Powolna Sprawiedliwość

Powyżej 5000 znaków.

Moderator: Realkriss

Re: Powolna Sprawiedliwość

Postprzez lol-zawodowy stalker w 15 Kwi 2009, 18:02

xKoweKx napisał(a):A znikaj sobie, naprawdę będziemy płakać nad twoim odejściem
Bo głYpi jesteście.Dobrze pisał, to go wypierdYliliście warnem, a ja wam bym dał warna za chodzby te wypowiedzi w stylu chÓja.Nie jesteście lepsi
xKoweKx napisał(a):Szkoda tylko, że zachowałeś się, jak dziecko i nie potrafiłeś użyć Wyszukiwarki
szkoda, że nie mogłeś jak dziecko napisać tego w PW, a nie w poście i szkoda że jak dziecko się przekomarzasz, choć pisze ci kilka osób, że macie wady
xKoweKx napisał(a):No, ale tak to jest, dziecko ma focha za jednego warna.
ciekawe czy ty byś focha nie miał, jakby cie w bezczelny sposów gnojki, które z dupy wyszły traktowały jak śmiecia i pisały takie zryte popisy.Ciekawe co byś mówił, jakby cię wypieprzyli za sprawiedliwe oburzenie panie "dojrzały".Skąd sądze że gnojki.Bo widac po pisaniu i po kulturze "ku#wa mać- język adminów"
xKoweKx napisał(a):Te, panie dorosły, powiedz pan ile ty masz lat? Stawiam, że pewnie kolejny 13-latek na forum. Śmieszne?
Powiem ile mam lat.Mam lat więcej niż ty i nie muszę ci tego dokładnie mówić, bo 16-17 latki(wy, bo na tyle oceniam) mają kompleks zaniżania wieku i jak napiszesz 30, to obniżą na 16, a jak napiszesz że 24, to na 13 i tak dalej.jak napiszę prawdę, to pomyślą że łgam i tak to jest
xKoweKx napisał(a):No to po co na nim piszesz?
Pisałem- powiedz, bo głowy se taką piaskownicą nie będę zawracać.Też mi coś.Odpowiadam na głupotę i dziecinne głupie teksty mądrale.Komu by się chciało tu być, jak nie dlatego, aby popatrzeć na dziwnych adminów
xKoweKx napisał(a):Regulamin po to jest, aby go przestrzegać, tak jak w prawdziwym życiu prawo- zabijesz, to idziesz siedzieć. Tutaj reguły są troszkę łagodniejsze :P

Widzę.są tak łagodne, że admini klną, a my nie.Są tak łagodne, bo to niepoważne forum i postępujecie równo z chumorkami.raz warn, raz łagodność- zamiast surowe sprawiedliwe traktowanie(WARN DLA MNIE NIE JEST SPRAWIEDLIWY)
xKoweKx napisał(a):Z takimi dziećmi, jak Ty te forum takie będzie
Ty mówcie se do swoich żon, a na forum jest per pan
xKoweKx napisał(a):Podchodzicie do wszystkiego trochę zbyt emocjonalnie. Ale chociaż jest z czego się pośmiać :D
To się śmiej.Ja osobiście nie widzę niczego śmiesznego, ale widać dla ciebie użytkownik, nawet 13 letni znaczy tyle co zwykłe gów#o, więc nie ma o czym z wami gadać.Śmiej się i wrzuć se w humor.ŚMIEJCIE SIĘ WSZYSCY.HA HA HA HA, co popieracie administrację
xKoweKx napisał(a):Crisu ci też na ten temat coś powiedział.
Coś brzmiało to wypier##laj dokładnie.Niezłe coś
xKoweKx napisał(a):Podchodzicie do wszystkiego trochę zbyt emocjonalnie
Już ci powiedziałem.Zero emocji nie oznacza że nie jest się dorosłym.Po tym widać że pragniesz udawać dorosłego, a nie jesteś.To jest bardzo śmieszne :D
xKoweKx napisał(a):Kolejny objaw twojej hipokryzji.
Nie jestem tu by się bawić, ale by wam cosik do główeczki wbić- kołek olśnienia.Dlaczego piszę tu?Sam nie wiem.Jak ludzie pieprzą to opieprzam.Taki zwyczaj.Jestem nerwowy i tyle, ale nie wmawiaj mi 13 lat.a zresztą.Bronisz w stalkera 10 latkowi grać.Mój brat w to gra i ma dopiero 11 lat, a ja mu nie robię foch, bo gra nie jest agresywna wogóle.Nawet nie ma krwii, ani brutalności.jest to klimat i odziwo GTA sprzedają dzieciom, a stalkera wy boicie się udostępnić.Niepoważne to jest.dziecko jak zobaczy wasze popisy i przekleństwa, to przestanie tu włazić.dorośli też się znudzą i powiedzą:mamy to forum w d.

Microtus napisał(a):A dlaczego bo zdażało mi się pisać na pewnego Admina (nazwy nie wymienię), który rzadko bywa na forum i o dziwo jego reakcja była natychmiastowa. Po pewnym czasie zrozumiałem czemu ale przemilczę... No i zazwyczaj byłem banowany za np: "powód: Wypad" "powód: obrażanie". A co ciekawe chyba nigdy warna nie dostałem
oto kolejny nieuczciwy przypadek.Natychmastowy ban, bez ostrzeżeń- NAGIĘCIE REGUŁ.Tez tak tutaj miałem, dlatego jestem taki cięty.Zostałem raz zbanowany za zwykły temat z odpowiedzią co to do cholery?Powód zbanowania to był: wyjdz człowieku i tyle.Paranoja.

Słówko o forum- co jest złe
- dziecinne przekomarzanki użytkowników i adminów
- niesprawiedliwość
- tolerancja wobec niektórych niepowaznych tematów i użytkowników(BYNAJMNIEJ NIE WSPOMINAM O SOBIE, jeśli myśleliście)
- wulgaryzmy są, tylko wystarczy napisać kuLwa zamiast ku*wa
- Karanie za odkopywanie tematów i za powtórzone tematy- kto by wszystko czytał.Ludzie.Chyba po*eb
- język gnojków- czyli język administracyjny(przyznaję- złośliwa ocena)
- nie można zakładac tematów, bo co nie założe to złe.Natomiast temat na nowego opowiedacz, który ktos założył.HO ho.Ile nerwów, złości, przekleństw, irytacji- za to tylko że ktoś proponuje nowego opowiadacza.To jest naprawdę humor.Wy nim jesteście
- bany bez ostrzeżeń 3.
- Beznadziejne wasze gadki w shout box czy jak tam.teksty w stylu "jo" "jo" "xd" i "w pytę"- typowe gówniarstwo- masz przykład
Microtus napisał(a):Teraz mam to w dupie bo co się będę użerał z dziećmi
ja też już nie chcę.Mam dosyć nieprzejednanego gadania w pustą ścianę, bo admini myślą jedynie o jednym

Microtus napisał(a):Po pewnym czasie zrozumiałem czemu ale przemilczę... No
po co przemilczać jak się wydaje na siebie wyrok bana.Więcej odwagi.Niech wiedzą wszyscy

Niszcycie twórczość, dobrych ludzi, rozsądnych a zostaawiacie zjebów.Po co?Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami...
Przepraszam za emocje i długą wypowiedz- żałosne by tak co chwila was przepraszać.Nie mówię co wolałbym zamiast tego powiedzieć.

PS- pelikana daliście w humorze.Ponoć was prowokował i obrażał.Wy zrobiliście mu tak wogóle to samo.Oto przykład, że lepsi od dzieci nie jesteście, nawet jeśli nimi nie jesteście

Ludzie stąd odejdą i nie przerażą się banów czy warnów.Warn w ustach młodego nic nie znaczy.Jak czytam was to płaczę, bo jesteście żałośni.Kolejna osoba wyszła i pewnie i tak macie ją w dupie.Admin rządzi, a użytkownik to mały drań.Będzie coraz więcej.Przemyślcie moją wypowiedz, zanim odpowiecie po 43 sekundach

Kolorków i tak wielkich liter nie musisz dawać ;) - xKoweKx
Awatar użytkownika
lol-zawodowy stalker
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Mar 2009, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 15:23
Miejscowość: Baza monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Powolna Sprawiedliwość

Postprzez KoweK w 15 Kwi 2009, 18:26

Bo głYpi jesteście.Dobrze pisał, to go wypierdYliliście warnem, a ja wam bym dał warna za chodzby te wypowiedzi w stylu chÓja.Nie jesteście lepsi

Leć załóż forum i wlepiaj warny :)
szkoda, że nie mogłeś jak dziecko napisać tego w PW, a nie w poście i szkoda że jak dziecko się przekomarzasz, choć pisze ci kilka osób, że macie wady

Jego obowiązkiem jest czytanie regulaminu, a nie czekanie na PW z sugestiami od Adminów. Co ty pieprzysz? Mam wady, jak każdy człowiek i do tego się przyznam.
ciekawe czy ty byś focha nie miał, jakby cie w bezczelny sposów gnojki, które z dupy wyszły traktowały jak śmiecia i pisały takie zryte popisy.Ciekawe co byś mówił, jakby cię wypieprzyli za sprawiedliwe oburzenie panie "dojrzały".Skąd sądze że gnojki.Bo widac po pisaniu i po kulturze "ku#wa mać- język adminów"

Jedna, prosta odpowiedzieć- nie, nie miałbym :) Skoro ktoś dostaje warna, to na to zasłużył i tyle.
Powiem ile mam lat.Mam lat więcej niż ty i nie muszę ci tego dokładnie mówić, bo 16-17 latki(wy, bo na tyle oceniam) mają kompleks zaniżania wieku i jak napiszesz 30, to obniżą na 16, a jak napiszesz że 24, to na 13 i tak dalej.jak napiszę prawdę, to pomyślą że łgam i tak to jest

Głupia, mała ironia. Nie zamierzam nikogo oceniać po wieku.
Widzę.są tak łagodne, że admini klną, a my nie.Są tak łagodne, bo to niepoważne forum i postępujecie równo z chumorkami.raz warn, raz łagodność- zamiast surowe sprawiedliwe traktowanie(WARN DLA MNIE NIE JEST SPRAWIEDLIWY)

Niektórzy userzy też klną, i też z cenzurą, jak np. ja ;)
ale widać dla ciebie użytkownik, nawet 13 letni znaczy tyle co zwykłe gów#o,

Mylisz się:)
.Po tym widać że pragniesz udawać dorosłego, a nie jesteś.To jest bardzo śmieszne :D

Nie wiem, po czym oceniasz dorosłego, ale jeśli po wieku, no to nim jestem :)
za to tylko że ktoś proponuje nowego opowiadacza

Od tego są admini. Userzy nie dają rang.

LOLu. Jeśli Ci się nie podoba, to leć! :D Naprawdę nie będziemy płakać za takim trollem, jak ty :D Nie podoba się- nie pisz, i tyle. Jest tak wiele for internetowych, a ty wybrałeś te, które Ci się nie podoba :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Powolna Sprawiedliwość

Postprzez Legwanos w 15 Kwi 2009, 19:25

Bardzo ciekawa dyskusja, wiele się z niej dowiedziałem, bardzo wiele...a teraz się pogódźcie i pocałujcie
Legwanos
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 21 Lut 2009, 15:45
Ostatnio był: 09 Lip 2018, 15:19
Miejscowość: Planeta Ziemia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Powolna Sprawiedliwość

Postprzez Terminus w 15 Kwi 2009, 19:26

Na litość. Kolejna na forum dyskusja o forum...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Powolna Sprawiedliwość

Postprzez Legwanos w 15 Kwi 2009, 19:29

Terminus napisał(a):Na litość. Kolejna na forum dyskusja o forum...
To może założymy nowy dział na forum, gdzie biedni młodsi stalkerzy będą się bić z adminami myśląc, że coś im to da. A tak w ogóle skoro EFO odszedł, to czemu ten temat nie jest jeszcze zamknięty?

Właśnie to robię. Nie będziemy karmić trolli. - xKoweKx
Legwanos
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 21 Lut 2009, 15:45
Ostatnio był: 09 Lip 2018, 15:19
Miejscowość: Planeta Ziemia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Teksty zamknięte długie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości