dokładnie gdzie jest to ciało ?
Dimitriy-Spokojnie nie panikuj,mam zaznaczone na PDA jego dokłądne umiejscowienie.
Tolian-Takie pytanie,gdzie jest ten Jajogłowy?
Dimitriy-Wszedł,i nie słychać go !
Wampir- A co ma robić ? Drzeć się że Znalazł PDA ?
Tolian-Nie wiem,chłopaki ja mam mieszane uczucia co do tego.
Dimitriy-Jak chcesz,możesz zostać,narazić się na kulkę od Bandziorów,i dostać tylko 5% zapłaty.
Wampir- Za co 5?
Dimitriy-Za to że ruszył pi**e z Kordonu,bo z opowiadań Sidorowicza,bał się nawet na mięsaczę wyskoczyć.

W Podziemiach
Wampir-Ok jesteśmy,co teraz
Dimitriy-No co no ? Paciorek... i w drogę.
Wampir-A co z Tolianem ?
Dimitriy- Nic,dostanie dodatkowe 5 % jak przeżyje,bo bandyci napewno sobie takiego kąska nie odpuszczą.
Wampir-Zwłaszczą że ostatnio znalazł Duszę
Dimitriy-Co znalazł ?!
Wampir-Duszę
Dimitriy-Czemu nic nie powiedziałeś ?
Wampir- Bo gdybyś się dowiedział,pewnie byś go obrabował,a on tu przyszedł by przeżyć
Dimitriy-A tak w....
Wampir- Kto to ?
Dimitriy- Jajogłowy?
Wampir-A może... Kontroler?
Dimitriy-Miej gotową broń,na wszelki wypadek.
Wasilij ( Ekolog ) - Czego tu szukacie? Od Anomalii roi się jak od Much,idzcie stąd póki,macie jeszcze czas.
Wampir-Znalazłeś jakieś PDA?
Wasilij- Może tak,może nie. W każdym bądź razie,nawet mój Kombinezon,nie był w stanie przetrwać tych Anomalii,jak widzicie ledwo żyje.
Dimitriy-Skoro tutaj ledwo żyjesz,to nie licz że przeżyjesz na zewnątrz. Roi się tam od Bandytów.
Wasilij-Mam dobre stosunki z Powinnością,myślę że zdąrzę się tam doczłapać.
Dimitriy-No to powodzenia,jeśli przeżyjesz.

Minutę później
Dimitriy-Ej,pika mi PDA to ciało jest... dokładnie przed nami?
Wampir-Widzę ! PDA leży tuż za tą skałą.
Dimitriy-Idź po nie,ja cię będę osłaniał
Po wzięciu PDA
Dimitriy-Daj mi to PDA
Dimitriy-Hmmm.. no no no kto by się spodziewał...oooo w życiu bym tego nie zgadł.
Wampir-Jest tam nagranie głosowe,może włączysz.
Dimitriy-Już się robi
* Nagranie głosowe *
Kim ja jestem? Co ja tu robię ? Boże jak ja tu trafiłem ? nie wiem gdzie mam iść,pamiętam tylko ... zaraz uspokój się... Ok pamiętam że przyszedłem tu z kimś... co ja... w ogó... nie... co to jest... ? Nic nie pamiętam.. Czemu mam na sobie kombinezon Monolitu? Co za dźwięki ?
Dźwięki :
"Chodź.. Nagrodzę cię za to co przeżyłeś,nie jesteś godzien znać prawdę,ale widzę w tobie prawdziwego wojownika.."
*Nagranie*
Mój monolicie,kształcę w sobie pokorę... Cierpie bojąc się co przeżyję... Wysłuchałem cię znów ! , powiedz tylko,a będzie wyzdrowiona dusza moja...
*Koniec Nagrania*

To by było na tyle,chętnie przeczytam komentarze i zobacze jak to ocenicie,zamierzam to dokładniej opracować,zmienić bieg wydarzeń itp itp.
Piszcie co o tym sądzicie.
"To czego szukasz....Jest TUTAJ.... Chodź..
Awatar użytkownika
Michuu
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Maj 2014, 20:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2014, 10:08
Miejscowość: P-Ń
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez KOSHI w 01 Cze 2014, 14:03

Co ty ku*wa we Fredrę się bawisz, że sztukę piszesz? Same dialogi, pasjonujące... Jeszcze do tego ten tęczowy music box z nagłówków... Ogólnie tekst mierny, szkoda sobie dupę zawracać czytaniem go. Kolejny, który nawet nie popatrzył, co się w dziale wstawia, tylko wpie*dala tu swoją radosną tfurczość. Normalnie wypilbym Kozaczka za takie gunwo, ale Kowuna nie pozwala :caleb: Lepiej niech się ten dział dalej zaśmieca. :facepalm:
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal, Gizbarus, Imienny,
Negative KoweK.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Universal w 01 Cze 2014, 15:17

Tekst jest poniżej poziomu krytyki. W zasadzie wszystko jest do dupy. Tego nie można nazwać opowiadaniem, to parę beznadziejnych niby-dialogów, bez jakiegokolwiek, nawet najbardziej skromnego opisu. Tu nie ma czego opracowywać, prawdopodobnie zdobyłeś palmę pierwszeństwa wśród użytkowników forum, którzye nie powinni nic pisać. I nawet szereg moich błędów, które popełniam, nie jest przeszkodą, by zakwalifikować to "coś" jako kompletną chałę.

:

Michuu napisał(a):Witam chciałbym wam zaprezentować moje opowiadanie,piszcieprzecinek i spacja po nimczy się wam podoba czy nie,a jak nie to piszciebrakuje przecinkaco zrobiłem źle. Pozdrawiam. O to i onenachujtaspacja:
Dimitriy -Wampirkończ waść, wstydu oszczędź, bo nie podołam - po co tu ta spacja?? Wampirniepotrzebna spacja! Obudź się. Ohhh odrazu lepiejbrak przecinkamyślałem że te skręty serio na ciebie źle podziałały,eh co tu dużo mówić,właśnie rozmawiałem z Barmanem.Powiedziałspacjaże jest misja "Szepcze" znaleźć PDA byłego członka Monolitu,podobno są tam Informację na temat,mózgozwęglacza i różnych tych śmiesznych historyjek.
Wampir-Ohhh,ale łeb mi pęka,Wolność... Gandzia.. nie wierze,nogi z dupy temu Barmanowi powyrywam. A wydawał się w porządku.
Dimitriy-Czy ty w ogóle słuchasz co do ciebie mówiłem?
Wampir-No tak..
Dimitriy-Nie ma czasu na żalenia,bierzmy Toliana i spadamy.


W drodze
Tolian-Wampir? Gdzie my tak w ogóle idziemy?
Wampir-Po jakieś Cholerne PDA.
Dimitriy-Właściwie idziemy do Podziemi Wysypiska. Jest tam Cenne PDA,które zawiera informację na temat, Mózgozwęglacza,Spełniacza życzeń i Monolitu.
Tolian-My to robimy dla siebie,czy ktoś zlecił to zadaniepochujtaspacja??
Wampir-Barman oferuję kasę,przynajmniej bez kasy,nie będzie tyle Wódki, a my będziemy dostawać cholernie proste zadania,za którę kasę będziemy zgarniać.
Dimitriy-Jesteśmy,idźcie za mną, krok w krok,oddech w oddech,cokolwiek by się nie działo,idźcie za mną.

Blisko Podziemia
Wampir-Proszę proszę,Jajogłowi tutaj ?
Tolian-Na myśl że mogą wspomóc naukę pewnie odrazu lepkich łap dostali.
Dimitriy-No nic,idziemy dalej,w końcu Ekolodzy nawet nie wiedzą ile ich broń ma w sobie amunicji.


Przed zejściem do Podziemi

Wampir-Znakomicie,dokładnie gdzie jest to ciało ?
Dimitriy-Spokojnie nie panikuj,mam zaznaczone na PDA jego dokłądne umiejscowienie.
Tolian-Takie pytanie,gdzie jest ten Jajogłowy?
Dimitriy-Wszedł,i nie słychać gospacja?!!
Wampir- A co ma robić ? Drzeć się że Znalazł PDA ?
Tolian-Nie wiem,chłopakiprzecinekja mam mieszane uczucia co do tego.
Dimitriy-Jak chcesz,możesz zostać,narazić się na kulkę od Bandziorów,i dostać tylko 5% zapłaty.
Wampir- Za co 5?
Dimitriy-Za to że ruszył pi**e z Kordonu,bo z opowiadań Sidorowicza,bał się nawet na mięsaczę wyskoczyć.

W Podziemiach
Wampir-Ok jesteśmy,co teraz
Dimitriy-No co nospacja? Paciorek... i w drogę.
Wampir-A co z Tolianem ?
Dimitriy- Nic,dostanie dodatkowe 5spacja% jak przeżyje,bo bandyci napewno sobie takiego kąska nie odpuszczą.
Wampir-Zwłaszczą że ostatnio znalazł Duszęa może kropka?
Dimitriy-Co znalazłspacja?!
Wampir-Duszę
Dimitriy-Czemu nic nie powiedziałeśspacja?
Wampir- Bo gdybyś się dowiedział,pewnie byś go obrabował,a on tu przyszedł by przeżyćmoże jakaś kropeczka?
Dimitriy-A tak w....
Wampir- Kto to ?
Dimitriy- Jajogłowy?
Wampir-A może... Kontroler?
Dimitriy-Miej gotową broń,na wszelki wypadek.
Wasilij ( Ekolog ) - Czego tu szukacie? Od Anomalii roi się jak od Much,idzcie stąd póki,macie jeszcze czas.
Wampir-Znalazłeś jakieś PDA?
Wasilij- Może tak,może nie. W każdym bądź razie,nawet mój Kombinezon,nie był w stanie przetrwać tych Anomalii,jak widzicie ledwo żyje.
Dimitriy-Skoro tutaj ledwo żyjesz,to nie liczprzecinekże przeżyjesz na zewnątrz. Roi się tam od Bandytów.
Wasilij-Mam dobre stosunki z Powinnością,myślę że zdąrzę się tam doczłapać.
Dimitriy-No to powodzenia,jeśli przeżyjesz.

Minutę później
Dimitriy-Ej,pika mi PDA to ciało jest... dokładnie przed nami?
Wampir-Widzęspacja! PDA leży tuż za tą skałą.
Dimitriy-Idź po nie,ja cię będę osłaniał
Po wzięciu PDA
Dimitriy-Daj mi to PDA
Dimitriy-Hmmm.. no no no kto by się spodziewał...oooo w życiu bym tego nie zgadł.
Wampir-Jest tam nagranie głosowe,może włączysz.
Dimitriy-Już się robi
* Nagranie głosowe *
Kim ja jestem? Co ja tu robięspacja? Boże jak ja tu trafiłempodwójna spacja, czy to promocja?? nie wiem gdzie mam iść,pamiętam tylko ... zaraz uspokój się... Ok pamiętam że przyszedłem tu z kimś... co ja... w ogó... nie... co to jest...spacja? Nic nie pamiętam.. Czemu mam na sobie kombinezon Monolitu? Co za dźwiękispacja?
Dźwięki :
"Chodź.. Nagrodzę cię za to co przeżyłeś,nie jesteś godzien znać prawdę,ale widzę w tobie prawdziwego wojownika.."
*Nagranie*
Mój monolicie,kształcę w sobie pokorę... Cierpie bojąc się co przeżyję... Wysłuchałem cię znówspacja! , powiedz tylko,a będzie wyzdrowiona dusza moja...
*Koniec Nagrania*

To by było na tyle,chętnie przeczytam komentarze i zobacze jak to ocenicie,zamierzam to dokładniej opracować,zmienić bieg wydarzeń itp itp.
Piszcie co o tym sądzicie.


Image

Na czerwono pokolorowałem wybrane elementy.


Image

Gówno, po prostu gówno. Ktoś tu jest kiepskim trollem, albo... Kowek, jeśli chcesz mieć takie teksty na forumie, to pozostaje pogratulować.

:

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=10&t=2150&start=948#p294352 - kontynuacja tematu, gdzie uparcie jak baran tłumaczę, czemu nie zgadzam się na nazywanie mnie aroganckim pisarczykiem.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, slawek73.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052


Powróć do Teksty krótkie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości